dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

85 000 zł26 m² 3 239,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu położone na III piętrze w budynku wielorodzinnym z windą. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z balkonem , widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

W dobrym stanie, rozkładowe i ciche, trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Spokojna okolica, wokół dużo zieleni. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Pokój dzienny o powierzchni 21,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Rybnik,śląskie

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie Bezczynszowe Mieszkanie Rybnik Północ Przedmiotem oferty sprzedaży jest wykończone bezczynszowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 59m2 znajdujące się w Centrum Rybnika składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

511 000 zł73 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 73m2, położone na pierwszym piętrze w budynku z lat 70-tych przy ul.Kościuszki blisko Dworca Głównego. Mieszkanie bardzo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 285 zł81 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkania na Czyżkówku! Budynek o 4 kondygnacjach w tym wliczone garaże. Atutem inwestycji jest usytuowanie budynku przy malowniczej strudze Flis z dala od miejskiego gwaru ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

277 000 zł53 m² 5 226,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko w naszym biurze! Położone w kamienicy przy ulicy Szczęśliwej. Wysokie, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie. Lokal po całkowitym remoncie i wymianie wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do wprowadzenia, wolne od zaraz. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz wc. Metraże pomieszczeń: salon-25m2,gładzie, podłoga dębowa sypialnia-10m2,gładzie, panele Kuchnia-oddzielna z oknem, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

696 000 zł101 m² 6 891,09 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy sprzedaż reprezentacyjnego mieszkania zaadoptowanego na lokal biurowy na bliskiej Woli 1km od skrzyżowania ul. Towarowej z ul. Okopową. Usytuowany jest on w ekskluzywnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kostuchna

Katowice,śląskie

439 000 zł73 m² 6 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

216. Gorąco polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 73,3 mkw znajdujące się na 1 piętrze 5 piętrowego apartamentowca w dzielnicy Kostuchna. W skład mieszkania wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł64 m² 6 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Proponujemy przestronne mieszkanie we Włochach na ul. Zapustnej, z dala od szumu i gwaru ulicznego, na strzeżonym osiedlu- wjazd od ul. Fasolowej. Rozkładowe, 2 pokojowe (M3) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

708 815 zł83 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji na Mokotowie - Służewiec, okolice Galerii Mokotów. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,39 m2 w nowoczesnym apartamentowcu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

160 000 zł38 m² 4 217,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, umeblowane 2-pokojowe W niskim bloku Na sprzedaż oferujemy bardzo atrakcyjne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze niskiego bloku na osiedlu Piastowskim. Na metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

198 000 zł42 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

PO kapitalnym remoncie! Nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkania w bloku. DO wprowadzenia bez nakładów finansowych. Niskie koszty utrzymania. W pobliżu sklepy, zielony skwer, market,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jabłonna

Kraków,małopolskie

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1960

Super cena - jedynie 3817zł za metr kw. mieszkania na Krakowskiej Krowodrzy! Polecamy Państwu mieszkanie o pow. 60 m2. znajdujące się w odnowionej kamienicy w rejonie ul.Siewnej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł74 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne i jasne, trzypokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy. Doskonały punkt komunikacyjny, spokojna okolica. Pokoje o powierzchni 25, 24 i 16m2, samodzielna i widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł87 m² 8 390,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, ciche i jasne, gotowe do zamieszkania, trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, spokojna okolica. Kuchnia 7,6 m2, widna z osobnym wejściem, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

138 000 zł60 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 szwedzkie niski blok do wprowadzenia Komplex Nieruchomości przedstawia mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na Os. Sikorskiego w Żorach o powierzchni ponad 60 m2. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł74 m² 3 372 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Czteropokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia dogodne zagospodarowanie powierzchni. Loggia z przepięknym widokiem na zieleń. Metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł84 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Duże komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w ocieplonym budynku otoczonym zielenią na osiedlu Kormoranów.Składa się z 5 pokoi, kuchni z oknem, łazienki, osobnej toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 339 zł74 m² 3 890,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej niż standard! Standard deweloperski plus w standardzie każdego mieszkania! Zaciszna i bezpieczna enklawa dla Ciebie i Twojej rodziny! Dopłata MdM nawet do 30.270zł! Kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne i jasne mieszkanie położone w centrum Ożarowa Mazowieckiego przy ulicy Obrońców Warszawy. Lokal spółdzielczo - własnościowy o pow. 68,0 m2 składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł105 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronne, ciche i jasne, luksusowo urządzona, czteropokojowe mieszkanie na Bemowie. Piękny, funkcjonalny rozkład! Salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 35m2 i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł56 m² 2 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! najlepsze dwa pokoje W bardzo atrakcyjnej lokalizacji podzamcza Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

