dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

185 000 zł30 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest atrakcyjna kawalerka o pow. 30,5 m2 (po podłodze 33m2) usytuowana na IV piętrze w bloku z 2003 roku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł74 m² 8 581,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy z 1960 roku (cegła). Mieszkanie usytuowane na 3 i 4 piętrze.Pierwszy poziom (salon 24 m2, kuchnia 9m2, łazienka 4 m2, przedpokój 3,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Eleganckie, klimatyczne mieszkanie zaprojektowane i urządzone z dbałością o najmniejsze szczegóły zlokalizowane w sercu Starego Mokotowa. Doskonała lokalizacja, niedaleko stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

279 000 zł61 m² 4 588,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie przegap! zdecyduj sie już dziś! ostatnie mieszkanie! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 60,80m2 z ogródkiem 20mkw w zabudowie bliżniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł30 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjną kawalerkę na sprzedaż o pow.30m2 położoną na warszawskiej Pradze.Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy.W skład mieszkania wchodzi:pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.38m2 położone na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie usytuowane na 9-tym piętrze w bloku z 1978r.W skład mieszkania wchodzą:dwa pokoje,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzyniecka

Chorzów,śląskie

160 000 zł64 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Trzynieckiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Chorzów,śląskie

289 000 zł70 m² 4 152,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Zielonej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 69,6 m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

129 000 zł37 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego z założoną księgą wieczystą, położonego w budynku przy ulicy Ligockiej w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cmentarna

Chorzów,śląskie

179 000 zł69 m² 2 590,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Cmentarnej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 69,1m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Chorzów,śląskie

145 000 zł48 m² 3 039,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Brzozowej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 47,70 m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł75 m² 9 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji przy Al.Jana Pawła II, na drugim piętrze zabytkowej kamiennicy. Widna kuchnia, oddzielnie łazienka i wc, 3 pokoje 25m, 24m, 16m, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Chorzów,śląskie

100 000 zł47 m² 2 116,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Łukasińskiego w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 47,25 m2. Położenie: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kamionkowska

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Uroczą kawalerkę na sprzedaż o pow.25m2 położoną na warszawskiej Pradze.Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy z 1936r.Mieszkanie-pokój dzienny -14,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

4 133 024 zł47 m² 88 199,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa warszawska inwestycja wiodącego developera, na granicy Woli i Śródmieścia. Inwestor, ze względu na idealną lokalizację, postanowił skierować ofertę głównie do inwestorów, bo Wola staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

250 000 zł83 m² 3 012,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, wygodne i przestronne mieszkanie o powierzchni 83m2, zlokalizowane na jednym z osiedli w miejscowości Potulice, gmina Nakło nad Notecią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Marki,mazowieckie

392 000 zł87 m² 4 505,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe 87 m2 w kameralnym budynku 6 lokalowym.Mieszkanie położone na piętrze, rozkładowe,widne.Pod budynkiem garaż.Okolica bardzo dobrze skomunikowna, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośredników! Do sprzedania komfortowe mieszkanie na osiedlu sudeckim- cicha i spokojna okolica z dala od głównych ulic. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w okolicy ul. Litewskiej. Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

193 000 zł25 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super oferta! Polecam jednopokojowe mieszkanie. Budynek z lat 80-tych. Mieszkanie bardzo przytulne. Znajduje się na trzecim piętrze w zadbanym czteropiętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczepińska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie- 3 pok, (taras + Balkon) na Starym Mieście tylko 390 tys. do neg. Mieszkanie posiada, bardzo jasne pokoje. Salon (26,5m2), sypialnie (ok 9,5m2 oraz 8,7m2), kuchnia z oknem (ok 9,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł62 m² 3 664 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecam! 3 pok. 62,5m2, tylko 229tys do neg. Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Psie Pole- blisko ch Korona. Lokal znajduje się na parterze 1-piętrowej kamienicy z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2/10 piętrze. Składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

310 000 zł68 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ustawne mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń. Pokoje niezależne (18, 11 i 10m2) kuchnia ustawna, jasna 8m2, łazienka 3,5m i wc osobno. W pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

260 000 zł48 m² 5 360,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie, jasna kuchnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Doskonała lokalizacja, bardzo dobrze rozwnięta infrastruktura. Bezpłatnie pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wandy

Kraków,małopolskie

200 000 zł46 m² 4 327,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jasne i bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie. Wysokość mieszkania 2,75 m. Kuchnia gazowa, woda ogrzewana termą gazową. Przedpokój o szerokości 1,35 m pozwala na sensowe zagospodarowanie.