dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 023 zł75 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja! Nowoczesny budynek z widokiem na panoramę miasta. Ciekawa architektura, przemyślane wnętrza, dbałość o detal. Spokojna okolica, a zarazem bliskość Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 raków cena. 120 tys Mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Raków parter w bloku z cegły pow. 61 m kw. Blok ocieplony , otynkowany , domofon. Układ okien dwustronny. Duża kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł102 m² 4 068,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne i przestronne mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Sztabowej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się 2 dużych pokoi, 3 pokój przejściowy, osobnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Brwinów,mazowieckie

296 335 zł61 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowe osiedle w centrum Brwinowa. Budynek oddany do użytku, tradycyjna technologia. Możliwość dowolnej aranżacji mieszkania. Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł88 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania na Bielanach - = ładne , rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Klaudyny. Mieszkanie bardzo ciche , rozkład pozwala na oddzielenie części dziennej -gościnnej od części sypialnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

245 520 zł34 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa, malownicza lokalizacja, rozłożyste kasztany, kameralność, to tylko niektóre z zalet tego ustronnego osiedla położonego w willowej części Włoch. Wybudowane na terenach dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

693 000 zł97 m² 7 144,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Lokal biurowy o powierzchni 97 mkw. znajduje się w nowoczesnym budynku o bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa się z: - jednego dużego pomieszczenia typu open space (ok. 31 mkw.), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewinowska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kupujący nie płaci prowizji, w wypadku transakcji całość wynagrodzenia pośrednika zapłaci sprzedający. Wygodne, w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł27 m² 8 118,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania kawalerka na o powierzchni 27,10m2 na Dolnum Mokotowie- sadyba. Położone na trzecim piętrze w 10 piętrowym budynku z 1975r ,wzniesionym w technologii rama-h. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Środmieście

Katowice,śląskie

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

114. Gorąco polecamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 60m2 znajdujące się 8 piętrze w Katowickiej Superjednostce. Mieszkanie po kompleksowym remoncie, wymieniono okna, podłogi oraz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Bielsko-Biała,śląskie

150 000 zł67 m² 2 238,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem na parterze domu. Oferujemy Państwu parter domu 67,67m2.Powierzchnia mieszkania ok.50m2,powierzchnia suteryny ok.20 m2.Do mieszkania należy wydzielony,zagospodarowany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł56 m² 7 660,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładne, nowocześnie urządzone, gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie na Bemowie. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, okolica spokojna. Budynek zadbany. Osiedle ogrodzone, chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł60 m² 11 073,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Warszawa, ul. Mickiewicza, dostępne od zaraz! Słoneczne, przytulne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w czteropiętrowym budynku mieszkalnym w dzielnicy Żoliborz. Bardzo wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Brwinów,mazowieckie

224 500 zł50 m² 4 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traktorzystów

Katowice,śląskie

229 000 zł61 m² 3 754,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

11. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61 usytuowane w okolicy ul.Traktorzystów w budynku z garażem. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na Ochocie, tuż przy Parku Szczęśliwickim. Pokoje o powierzchni 21 i 19,5m2, 6m2 widna kuchnia, łazienka , przedpokój. Lokal posiada balkon i piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł132 m² 6 742,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

, atrakcyjna cena! Przestronne, , czteropokojowe mieszkanie na Ochocie. w apartamentowcu Oaza. Lokal aktualnie zaaranżowany na cele biurowe. Przestronny z salonu z wyjściem na patio, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Brwinów,mazowieckie

384 605 zł79 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł75 m² 5 053,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gorąco polecam! Przytulne, trzypokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2001 roku przy ul. Skarbowców. Lokal o powierzchni 75 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w kamienicy.Lokal po kapitalnym remoncie nie wymaga wkładu finansowego. Możliwość prowadzenia w nim działalności gospodarczej. W mieszkaniu zamontowano rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. le Ronda

Katowice,śląskie

215 000 zł73 m² 2 945,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

89. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 73m2 usytuowane w okolicy ul. Le Ronda w dzielnicy Dąbrówka Mała. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

