dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Barskie

Nowy Sącz,małopolskie

242 000 zł27 m² 8 963 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

PO remoncie atrakcyjne mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 27m2 zlokalizowane na I piętrze, w IV-piętrowym bloku na os. Barskim w Nowym Sączu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Teligi

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł31 m² 13 430,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży bardzo ładna, ciepła i przytulna kawalerka na Ursynowie nieopodal stacji metra Imielin. Mieszkanie posiada 1 pokój z balkonem francuskim, do dyspozycji również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nikiszowiec

Katowice,śląskie

347 000 zł77 m² 4 518,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 76,80m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - 2 sypialnie w tym jedna z antresolą - oddzielna kuchnia - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Stargard,zachodniopomorskie

459 000 zł73 m² 6 255,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej - alternatywa mieszkania - inwestycja planowana jest przy ul. Sadowej w Stargardzie. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rokitki

Rokitki,pomorskie

296 500 zł48 m² 6 146,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję kompaktowe, dwustronne mieszkanie - gotowe do odbioru. Układ mieszkania: - pokój z aneksem: 17,30m2 - sypialnia: 12,73 - sypialnia: 7,95 - łazienka: 4,64 - hol: 5,62 - balkon: 3,24 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

490 000 zł52 m² 9 430,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam Państwu do zaoferowania piękne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Wysokiej w bliskiej odległości od Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych przy ulicy Cztery Podkowy. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

3 695 000 zł137 m² 26 970,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

В продаже уникальный пентхаус, расположенный на последнем 16 этаже жилого дома Karavela в комплексе marina primore,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

360 000 zł53 m² 6 844,11 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Słoneczne, przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w wieżowcu w Gdyni Obłuże przy ulicy Płk. Stanisława Dąbka. Budynek dziewięciopiętrowy z roku 1976,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tynieckiego

Darłowo,zachodniopomorskie

420 000 zł69 m² 6 121,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kamienica Tynieckiego - nowa inwestycja w Darłowie, zlokalizowana w okolicy starówki! Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkania 3,5 km od linii morza, atrakcyjnej miejscowości letniskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Bytom,śląskie

235 000 zł62 m² 3 790,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem wśród mieszkań w Bytomiu dzielnicy Karb! Bytom i jego dzielnica Karb to jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania i to właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

395 000 zł57 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne bardzo przestronne mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w Niepołomicach. Mieszkanie o powierzchni ok 57 m2 + ok 50 m 2 strychu +przyziemie ok 25 m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł68 m² 8 860,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Okolice - Wrocław-fantastyczne/smolec/67m 3p /2xm.post w cenie! Polecamy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2 Blok z 2006r.!@ W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł25 m² 12 559,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż Kawalerkę bardzo blisko pl. Jana Pawła II we Wrocławiu. Mieszkanie spóldziecze własnościowe o powierzchni 25,4 m2, wymagające odświeżenia. Kawalera składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Borek

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł61 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mam na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, położone w otoczeniu zieleni - pomiędzy Parkiem Południowym i Parkiem Skowronim. Mieszkanie środkowe - ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

764 000 zł59 m² 12 971,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu z 2007 o wysokim standardzie wykończenia zlokalizowane na Warszawkim Mokotowie, czerniakowie. Atuty: - portiernia i ochronna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł38 m² 18 446,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu do sprzedaży bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow ok. 37, 84 m2 na Muranowie przy ul. Esperanto. Usytuowane na iX piętrze w X piętrowym budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solińska

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł64 m² 17 313,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 64,4 m w kameralnej okolicy. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł47 m² 13 268 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun nieruchomości: telefon tylko W sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na Kępie Mieszczańskiej Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

502 341 zł63 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokoje * 62,95 m2 * duży balkon * VII piętro * Rzeszów * ul. Architektów opis mieszkania: - mieszkanie o powierzchni 62,95 m2 - piętro: 7/8 - blok - ogrzewanie: miejskie - ciepła woda:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

281 928 zł26 m² 11 056 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielona 17 to prestiżowa lokalizacja, świetnie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami. Wzdłuż całej arterii przebiega linia tramwajowa, a w najbliższym czasie ma powstać przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kraków,małopolskie

833 850 zł93 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny ok Centrum Handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

270 000 zł60 m² 4 492,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Osiedle Polne. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 60,10 m.kw z ładnym widokiem na panoramę miasta. Nieruchomość położona na 10 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł94 m² 9 478 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Mam na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze w zadbanym bloku z windą. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

410 000 zł79 m² 5 203,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** nowa niższa cena*** Prezentuję Państwu przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Widok z balkonów na stare akacje, osiedle zadbane, wyremontowane drogi i chodniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł86 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, z wielką radością mam przyjemność zaprezentować Państwu jeden z nielicznych we Wrocławiu, jakże poszukiwanych przez klientów apartamentów które łączą w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

484 999 zł72 m² 6 737,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

OK wrocławia,- 4pok/71m/100m2/ -m.post Komorka Siechnice Groblice 4pok/71m/100m2 m.post Komorka w cenie! Polecam Państwu na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy willowej na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nowoczesnego, stylowego mieszkania blisko centrum gotowego do wprowadzenia się od zaraz? Klimatyczne kamienice są w Twoim guście? A może interesuje Ciebie inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowa

Zabrze,śląskie

224 900 zł51 m² 4 407,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,03 m2 z funkcjonalnym rozkładem. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze bloku czteropiętrowego i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł58 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowy apartament Z 2 tarasami I widokiem na zielone patio, w prestiżowej inwestycji nowa papiernia! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Września,wielkopolskie

298 000 zł46 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! osa nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży (bądź zamiany na kawalerkę) 2-pokojowego mieszkania o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

443 584 zł76 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 13a o powierzchni 76,48 m2. Zlokalizowane na I piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł34 m² 10 682,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! 33,7 m2 / 2 pokoje + piwnica/ ul. Grabiszyńska Mieszkanie zarezerowane! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,70 m2, znajdujące się na parterze w III piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Skierniewice,łódzkie

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dobra oferta na rynku nieruchomości - mieszkanie 3 - pokojowe na parterze z dużą loggią Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w kamienicy, w centrum miasta. Pomieszczenia: 37 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - garderoba, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wyspa Sobieszewska

Gdańsk,pomorskie

528 950 zł36 m² 14 746,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w oddanej do użytkowania inwestycji apartamentowej na Wyspie Sobieszewskiej - tylko 15km od Centrum Gdańska, 1 km do jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 80m2. Perełka w Oliwie po generalnym remoncie. 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym, dwie duże sypialnie. Przy pierwszej sypialni dodatkowy czwarty pokoik zaadoptowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł63 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku, przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Mieszkanie ze względu na lokalizacje, która cieszy się bardzo dobrym najmem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo jasnej, cichej i ustawnej nieruchomości położonej na 7 pietrze z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

333 108 zł44 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W naszej nowej inwestycji mamy do zaoferowania mieszkania o powierzchni od 37 m do 66 m . Na osiedlu powstanie 11 budynków składających się z garażu podziemnego, parteru, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł45 m² 10 739,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu odświeżone mieszkanie w nowym budynku przy ul. Kwiatkowskiego na os. Gumieńce, a dokładniej: nowa Cukrownia. Apartament jest przystosowany do osób starszych i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł45 m² 10 574 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,30 m2 zlokalizowane na nowym osiedlu "słoneczne Wzgórze" Gdańsk - Ujeścisko. Nieruchomość usytuowana jest na I p. /IV p w.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij