dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku z połowy lat 50-tych. Pokoje samodzielne o powierzchni ok 18 i 11m2, większy z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

260 000 zł48 m² 5 360,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w odnowionym bloku z końca lat 50-tych. Pokoje samodzielne o powierzchni ok 18 i 12m2, większy z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w bloku z początku lat 90-tych. Pokoje samodzielne o powierzchni ok. 19, 13 i 10m2, największy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

560 394 zł69 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja:~- Zaledwie 6 km od centrum Warszawy~- zlokalizowana w okolicach Łuku Siekierkowskiego na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

590 006 zł67 m² 8 759 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa warszawska inwestycja wiodącego developera, na granicy Woli i Śródmieścia. Inwestor, ze względu na idealną lokalizację, postanowił skierować ofertę głównie do inwestorów, bo Wola staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

289 000 zł64 m² 4 515,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowym bloku z 2012r wykończone z materiałów wysokiej klasy. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemiatycka

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł83 m² 5 650,60 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

mieszkanie 4 pokojowe (3 pok+ jadalnia, która można zamienić na pokój) rozkładowe, słoneczne, dwustronne w cichej i spokojnej okolicy. Dwa mieszkania na piętrze, podwójne drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji obok parku- bemowo 51- metrowe mieszkanie na warszawskim Bemowie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

179 000 zł45 m² 3 991,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana! podpisana umowa przedwstępna. Wyremontowane 4 pokojowe W niskim bloku-super cena! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po remoncie, sprzedawane z pełnym wyposażeniem-słowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piątkowska

Zgierz,łódzkie

247 000 zł71 m² 3 478,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

M4 na Ip w apartamentowcu - Zgierz Rudniki Nr oferty w biurze: ms-518 Do sprzedaży M4 o pow. 71m2 wraz z przynależną piwnicą(5m2) w położeniu szczytowym znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Szczecin,zachodniopomorskie

244 000 zł49 m² 4 979,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 pokojowe o pow.49 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku z cegły z początku lat 90-tych na Niebuszewie. Pokoje- 18/11m2- na podłodze parkiet dębowy, ściany malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł70 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy Placu Bankowym( metro,tramwaje ,autobusy, spacerkiem do Starówki,Parku Saskiego).Trzy pokoje ( wygodna sypialnia,kuchnia,łazienka,salon z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

185 000 zł30 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest atrakcyjna kawalerka o pow. 30,5 m2 (po podłodze 33m2) usytuowana na IV piętrze w bloku z 2003 roku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł74 m² 8 581,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy z 1960 roku (cegła). Mieszkanie usytuowane na 3 i 4 piętrze.Pierwszy poziom (salon 24 m2, kuchnia 9m2, łazienka 4 m2, przedpokój 3,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Eleganckie, klimatyczne mieszkanie zaprojektowane i urządzone z dbałością o najmniejsze szczegóły zlokalizowane w sercu Starego Mokotowa. Doskonała lokalizacja, niedaleko stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

279 000 zł61 m² 4 588,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie przegap! zdecyduj sie już dziś! ostatnie mieszkanie! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 60,80m2 z ogródkiem 20mkw w zabudowie bliżniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł30 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjną kawalerkę na sprzedaż o pow.30m2 położoną na warszawskiej Pradze.Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy.W skład mieszkania wchodzi:pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.38m2 położone na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie usytuowane na 9-tym piętrze w bloku z 1978r.W skład mieszkania wchodzą:dwa pokoje,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzyniecka

Chorzów,śląskie

160 000 zł64 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Trzynieckiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Chorzów,śląskie

289 000 zł70 m² 4 152,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Zielonej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 69,6 m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

129 000 zł37 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego z założoną księgą wieczystą, położonego w budynku przy ulicy Ligockiej w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cmentarna

Chorzów,śląskie

179 000 zł69 m² 2 590,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Cmentarnej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 69,1m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Chorzów,śląskie

145 000 zł48 m² 3 039,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Brzozowej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 47,70 m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł75 m² 9 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji przy Al.Jana Pawła II, na drugim piętrze zabytkowej kamiennicy. Widna kuchnia, oddzielnie łazienka i wc, 3 pokoje 25m, 24m, 16m, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Chorzów,śląskie

100 000 zł47 m² 2 116,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Łukasińskiego w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 47,25 m2. Położenie: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kamionkowska

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Uroczą kawalerkę na sprzedaż o pow.25m2 położoną na warszawskiej Pradze.Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy z 1936r.Mieszkanie-pokój dzienny -14,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

4 133 024 zł47 m² 88 199,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

250 000 zł83 m² 3 012,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, wygodne i przestronne mieszkanie o powierzchni 83m2, zlokalizowane na jednym z osiedli w miejscowości Potulice, gmina Nakło nad Notecią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Marki,mazowieckie

392 000 zł87 m² 4 505,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe 87 m2 w kameralnym budynku 6 lokalowym.Mieszkanie położone na piętrze, rozkładowe,widne.Pod budynkiem garaż.Okolica bardzo dobrze skomunikowna, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośredników! Do sprzedania komfortowe mieszkanie na osiedlu sudeckim- cicha i spokojna okolica z dala od głównych ulic. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w okolicy ul. Litewskiej. Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

193 000 zł25 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super oferta! Polecam jednopokojowe mieszkanie. Budynek z lat 80-tych. Mieszkanie bardzo przytulne. Znajduje się na trzecim piętrze w zadbanym czteropiętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczepińska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie- 3 pok, (taras + Balkon) na Starym Mieście tylko 390 tys. do neg. Mieszkanie posiada, bardzo jasne pokoje. Salon (26,5m2), sypialnie (ok 9,5m2 oraz 8,7m2), kuchnia z oknem (ok 9,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł62 m² 3 664 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecam! 3 pok. 62,5m2, tylko 229tys do neg. Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Psie Pole- blisko ch Korona. Lokal znajduje się na parterze 1-piętrowej kamienicy z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2/10 piętrze. Składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

310 000 zł68 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ustawne mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń. Pokoje niezależne (18, 11 i 10m2) kuchnia ustawna, jasna 8m2, łazienka 3,5m i wc osobno. W pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

260 000 zł48 m² 5 360,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie, jasna kuchnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Doskonała lokalizacja, bardzo dobrze rozwnięta infrastruktura. Bezpłatnie pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wandy

Kraków,małopolskie

200 000 zł46 m² 4 327,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jasne i bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie. Wysokość mieszkania 2,75 m. Kuchnia gazowa, woda ogrzewana termą gazową. Przedpokój o szerokości 1,35 m pozwala na sensowe zagospodarowanie.