35 000 zł36 m² 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie zielone, na spokojnej ulicy Starego Zdroju. Nieruchomość o pow. 36m2 usytuowana na wysokim parterze w trzypiętrowej kamienicy. Lokal składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raginisa

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł54 m² 4 953,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam dwustronne mieszkanie własnościowe o pow 53.5m2, 2 pokoje, 3 pietro, os. baranówka 4 ( blok z 2003r) Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd. Duża łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Katowice,śląskie

190 000 zł51 m² 3 725,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

178. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 usytuowane w okolicy ul. Wileńskiej w dzielnicy Ligota. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł206 m² 7 770,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Proponujemy mieszkanie trzykondygnacyjne (3-poziomowe) z miejscem postojowym w garażu podziemnym w apartamentowcu z 1999 roku. Apartament znajduje się w budynku mieszkalnym na 3, 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strubiczów

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W dobrym stanie, wygodne, trzypokojowe mieszkanie we Włochach. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, okolica spokojna, wokół dużo zieleni. Pokoje ustawne, kuchnia widna (połączona z loggią), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skowrońskiego

Katowice,śląskie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

184. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64m2 usytuowane w okolicy ul. Skowrońskiego na Osiedlu Padarewskiego. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

350 000 zł64 m² 5 451,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wszystkie pokoje parkiet debowy ,sciany malowane, kuchnia - nowoczesna zabudowa Łazienka - terakota, glazura, ogrzewanie podłogowe, pralko- suszarka Przedpokój - zabudowy Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

175 000 zł40 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w pięknie położonej okolicy Karpacza środkowego.W odległości 100-200 metrów trzy wyciągi narciarskie ,szkoła podstawowa ,klinika hotel basen,lasy ,dużo grzybów, jagód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

284 606 zł33 m² 8 549,29 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szukasz pierwszego, własnego M, pracujesz na Mokotowie i nie chcesz tracić cennego czasu na stanie w korkach? A może założyliście rodzinę i szukacie czegoś na dobry start? Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

449 224 zł46 m² 9 692 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji na Mokotowie - Służewiec, okolice Galerii Mokotów. Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m2 w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł52 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna lokalizacja! M-3 po remoncie, nowe instalacje! do wprowadzenia! Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie z pięknym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow.42m2, położone na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą z 2001r.Mieszkanie w pełni umeblowane,wyposażone,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

142 000 zł36 m² 3 968,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam państwu przytulne mieszkanie położone w otoczeniu zieleni, w sporej odległości od ulicy Nakielskiej.Mieszkanie dwu pokojowe, nie wymagające dużych nakładów finansowych. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

92 000 zł34 m² 2 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sosnowiec zagórze kawalerka balkon Lokalizacja: kawalerka położona w Sosnowcu w spokojnej dzielnicy Zagórze. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z miastami tj. Katowice, mysłowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł154 m² 3 823,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż duże, 5 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z 2001 roku Na powierzchnię mieszkania składa się: i poziom: pokój dzienny (około 30 m2) z balkonem, gabinet (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bogucice

Katowice,śląskie

80 000 zł40 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

211. Gorąco polecam 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40 mkw w 3 piętrowej kamienicy w dzielnicy Bogucice. W skład mieszkania wchodzą 2 niezależne pokoje,widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł63 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na drugim piętrze w bloku. Zadbany blok, przed blokiem ładnie zagospodarowany teren. W cenie zabudowa kuchni I przedpokoju. Układ pomieszczeń: salon-18m2, panele, gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

148 000 zł38 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Bartodziejach. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, uczelnie, rynek, markety. Układ mieszkania: 2 oddzielne pokoje - parkiet, ściany malowane kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 €319 m² 6 261,74 €/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Luksusowy penthouse 319,40 m2, aparatemt Z basenem na VIII piętrze - basen ( niecka basenu 5,5 m x 12 m, głębokość 1,5 m ? 1,8 m ) - taras zachodni 330,66 m? - taras wschodni 330,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Częstochowa,śląskie

159 000 zł58 m² 2 722,60 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,40 mkw. na VIII piętrze w wieżowcu przy ulicy Starzyńskiego. Okna pcv we wszystkich pomieszczeniach, na podłogach płytki pcv, ściany w gładziach.