dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 138 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 057 122 zł61,82 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28,06 m² 5 880,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w świetnej lokalizacji, zaledwie 4 minuty autem od centrum Rybnika. Mieszkanie składa się z: 1 pokoju z balkonem, kuchni z oknem łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł27 m² 29 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

English below Unikatowa kawalerka 27 m2 z widokiem na Plac Zamkowy serce historycznej Warszawy Adres: plac Zamkowy 15 | 2. piętro | Widok na Kolumnę Zygmunta Jeśli szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł78 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szukasz stylowego wnętrza, którego utrzymanie kosztuje mniej niż abonament za telefon? Odkryj wyjątkowe mieszkanie w cichej enklawie tuż przy parku i jeziorze. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 900 zł52,89 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł66,40 m² 8 885,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na parterze w Gdyni (obłuże). Lokal o powierzchni 66,4 m z piwnicą, dwustronny i ustawny. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50,77 m² 8 765,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka, przy ul. Mościckiego 9. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,57 m² 14 596,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Dochodowy apartament 1-pokojowy 200 metrów od plaży, w kompleksie hotelowym Diva Spa zlokalizowanym w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Lokal usytuowany na 2 piętrze, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł46,57 m² 6 334,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie w sercu Namysłowa wygoda i świetna lokalizacja! Szukasz idealnego miejsca, które będzie spełnieniem Twoich marzeń o komfortowym życiu w centrum miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł55,30 m² 3 960,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 55.30m! 3 POKOJE! BEZCZYNSZOWE! Urządzona kuchnia w meble w zabudowie oraz Sprzęt AGD! Idealne Pod Inwestycje! SPOKOJNA OKOLICA! UROKLIWE TERENY ZIELONE BLISKOSC.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 204 zł41,12 m² 18 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 034 019 zł75,03 m² 27 109,41 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament premium z tarasem w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. Powierzchnia - apartament o powierzchni 75,03 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 25,46 m2 - 2 sypialnie: 14,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 554 zł63,57 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie + gabinet 47,5 m | Bartodzieje | 7 piętro | gotowe do zamieszkania Biała Posesja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 785 000 zł95,80 m² 39 509,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Biały Kamień -osiedle Eko Park przy Oranżerii budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2007.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Marzysz o funkcjonalnym 2-pokojowym mieszkaniu z dużym balkonem, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? Szukasz lokalu w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł53,70 m² 3 705,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klimatem zielona okolica, spokój i natura! 53,7 m | Parter + piwnica | 2 osobne pokoje | oddzielna kuchnia Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 038 zł37,38 m² 19 717,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł137,70 m² 12 273,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament z ogrodem, tarasami i garażem | Bielany Wrocławskie, ul. Makowa Lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Makowa Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 137,7.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł34,82 m² 7 754,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 34,82 m usytuowane na parterze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, skromnej sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł52,97 m² 15 480,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe (53m2) się na osiedlu mieszkaniowym "fajny Dom" położonym w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12. Lokalizacja: inwestycja Fajny Dom - to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości komunikacji miejskiej.! liczne miejsca postojowe dla mieszkańców! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 240 zł54,28 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje deweloperskie Loggia + balkon, koszalin, wenedów Mieszkanie deweloperskie: 3 pokoje, pow. 54,28 m2, z loggią i balkonem - w pobliżu centrum Koszalina.W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł41,41 m² 23 907,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 781 zł36,97 m² 15 980,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli Duchackiej niedaleko Bonarki III kwartał 2026 ( sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł74,09 m² 5 655,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na drugim piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Południe jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,22 m² 11 619,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe - 3 pokoje + ogródek Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w Markach o powierzchni użytkowej 55m2. Do mieszkania przynależy ogródek 56m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł73 m² 6 424,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m położone w Kleosinie przy ul. Wyszyńskiego 8. Nieruchomość znajduje się na 4 - ostatnim piętrze w niskim bloku i obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł130 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Eurovilla prezentuje czteropokojowe mieszkanie w świetnej, prestiżowej lokalizacji Starego Wilanowa. Dwupoziomowe mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł45,50 m² 15 516,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 45,5 m 2. Położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W mieszkaniu znajdują się: -Trzy odrębne pokoje -widna oddzielna kuchnia. -Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,61 m² 16 005,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż nowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy. Doskonałe miejsce do życia, w centrum miasta, nieopodal płyty Starego Rynku w Poznaniu. Jeśli szukasz inwestycji pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł45,14 m² 6 490,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy w ścisłym centrum Ełku. Lokal mieszkalny położony w kamienicy przy ulicy Gdańskiej 8 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł80,14 m² 4 492,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Choszczno, trzy pokoje, drugie piętro. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wyzwolenia 10 w Choszcznie (gmina Choszczno, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie). Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł52,50 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Szukasz gotowego mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Ta oferta na Muchoborze Wielkim łączy odświeżone wnętrza, przemyślany układ wraz z zewnętrzną przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 473 zł43,57 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,40 m² 6 297,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Kościanie z balkonem - świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł76,60 m² 10 182,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

U nas Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem / Rumia Cena: 780 000 zł Powierzchnia: 76,60 m2 Ogród: 106 m2 Rok budowy: 2010 Wysokość pomieszczeń: 2,54 m Ogrzewanie: gazowe Internet:.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł43,60 m² 6 422,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,6 m z balkonem, położonego na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kopalnianej.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 150 zł60 m² 22 719,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij