dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Rzeszów,podkarpackie

326 750 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

II etap -ostatni D E F dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nową, prestiżową, i idealnie dopasowaną do potrzeb najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

245 670 zł52 m² 4 719,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta nowych mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Przybyszówka w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 3 pokoje | 52,05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 891 640 zł135 m² 36 325,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. ~Kamienica łączyć będzie styl neorenesansu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rządz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Tylko W biurze alfa malinowska marzena. Rządź atrakcyjnie położone mieszkanie, odrębna własność, 3 pokojowe, 60

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

299 000 zł68 m² 4 384,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż nową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Plewiskach w okolicach ulicy Fabianowskiej - ok 800 metrów od centrum Plewisk i niespełna 1500 metrów od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rębaczy

Chorzów,śląskie

60 000 zł36 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Rębaczy w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 36 m. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł72 m² 6 815,02 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania funkcjonalne, przestronne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,9m2 na Bemowie. Położone jest na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym budynku z 1989 roku (rama H).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

138 000 zł48 m² 2 887,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjna oferta! Do sprzedania ciekawe mieszkanie M-3 o pow. 47,8mkw na IV piętrze w bloku z balkonem i piwnicą. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

135 000 zł65 m² 2 061,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

*** S P R Z E D A N E *** 3 pokoje + kuchnia + łazienka I wc * świetny układ - wszystkie pomieszczenia niezależne * polecam, do sprzedaży mieszkanie - pełna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł78 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne czteropokojowe mieszkanie 78m2 w budynku z 1990 r. Wspaniała lokalizacja, bemowo Lotnisko, świetnie skomunikowana. Mieszkanie składa się z 4-ch bardzo ustawnych pokoi, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

691 000 zł81 m² 8 530,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania bardzo ładne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 81m2 z balkonem w kameralnej kamienicy z lat 1960 w atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

129 000 zł47 m² 2 721,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~oferujemy do sprzedaży ustawne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 gim piętrze w bloku 4 piętrowym budynku w Sosnowcu Dzielnica Pogoń.~Lokal składa się z 3 pokoi widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe świeżo po remoncie w nowym bloku mieszkalnym na przyjaznym i zielonym osiedlu z 2007 roku. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dragonów

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł57 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokojowe mieszkanie W rewelacyjnym miejscu- śródmieście, koło łazienek królewskich 57-metrowe mieszkanie w dobrym stanie w rewelacyjnej okolicy obok Łazienek Królewskich. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł126 m² 11 475,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

4 pokojowe mieszkanie W samym centrum warszawy- śródmieście, w pobliżu złotych tarasów 126- metrowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, w pobliżu Złotych Tarasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Bytomiu na Osiedlu Dymitrów. Mieszkanie posiada 35 m kw. i składa się z dużego salonu, kuchni, przedpokoju i łazienki. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stary Mokotów

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł53 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Fantastyczne mieszkanie Z ogrodem! prestiżowa lokalizacja, stary mokotów. Nowoczesna rezydencja Z 2007 roku. Rozkład: 2 pokoje: salon z otwartą kuchnią/ sypialnia/ łazienka/ komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wrocław - Krzyki - Klecina. Do sprzedania doskonale utrzymane mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych. W skład mieszkania wchodzą: pokój połączony z kuchnią, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Warszawa,mazowieckie

344 679 zł50 m² 6 937,98 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

312 000 zł57 m² 5 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bardzo ciepłe mieszkanie trzypokojowe, po generalnym remoncie. Wspólnota, budynek po termomodernizacji, wymienione piony. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje, zrobiono gładzie, oświetlenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

339 000 zł51 m² 6 692,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji za zakup nowego mieszkania z m2-Broker! Możesz mieć swoje nowe mieszkanie z 5 letnią gwarancją. Mieszkanie na parterze z dużym ponad 60 m ogródkiem (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Wałbrzych,dolnośląskie

43 000 zł43 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, położone w okolicach ul. Asnyka w dzielnicy Nowe Miasto. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

170 000 zł66 m² 2 582,41 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,83 m2. Nieruchomość usytuowana jest na osiedlu Ustronie i znajduje się na siódmym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ratajskiego

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie sprzedam 2 pokojowe w układzie niezależnym położone w ścisłym Centrum przy Placu Cyryla Ratajskiego. W cenie mieszkania garaż! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Załęska

Katowice,śląskie

125 000 zł24 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka/garsoniera 24M2, wysoki standard wykończenia! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o pow. 24m2, usytuowane na 3 piętrze z 4. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

950 330 zł103 m² 9 193,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz, w których główną rolę gra przestrzeń. Inwestycja jest pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

289 000 zł80 m² 3 626,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Czteropokojowe, wygodne mieszkanie, możliwe do nabycia W programie MDM. Proponuję Państwu mieszkanie położone w dobrej lokalizacji, w niedalekiej odlegości od centrum miasta blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie W śródmieściu- świetna lokalizacja tuż przy bulwarze wiślanym 38- metrowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie(po remoncie) na warszawskim Śródmieściu (powiśle).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

207 139 zł46 m² 4 532,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 45,7 m kw. Usytuowany jest na drugim piętrze siedmiokondygnacyjnego apartamentowca zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł61 m² 4 582,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w spokojnej dzielnicy Szczecina. Mieszkanie znajduje się w Bezrzeczu. Budynek z 1993 roku, drugie piętro. Powierzchnia użytkowa wynosi 61.10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

168 000 zł62 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Zawodzie przy ul.Orlik Ruckemanna, o powierzchni 62,40m2 położone na trzecim piętrze. Blok 22letni, ocieplony , z nową elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł50 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Genialna lokalizacja, powiśle tuż przy krakowskim przedmieściu! ekskluzywne, świetnie doświetlone mieszkanie W stanie deweloperskim. Nowy, kameralny budynek apartamentowy. Rozkład: 2 pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

323 000 zł61 m² 5 295,08 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 62,3 m kw. na 3. piętrze. Pełen rozkład, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

176 075 zł29 m² 6 156,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony~~oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 500 000 zł84 m² 17 964,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Luksusowy apartament położony na zamkniętym osiedlu "rezydencja Marina" bezpośrednio sąsiadującym z nadmorskim Parkiem Reagana. Na terenie osiedla fitness oraz sauna tylko do użytku mieszkańców.