dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szydłówek

Kielce,świętokrzyskie

318 000 zł54 m² 5 910,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!. Oferta specjalna. Na sprzedaż nowe mieszkanie z 2012r w pełni wyposażone i wykończone o pow. 53,80m2 na os. Szydłówek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o pow.45m2 w okolicach ulicy Rodzinnej. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł75 m² 7 981,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia .Ładne, trzypokojowe dwustronne (okno sypialni wychodzi na patio wewnętrzne budynku). Do wykończenia, założona księga wieczysta, bez obciążeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

271 530 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowe mieszkanie 60,34m2 z 2010r. W skład, którego wchodzi: (hol, sypialnia, łazienka, wc, pokój dzienny, kuchnia, balkon 4,30m2, stan deweloperski) na iiip. w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

88 000 zł29 m² 3 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 29m2 przy ul. Cieszkowskiego w Bydgoszczy. Oficyna wyremontowanej kamienicy. 2 piętro. 1 pokój, kuchnia, wc, wnęka na łazienkę. Mieszkanie do remontu wg. własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

160 000 zł39 m² 4 113,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duda nieruchomości- 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na ul. Prostej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z 2 pokoi w których na ścianach jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

149 000 zł52 m² 2 838,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim bloku w Zabrzu. Blok częściowo ocieplony. Lokal posiada dwa samodzielne pokoje, widną kuchnię z oknem, łazienkę, osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

164 000 zł38 m² 4 350,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne , dwupokojowe mieszkanie położone na III piętrze zadbanego budynku. Układ mieszkania - dwa odrębne pokoje, kuchnia " z oknem na pokój", z której bardzo łatwo jest zrobić otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł36 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! prowizję pokrywa sprzedający. Przytulne i zgrabne mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Budynek został wybudowany w 1965r. z cegły. 3 lata temu został przeprowadzony gruntowny remont:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeszcze

Brzeszcze,małopolskie

65 000 zł30 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Brzeszczach: kawalerka ( 1 pokój) tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszei

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł67 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

! park moczydło!, idealna cisza ,dużo zieleni! cena do negocjacji! Przestronne ,ciepłe! klimatyczne! mieszkanie na drugim piętrze w kameralnym budynku z cegły lat 50r , 66,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Panorama

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł56 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Śliczne , nowe mieszkanie położone na czwartym piętrze apartamentowca z 2008 roku, na Osiedlu Panorama. Układ pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym/26,5 m. kw /, 2 sypialnie /9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł150 m² 7 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mały kameralny budynek ogrodzony,wykończony w dobrym standardzie.Mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia,z jednym miejscem postojowym w garażu pod budynkiem.Bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone w najładniejszej części zielonego Rakowca w pobliżu parku Malickiego z placem zabaw oraz bardzo ładnie zagospodarowanym stawem o pow. 2814m. Lokal znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w atrakcyjnej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Blisko przedszkole,szkoła,przychodnia,sklepy.Znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pszów

Pszów,śląskie

75 000 zł43 m² 1 744,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Duża kawalerka w Pszowie 75000 - do negocjacji! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo dużą - 43m2 - kawalerkę na niskim pierwszym piętrze. Mieszkanie bardzo ustawne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł29 m² 8 869,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Komfortowo wyposażona kawalerka, wykończona w nowoczesnym stylu z materiałów o wysokiej jakości. W skład 29 metrowego mieszkania wchodzi przestronny salon w ciepłych kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

55 000 zł44 m² 1 252,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 43,92 m2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ładne mieszkanie o powierzchni 70m2 na strzeżonym osiedlu na Ochocie - w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Ekspozycja na południowo-zachodnia oraz wschodnia. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bojary

Bojary,podlaskie

210 000 zł41 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bojary*.*2 POKOJE*.* 41m2*.* Na osiedlu Bojary znajduje się oferowane mieszkanie, to kompleks budynków przy ulicy Kraszewskiego. Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze składa się z salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

