dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji- zielony żoliborz, w pobliżu metra marymont 57-metrowe mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji na Żoliborzu obok metra Marymont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł120 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Apartament: przepięknie zaaranżowany apartament. Na powierzchnię 120 m2 składają się doskonale rozplanowane 4 pokoje (salon + 3 sypialnie), kuchnia. Całość wykonana jest z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 383 750 zł102 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartamentowiec w sercu Starego Mokotowa z 20 mieszkaniami o powierzchni od 87m2 do 120 m2 z przestronnymi loggiami. Budynek z recepcją, garażem podziemnym, całodobowa ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

135 000 zł32 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m 2. Blok jest ocieplony klatka odświeżona. W mieszkaniu okna wymienione na plastykowe. Składa się z dwóch pokoi do dowolnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Nowogard,zachodniopomorskie

165 000 zł58 m² 2 854,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3 pokojowe położone na 4 pietrze. Lokal o pow. 57.80 m2 składający się z 3 pokoi,kuchni, łazienki, toalety i korytarza. Mieszkanie rozkładowe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

175 000 zł46 m² 3 804,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| prowizja biura do negocjacji! Do sprzedania, zadbane, ciepłe, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Piastowskim. Lokal wymaga odnowienia. W jednym z pokoi na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł82 m² 6 981,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania jasne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,5m2 na Mokotowie, czerniakowie. Położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 1984r. Przestronne, bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

135 000 zł47 m² 2 866,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji przy tej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł94 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, słoneczny apartament wykończony W wysokim standardzie. Ponad 40-metrowy taras Z widokiem na park. Najbardziej kameralna inwestycja na terenie nowego wilanowa! rozkład: salon 30,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

362 440 zł46 m² 7 858,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na Pradze Południe w jednej z jej najpiękniejszych części. Tereny zielone, wodne i rekreacyjne, tak wyjątkowe połączenie w dużym mieście, zachęca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,42m2 zlokalizowane na ivp. bloku w atrakcyjnej i poszukiwanej części osiedla Wyżyny. Z większego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Warszawa,mazowieckie

242 000 zł33 m² 7 378,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32,80m2 na Bielanach. Położone na `parterze w trzypiętrowym budynku z 2000r. Mieszkanie składa sie z pokoiu , widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

230 000 zł67 m² 3 439 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w Środzie Śląskiej, na drugim piętrze bloku czterokondygnacyjnego. Mieszkanie rozkładowe, nasłonecznione, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł91 m² 3 938,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne 93m2, 5 pokoi, parter, dwa balkony, garaż murowany W cenie. Polecam pięciopokojowe mieszkanie na parterze, w bardzo ładnej części os. Kopernika przy ul. Galileusza. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł59 m² 5 169,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - ok. Budziszyńskiej / nowodworskiej Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,67 m2 składa się z: 3 pokoi ( ok. 20m2, 15m2), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

397 000 zł111 m² 3 576,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam mieszkania w Oleśnicy o powierzchni 111,40 mkw. Mieszkanie deweloperskie, dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł57 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizja w studioj Nieruchomości wynosi jedynie 1% brutto ceny transakcji! Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o pow. 55 m 2 w Fordonie na osiedlu Przylesie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane jest na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z lat 80 -tych. Mieszkanie składa się z przedpokoju , łazienki z wc , jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł66 m² 4 211,79 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w niewielkiej odległości od centrum miasta. Blisko komunikacja, szkoły, przedszkola, punkty handlowe i usługowe, park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie na Grochowie - ul. Wspólna Droga / Szklanych Domów. W skład lokalu wchodzą: - pokój ~15m2 ( z wyjściem na loggię) - na podłodze parkiet - pokój ~10m2 - na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł120 m² 8 241,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania rozkładowe, 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120m2 w doskonałej lokalizacji na bliskiej Woli.Położona na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1997r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł66 m² 5 267,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie 2 pok.w pełni rozkładowe,idealne dla rodziny jak i pod wynajem- ze względu na lokalizację(pl.Grunwaldzki) uczelnie,szkoły przedszkola, sklepy oraz super węzeł komunikacyjny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

393 593 zł54 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

189 000 zł29 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| barbakan Nieruchomości oferujemy do sprzedaży garsonierę w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Nowej Huty na os. Szkolnym o powierzchni 29,40 m2 plus piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bliska

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł47 m² 5 587,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Okazja, idealna lokalizacja W niskiej cenie! Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu o pow. 47,43 m. Budynek z lat 70-tych, po termomodernizacji, wymienione piony wod.-kan.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł85 m² 8 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie W apartamentowcu na mokotowie W cichej I spokojnej okolicy 85- metrowe mieszkanie w apartamentowcu w bardzo dobrym stanie na warszawskim Mokotowie, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

112 000 zł56 m² 2 010,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najtańsze w Żorach tylko u nas! M-4 do remontu 112 000 tys. - kup w programie MDM Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż nieruchomość o pow. 55,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

184 000 zł76 m² 2 428,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 75,78m2 usytuowane w centrum Stargardu.Lokal posiada 3 pokoje,oddzielną kuchnię,łazienkę z toaletą oraz przedpokój.Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Wrocław,dolnośląskie

214 116 zł51 m² 4 206,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

AK 116 osiedle nowy wrocław - ul. Makowa ostatnie mieszkanie 3 pokojowe Z ogródkiem cena: 214 116zł (4200zł/m2) opis inwestycji: osiedle Nowy Wrocław to otoczona łąkami oraz lasami inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

189 816 zł43 m² 4 414,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murzynowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

135 000 zł32 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 32m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni w aneksie kuchennym i łazienki. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w budynku 10 piętrowym. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Szczecin,zachodniopomorskie

258 000 zł65 m² 3 993,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,60 m2, usytuowane w niskim budynku z cegły z 1995 r, znajdujące się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej dąb. Obecnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł94 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie W apartamentowcu tuż przy arkadii, blisko do metra dworzec gdański- śródmieście 94- metrowe mieszkanie o wysokim standardzie w Śródmieściu. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

239 900 zł57 m² 4 208,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą: jedyna okazja! Słoneczne mieszkanie na strzeżonym i kameralnym osiedlu w kiełczowie! Mieszkanie trzypokojowe rozkładowe o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

285 000 zł61 m² 4 641,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie położone w bardzo kameralnym budynku - tylko 3 klatki po 10 mieszkań. Osiedle bardzo ładnie zagospodarowane, między budynkami duże, zielone przestrzenie, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł119 m² 3 865,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 119m2 w okolicy ul.Żeromskiego / Daszyńskiego Nieruchomość położona na 1 piętrze 5-piętrowej kamienicy z lat '30. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szczęśliwice

Warszawa,mazowieckie

4 000 000 zł264 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Luksusowy penthouse Z bezpośrednią windą, dużym tarasem oraz ogrodem zimowym, znajdujący się tuż przy parku szczęśliwickim. Rozkład: salon z kuchnią i jadalnią oraz miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Kraków,małopolskie

305 000 zł41 m² 7 439,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow ok.41m2 , zlokalizowanego na Krowodrzy w kamienicy przy ul. Urzędniczej na 1 piętrze Kamienica zadbana z 1955r Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczuki

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł60 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe mieszkanie na ursynowie- w pobliżu metra imielin 60- metrowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie, w pobliżu metra Imielin. Przestronne i świetnie nasłonecznione, o dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Białystok,podlaskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do obejrzenia nowoczesnego, komfortowego 2 - pokojowego mieszkania na 1 piętrze w centrum miasta przy ulicy Grochowej. W skład mieszkania wchodzi przestrzenny salon z aneksem.