dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Rawa Mazowiecka,łódzkie

190 000 zł60 m² 3 140,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie do małego remontu. Okna do wymiany. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł67 m² 1 477,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 67m2 składajace się z 2 pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

360 500 zł41 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Nowy 7 - kondygnacyjny, kameralny budynek składający się z 24 luksusowych apartamentów i usytuowanych na parterze nowoczesnych lokali usługowych. Dzięki swojej klasycznej, klinkierowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

275 000 zł65 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mistrzejowice os. Bohaterów Września Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 położone na IV piętrze w IV piętrowym budynku z 1976 roku. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

239 499 zł35 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja realizowana u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. Położona w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł51 m² 6 392,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Blisko punkty usługowo-handlowe, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw. Blisko przystanki autobusowe (conrada, wólczyńska, do Metra Młociny 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

189 000 zł50 m² 3 757,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! Oferujemy Państwu przytulne, zadbane mieszkanie po remoncie. Nie wymaga wkładu finansowego. W skład lokalu wchodzą 2 pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

219 240 zł42 m² 5 220 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

PO co przepłacać! bez prowizji, podatku pcc od rzetelnego dewelopera 42 M2 plus balkon 4,30 M2 za 219 240zł Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe 2 pokoje (salon z aneksem jadalnym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

komfortowe, ustawne, przestronne M-3 z dużym balkonem od strony podwórka. Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, słoneczne trzypokojowe mieszkanie na Krzykach w okolicy ul. Wróblej. Mieszkanie zlokalizowana jest na drugim piętrze w pięciopiętrowego bloku z cegły. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

80 000 zł30 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Klucze W biurze! do kapitalnego remontu Z potencjałem aranżacyjnym Kawalerka o pow. 30m2 położona w okolicy ul. Opolskiej - dzielnica Krzyki /księże/. Opis: mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 50m2 na Górnym Mokotowie, bardzo cicha i spokojna okolica, mieszkanie wyremontowane, kuchnia wyposażona, łazienka glazura i terakota, pokoje parkiet. Wspólnota mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne M2/M3 w niskim bloku do wprowadzenia! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ładną kawalerkę w centrum Rybnika w niskim bloku. Mieszkanie o pow. 50m2, bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagójska

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W pełni umeblowane, wyremontowane i urządzone mieszkanie (gotowe do zamieszania, tak jak na zdjęciach) niedaleko Ronda Wiatraczna, 20 minut do centrum. Dwa lata temu cały blok przeszedł gruntowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

270 000 zł37 m² 7 273,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Proponujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,12m2 w dzielnicy Krowodrza - Azory, położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

135 500 zł38 m² 3 565,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M-3 na Skrzetusku cena 135.500zł Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na X piętrze we wieżowcu na Skrzetusku w okolicy szpitala Jurasza. Mieszkanie jest czyste i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie typu M3 usytuowane w niskim bloku o powierzchni użytkowej 38m2. W mieszkaniu wszystkie okna zostały wymienione na nowe pcv. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

608 000 zł85 m² 7 186,76 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Ładne, rozkładowe mieszkanie w samym sercu Ochoty. Doskonały punkt komunikacyjny. W budynku wymienione rury kanalizacyjne, gazowe, cw i co wraz z kaloryferami. Do wymiany pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł57 m² 3 151,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Super adaptacja poddasza w odnowionej kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji - przy Kaskadzie. Kamienica po gruntownym remoncie, nowy dach, klatka schodowa, brama. ładnie zagospodarowane wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

133 000 zł56 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne, wyremontowane M4 Nowiny! Przedstawiam Państwu do sprzedania wyremontowane mieszkanie trzypokojowe w Rybniku. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze, posiada trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł72 m² 4 152,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 4 pokojowe przy ul. Obornickiej o powierzchni 71,9 mkw, rozkładowe, usytuowane na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku. Mieszkanie ładnie doświetlone światłem dziennym. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Tarnobrzeg,podkarpackie

167 000 zł60 m² 2 760,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie 60,5m2,3pokoje,kuchnia,1pietro,po kapitalnym remoncie przeprowadzonym miesiac temu,srodkowe,nie zamieszkale,bardzo dobra lokalizacja,ul.M.Dabrowskiej 20/4,wszedzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

561 438 zł90 m² 6 250,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowe, komfortowe doskonale zlokalizowane mieszkania w centrum Wrocławia. Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w centralnej części miasta.Na I poziomie znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 57m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł87 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w Eko Parku , ponad 85 m! Ekskluzywna lokalizacja w pobliżu Pól Mokotowskich, doskonałe położenie komunikacyjne! Salon 22,5 m na południe, sypialnie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żukowo

Żukowo,pomorskie

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o powierzchni 58 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje 20,1 m2 (4,15m x 4,85m) i 16,6 m2 (3,20m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mickiewicza

Sieradz,łódzkie

84 000 zł29 m² 2 937,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie, położone na parterze w bloku z cegły, zlokalizowanym przy ul. Mickiewicza w Sieradzu. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. ok.17 m2, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

293 000 zł37 m² 7 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prowizję pokrywa sprzedający! Doskonała lokalizacja, klimatyczne mieszkanie. Widne, ciche mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie w tej lokalizacji łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Kraków,małopolskie

397 133 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Oferujemy Państwu zakup trzypokojowego mieszkania znajdującego się na wysokim parterze gruntownie wyremontowanej kamienicy przy ulicy Cieszyńskiej. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

334 799 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Noskowskiego

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł42 m² 11 298,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w budynku z 2003 r. 2 pokojowe, z balkonem i miejscem postojowym pod budynkiem, oraz z komórką lokatorską na tym samym piętrze. Budynek ogrodzony, z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Duchacka

Kraków,małopolskie

270 864 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,16 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym w atrakcyjnej lokalizacji. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

105 000 zł38 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie M3 o powierzchni 37.5m2 położone na Os. Kopernika w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

200 000 zł55 m² 3 649,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zadbane i ładne mieszkanie w kameralnym budynku zbudowaym w 2002 roku. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się punkty handlowe, z kolei drugie pietro stanowią indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

436 800 zł67 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogrody grabiszyńskie - twój własny styl Apartament w Ogrodach Grabiszyńskich to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i naturę lecz nie wyobrażają sobie życia poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł48 m² 2 192,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem i jasną kuchnią. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Białego Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

262 821 zł44 m² 6 000,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe , przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Powierzchnia mieszkania.