292 365 zł65 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie o pow. 64,97 m2. W skład, którego wchodzi: (hol, łazienka, 2 pokoje, pokój dzienny z aneksem kuchennym, stan deweloperski) na parterze w trzypiętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muranów

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie 3 pokojowe 47m2, zielony Muranów na granicy Śródmieścia, doskonała lokalizacja, blisko do Centrum (ok.4 km), trzy przystanki autobusowe do Metra Ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Koszalin,zachodniopomorskie

175 000 zł31 m² 5 573,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Nowocześnie wykończone,jednopokojowemieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku zlokalizowanego w Śródmieściu w pobliżu Parku Książąt Pomorskich. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł64 m² 4 049,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Duda nieruchomości- 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,20 m2 położone na ulicy Bohaterów Warszawy w bloku 4 piętrowym na 3 piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł83 m² 5 421,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Polecam mieszkanie 4 pokojowe położone na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z 1994 roku. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi około 85m2. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł62 m² 3 467,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe znakomicie zlokalizowane.Znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Blisko przedszkole,szkoła,sklepy,miejsca parkingowe,przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

103 770 zł23 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 23,06 m2 za cenę 103.770,00zł Nieruchomość składa się: pokoju z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

150 000 zł58 m² 2 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

| *****atrakcyjne*****przedmiotem oferty jest mieszkanie w centrum, pierwsze piętro, dwa pokoje, kuchnia (łazienka do zrobienia), dwie piwnice, skrytka do zaadoptowania. Piękny zadbany duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

349 000 zł50 m² 6 910,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| bez prowizji od kupującego! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze pięknej zabytkowej kamienicy w znakomitej lokalizacji - w sercu krakowskiego Kazimierza. Kazimierz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

72 000 zł36 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez posrednikow - M-3 W rydultowach, gotowe do wprowadzenia, 2 pokoje, kuchnia Z oknem, 1 pietro, zadbane, po remoncie, nowe okna pvc, nowe instalacje wodna I elektryczna, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro obecnie ma promocję i nie pobieramy prowziji od kupujacego. Prowizja 0 %! Ładne, zadbane, w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Oława,dolnośląskie

224 558 zł57 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowe mieszkanie! miejsce garażowe W cenie! lokalizacja: oława, ul. Poranna (osiedle "piękne Południe",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serbska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł75 m² 4 818,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

| okazja! 3 pokoje, rozkład! osiedle różanka! Do sprzedaży mieszkanie bezczynszowe w pełnym rozkładzie składające się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki. Usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Radom,mazowieckie

185 000 zł66 m² 2 803,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie wyjątkowo przestronne i rozkładowe pod każdym względem. W bardzo dobrym stanie i punkcie miasta, blisko wyjazdu na Warszawę,a jednocześnie ciche. Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

219 000 zł62 m² 3 537,96 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - obiżka O 15.000! PILNA SPRZEDAŻ - DO WPROWADZENIA OD ZARAZ! Polecam Państwa uwadze bardzo ładne mieszkanie na osiedlu H. Mieszaknie składa się z 3 pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz garderoby. Mieszkanie przytulne, zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł55 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie słoneczne, ciepłe do zamieszkania od zaraz. W pobliżu szkoły, przedszkola, szpital, przystanki autobusowe, las, miejsca rekreacyjne. polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łowicz

Łowicz,łódzkie

117 000 zł39 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne mieszkanie na osiedlu Tkaczew. Mieszkanie ma 39m2, znajduje się na trzecim piętrze, jeden duży pokój z wnęką, kuchnia, łazienka, ubikacja, balkon. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł50 m² 2 752,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie! Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone wśród zieleni na pograniczu Białego Kamienia i Starego Zdroju. Wykończone z dbałością o każdy szczegół. I poziom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

438 500 zł63 m² 6 963,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie Z wykończeniem I wyposażoną kuchnią W cenie!sprawdzony inwestor! Mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

244 000 zł36 m² 6 684,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,47m2 usytuowane na 1-piętrze w 4-piętrowym nowym bloku (1999r.) przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij