dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

335 880 zł78 m² 4 306,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- 0% prowizji magda janik, tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Wasilków,podlaskie

169 500 zł50 m² 3 424,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie o powierzchni 49,5m2, składające się z dwóch niezależnych pokoi i kuchni, korytarza, łazienki z wc, położone na wysokim parterze w IV-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łanowa

Gdynia,pomorskie

337 518 zł66 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Klient Ciekawa propozycja architektoniczna Osiedla mieszkaniowego składającego się z 9 czteromieszkaniowych budynków, zlokalizowanego w cichym, spokojnym zakątku Dąbrowy, na słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży, ciche, ustawne i wygodne mieszkanie o powierzchni 37 m kw na spokojnym osiedlu w dzielnicy Gołonóg w dąbrowiegórniczej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

548 310 zł37 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. Do dzisiaj doskonale zachowały się w niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

735 837 zł99 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli ? prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaolziańska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł90 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie na Ursynowie, w pobliżu Puławskiej i Torów Wyścigów konnych. W pobliżu także stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuncewiczowej

Częstochowa,śląskie

88 000 zł38 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w bloku z cegły, blok po termomodernizacji. Mieszkanie do remontu,duże przestronne, jedno okno wymienione, pozostałe do wymiany, układ mieszkania daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Huta Stara B

Huta Stara B,śląskie

69 000 zł38 m² 1 815,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w miejscowości Huta Stara B. położone w zadbanym osiedlu.W osiedlu infrastruktura społeczna i handlowa( szkoła podstawowa i gimnazjum , przedszkole , sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł25 m² 5 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem na Skrzetusku. Polecam mieszkanie dla studentów w okolicach szpitala Jurasza. Niski czynsz,dogodna komunikacja miejska,sklepy,blisko tereny rekreacyjne. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł63 m² 8 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Gustowne dwupokojowe mieszkanie o ciekawym rozkładzie, gotowe do zamieszkania. Wszystkie pomieszczenie przestronne, wygodne. Salon 22.5m2 z wyjściem na balkon 8.5m2, sypialnia 13m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarecka

Częstochowa,śląskie

130 000 zł51 m² 2 554,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Błeszno , o powierzchni 50,90m2 , położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv z wystawą na stronę wschodnią i zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł50 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone obok Parku Strumykowa. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku z 2001 roku (winda zjeżdżająca do poziomu garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

495 000 zł95 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Uwaga!do ceny mieszkania proszę doliczyć miejsce garażowe warte 40000zł. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim w bloku z 2010r. Mieszkanie własnościowe z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczorowskiego

Białystok,podlaskie

229 000 zł35 m² 6 608,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania, które znajduje się w nowym apartamentowcu, w najlepszej lokalizacji w Białymstoku, przy ulicy Kaczorowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samolotowa

Warszawa,mazowieckie

347 000 zł64 m² 5 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sengera Cichego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł99 m² 7 287,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania mieszkanie na Ursynowie, na zielonym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie pierwotnie było 5 pokojowe i bez większych nakładów można powrócić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 270 104 zł120 m² 10 565,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nasza najnowsza inwestycja zlokalizowana jest na Wilanowie, w Miasteczku Wilanów. W budynku łącznie jest 277 mieszkań. Posiadamy mieszkania większe, 3 i 4 pokojowe oraz mniejsze 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bródno

Warszawa,mazowieckie

298 039 zł39 m² 7 709,23 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warnice

Warnice,zachodniopomorskie

105 000 zł43 m² 2 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta W programie "mieszkanie dla młodych" na rynku wtórnym Do wydania od zaraz bezczynszowa duża kawalerka o powierzchni użytkowej 43m2 usytuowana w miejscowości Warnice - 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szlenkierów

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł69 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe w rejonie górczewskiej/młynarskiej na Woli. Pokoje 25,12,9 m2 , kuchnia 7,2 m2, łazienka 5,5 m2 oraz wc 1,1 m2. Wymieniona podłoga i gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł120 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne, z charakterem! Mieszkanie dla konesera w samym centrum starej Ochoty, poddasze w przedwojennej kamienicy z 1936 roku. Gratka dla szukających niepowtarzalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł71 m² 20 985,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Niebanalny apartament w urokliwym zakątku, w sąsiedztwie Pól Mokotowskich. Układ mieszkania: duży salon połączony z kuchnią całość 40m2 Sypialnie z oknem na zieleń Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

501 000 zł69 m² 7 258,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

~Inwestycja mieszcząca się na Wilanowie w Miasteczku wilanów!~~spokojna i cicha okolica, a zarazem bliskość do centrum miasta pozwoli na relaks i zaoszczędzi Twój czas na dojazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam wyjątkowo słoneczne mieszkanie w bloku z 2014 r przy ul. Obozowej 116 z balkonem (10m) i dużym (18 m) tarasem na stronę południową. W skład lokalu wchodzi duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

467 257 zł58 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja osiedla na Woli, w idealnym miejscu komunikacyjnym, z bogatą infrastrukturą, nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne.~Kolejny etap budowy bedzie oddany w I kwartale 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zawady

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł72 m² 8 597,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania dwustronne, dwu/trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 z balkonem w apartamentowcu w Wilanowie, zawady. Usytuowane jest na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł71 m² 8 415,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie W dobrej lokalizacji na woli 70- metrowe mieszkanie na Woli w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie przestronne i nasłonecznione, z dobrym układem przestrzennym (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

137 000 zł50 m² 2 725,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum. Okna połuniowe na podwórze. Zadbane , ale przeznaczone do własnej aranżacji. Duża kuchnia. 3 piętro, blok.pow.50,26mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

198 658 zł37 m² 5 369,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkania zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 522 500 zł105 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

199 990 zł46 m² 4 347,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim z balkonem. Mieszkanie własnościowe z kw o powierzchni 46m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Kraków,małopolskie

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| barbakan Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Oświecenia o powierzchni 54m2. Mieści się na siódmym piętrze w 11-piętrowym bloku z lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poligonowa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie: 63 mkw, 3 pokoje, praga-Południe. Mieszkanie do odświeżenia. Składa się z 3 nieprzechodnich, ustawnych pokoi; dużej, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, toalety i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

46 000 zł26 m² 1 735,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga Okazja! Do sprzedania kawalerka z jasną kuchnią na pierwszym piętrze w wieżowcu na Białym Kamieniu. Lokal wymaga kapitalnego remontu, wymieniono jedynie okna, niski czynsz, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 54 m2 na Anielewicza na Woli. Ciche oraz ciepłe mieszkanie znajduje się w wielorodzinnym budynku mieszkalnym na X kondygnacji ( IX piętrze ). Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

317 923 zł37 m² 8 487 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty O najwyższym standardzie~~mieszkanie w stanie deweloperskim; 37,46 m2, 2-pokojowe na 9piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzy pokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie w 2012 roku. Cicha, spokojna okolica na Gocławiu. Wysoki parter, rozkładowe, dwustronne. Kuchnia w aneksie połączona z dziennym pokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Eleganckie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na ul. Głębockiej. Mieszkanie położone jest na parterze niskiego budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne ,nowoczesne mieszkanie54 m2 na parterze w nowym bloku z 2013 roku na Osiedlu Górzyskowo. Cena obejmuje mieszkanie, piwnice, wkład na wykup miejsca postojowego pod budynkiem. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Plac grunwaldzki. Do sprzedania mieszkanie wielkości 50m2, 2 pokojowe, na 4 piętrze 6- piętrowego budynku z windą, rok budowy 2000. Mieszkanie w pełni rozkładowe; 2 pokoje 19m2 i 9m2,.