dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł22 m² 27 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich w pełni wyposażone Nowoczesne stylowo zaprojektowane słoneczne mieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Warszawa,mazowieckie

1 198 080 zł83 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament na warszawskiej Białołęce przy ul. Geometrycznej. Budynek wybudowany w 2025r. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

205 000 zł29 m² 7 020,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Słoneczna, przestronna kawalerka z aneksem kuchennym o pow. 29,2mkw położona na 1 piętrze w 3p. bloku na os. Piaski przy ul. Boh. Westerplatte. Na przestrzeń mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Watoły

Chorzów,śląskie

339 000 zł63 m² 5 389,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie na II piętrze o powierzchni użytkowej 62,90 m2 przy ulicy Watoły z dwoma balkonami, usytuowane w niskim, trzypiętrowym bloku. Mieszkanie ma bardzo korzystny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł53 m² 18 283 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Mokotowie Budynek z 1970 r Budownictwo z lat 70-tych to urok retro z możliwością zrównoważenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 000 zł37 m² 10 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przestronna kawalerka z widokiem na panoramę miasta - okolice Ronda Kujawskiego. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana mieszkanie o powierzchni 36,88 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jabłoniowa

Żukowo,pomorskie

565 565 zł50 m² 11 252,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Złota Reneta w Żukowie. Słoneczne z balkonem oraz windą. Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł45 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż ustawne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, na 6 piętrze (w budynku z windą) , w kamienicy z 1958 roku, przy ul. gen. W.Andersa 21A , na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

1 259 000 zł102 m² 12 355,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji i pcc Marzysz o domu, bo Twoja rodzina potrzebuje przestrzeni, ale przeraża Cię wizja codziennych dojazdów w korkach? Sołtysowska Vidok to kameralna alternatywa dla dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

1 200 000 zł90 m² 13 400,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Westate Żoliborz przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Marii na zamkniętym i chronionym osiedlu Lipowa Ostoja. Mieszkanie: łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 89,55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Łódź,łódzkie

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego przy ul. Chryzantem, w spokojnej części miasta, w pobliżu uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jawor

Jawor,dolnośląskie

370 000 zł48 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Jaworze, osiedle Przyrzecze. Ta część osiedla posiada w otoczeniu wszystko, co niezbędne do życia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 256 zł81 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,12 m, położone w nowoczesnej inwestycji w Pruszczu Gdańskim, realizowanej przez uznanego dewelopera. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł62 m² 9 469,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Idealne mieszkanie inwestycyjne dla studentów - ul. Gagarina, naprzeciwko Auli umk jak również dla rodziny. Na sprzedaż przestronne, zadbane 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Gdynia,pomorskie

469 000 zł51 m² 9 187,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja tylko U nas Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu na kredyt oraz przez obywateli spoza ue. 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

469 274 zł39 m² 12 094,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tenisowa

Szczecin,zachodniopomorskie

849 000 zł62 m² 13 693,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament na sprzedaż Szczecin, świerczewo, ul. Tenisowa Uwaga! Możliwa zamiana mieszkania na dom do rozważenia różne lokalizacje Komfortowy apartament na kameralnym osiedlu, nowoczesny styl, wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 849 000 zł64 m² 28 985,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne mieszkanie Z widokami Atrakcyjna lokalizacja | Gotowe do wprowadzenia | Doskonała inwestycja I Duże okna i świetne doświetlenie wnętrza ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

635 000 zł51 m² 12 453,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej części Bojana. Bojano prężnie rozwijająca się miejscowość z doskonałym dojazdem do Trójmiasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radzionków,śląskie

365 000 zł49 m² 7 406,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w Radzionkowie i korzystaj na co dzień z wszelkich udogodnień jakie oferuje te miasto! Marzysz o własnym miejscu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 089 900 zł44 m² 24 492,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, położone na 3. piętrze w 8-piętrowej kamienicy z windą z 1953 roku, będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

681 450 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie to pewna i bezpieczna inwestycja, bez pcc 2%, bez prowizj. Gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów. To 2-pokojowe, w pełni umeblowane 50,55 m2 położone tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

648 450 zł51 m² 12 827,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 50.55 m , położony na trzecim piętrze nowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Elbląg,warmińsko-mazurskie

564 000 zł56 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Belweder- gotowe do wprowadzenia! Szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na bezpieczeństwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

345 479 zł37 m² 9 322,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycyjne 2 pokoje z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera (oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych kosztów. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Otwock,mazowieckie

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie z ogromnym tarasem i widokiem na las, w prestiżowym, kameralnym osiedlu o oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

479 000 zł49 m² 9 735,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Redy Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m2, położone w Redzie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wolności

Łódź,łódzkie

997 000 zł67 m² 14 818,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Przy Placu Wolności luksusowe metraże znikają najszybciej! Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

469 000 zł66 m² 7 084,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja: nowa cena atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze W bloku + działka rodo Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł53 m² 8 829 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m2 usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej wraz z przynależnym dużym narożnym ogrodem. Lokal posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2 usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

701 760 zł51 m² 13 655,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku przy ulicy Kiedrowskiego Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

412 592 zł41 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

585 000 zł36 m² 16 437,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M04 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3 pokojowe mieszkanie 36 m2 z dużym ogródkiem 38 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 990 zł35 m² 5 475,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie 34 m Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , po generalnym remoncie, w którym wymieniono instalację elektryczną oraz.