476 000 zł85 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Grunty uregulowane! kw! możliwość zakupu W kredycie! Zabytkowa dzielnica odrestaurowana Praga Północ .Pięcio piętrowy budynek z cegły z lat 90 wkomponowany w zabytkowe odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pancera

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł68 m² 5 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,5m2 w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Tarchominie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku z 1987.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

228 000 zł37 m² 6 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na Krzykach we Wrocławiu. Składa się z 2 pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie położone na wysokim parterze, okna wychodzą na ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

229 100 zł40 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim. Osiedle zamknięte, z ochroną 24 h, bardzo zadbane z wewnętrznymi placami zabaw. Budynki dwupiętrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł65 m² 6 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przytulne mieszkanie na Gocławiu. Wymaga drobnej kosmetyki i odświeżenia. Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchniach: salon 22m, pokój 12m, pokój 11m, kuchnia 8.20m, łazienka 3.20 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

145 000 zł57 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 41 315 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 118 685 pln O%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł85 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie, trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. - salon o powierzchni 27,7m2 - na podłodze deska barlinecka, wyjście na loggię, klimatyzacja. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Beskidzkie

Bielsko-Biała,śląskie

110 000 zł30 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania śliczna kawalerka na os. Beskidzkim Mieszkanie zlokalizowane zostało na parterze wysokiego, ocieplonego bloku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Warszawa,mazowieckie

460 500 zł64 m² 7 195,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam 3 pokojowe, 64 m 2 mieszkanie, znajdujące się na ogrodzonym osiedlu przy ul. Zgrupowania ak "Żmija" w Warszawie (osiedle Piaski). Mieszkanie na III piętrze posiada 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Słoneczne

Bielsko-Biała,śląskie

275 000 zł74 m² 3 695,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo, 3 pokoje - 74,41 m2, garaż, piwnica Przedstawiamy do sprzedaży kolejną bardzo dobrą propozycję sprzedaży mieszkania. Nowe budownictwo, ogrodzone osiedle, kilkuletni budynek, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Gliwice,śląskie

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok, kuchnia, przedpokój, łazienka + wc, balkon, piwnica,dodatkowo pomieszczenie gospodarcze w piwnicy ok. 16m/2.Mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. OC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodnicza

Kraków,małopolskie

248 000 zł33 m² 7 492,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Cena obejmuje mieszkanie wykończone pod klucz. Sprzedam bezpośrednio jasne i przytulne mieszkanie (33,1m) w Śródmieściu (okolice ostatnia/mogilska/śliczna). Zaledwie 3 km od Rynku Głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł105 m² 7 616,78 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 104,90 m2 znajdujące sie na drugim piętrze w 11-piętrowym apartamentowcu z windą z 2006 roku na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

280 000 zł43 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow 43,4m2 , zlokalizowanego przy ul. Młyńskiej na parterze w 4 piętrowym bloku z lat 70. mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Armii Krajowej

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł47 m² 5 487,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią położone na 4 p. w bloku niedaleko Selgrosu. Mieszkanie po remoncie, wymieniona instalacja, łazienka /6 letnia/klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

323 000 zł75 m² 4 306,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Komfortowe mieszkanie 3- pokojowe 75m, w Mierzynie na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym, umiejscowionym na spokojnym, bardzo zadbanym osiedlu. Mieszkanie odświeżone, z dużym salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chorzów II

Chorzów,śląskie

85 000 zł38 m² 2 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajdująca się w Chorzowie II o powierzchni 38 m2 Mieszkanie Składające się z dużego przestronnego pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełbaśnicza

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Kiełbaśniczej na wrocławskim Starym Mieście. Pokój dzienny z aneksem kuchennym. Dwie wygodne sypialnie (10, 11 mkw) szafami w zabudowie. Łazienka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij