dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 155 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

185 323 zł36 m² 5 147,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Mieszkania posiadają bardzo funkcjonalny rozkład. Dostępne mieszkania w pełnym rozkładzie jak i z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł36 m² 11 267,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Okolica: obecnie bardzo modny wśród młodych ludzi i dynamicznie rozwijający się obszar Warszawy z doskonałą infrastrukturą. Tylko 3 krótkie odcinki metra i jesteśmy na Krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopacka

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Funkcjonalne, w dobrym stanie, dwupokojowe mieszkanie na Pradze. Rozkładowe. Pokoje o powierzchni 16 i 14 m2, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Do lokalu przynależy piwnica 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

327 391 zł55 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Grochowa, z dogodnym dojazdem do ul.Grochowskiej i ul.Ostrobramskiej. ~Oferta zgodna z programem MDM.~~Osiedle jest idealnie połączone z kluczowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

478 000 zł64 m² 7 527,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Unikatowe mieszkanie: 3 pokoje: - salon z akwarium morskim (stół, wygodne krzesła, tv 40\' z kanałami hd, zestaw kina domowego, kanapa podwójna- rozkładana), - pokój - gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

159 620 zł30 m² 5 368,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkania W mdm!~~nasza inwestycja to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł61 m² 4 672,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 61 m kw. na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

687 700 zł81 m² 8 464 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

620 010 zł73 m² 8 461,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

1 321 749 zł105 m² 12 557 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

600 969 zł74 m² 8 129,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

414 532 zł50 m² 8 233 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

781 860 zł84 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cisza blisko centrum~~inwestycja na Dolnym Mokotowie z nowoczesną architekturą i o wysokim standardzie wykończenia. Duży dziedziniec, spokojna okolica i obfitość zieleni sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

535 500 zł61 m² 8 741,43 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne mieszkania na Dolnym Mokotowie!~~ Lokalizacja ~~ niedaleko wfdif~ spokojna okolica~ liczne połączenia tramwajowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

614 530 zł73 m² 8 409 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

406 980 zł48 m² 8 539,24 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

735 380 zł84 m² 8 741 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

451 860 zł51 m² 8 827,11 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

749 625 zł85 m² 8 842 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

968 508 zł117 m² 8 296,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

964 894 zł84 m² 11 465 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przestronna

Warszawa,mazowieckie

396 774 zł48 m² 8 207,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

967 854 zł118 m² 8 188,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 333 961 zł100 m² 13 365 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

530 145 zł65 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty na prestiżowym Mokotowie!~~lokalizacja:~-zaciszna okolica~-w sąsiedztwie Telewizji Polskiej~-niedaleko ul. Domaniewskiej, zagłębia biurowo-usługowego Warszawy~-kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

1 157 156 zł139 m² 8 298 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kamionek

Warszawa,mazowieckie

323 158 zł44 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kameralny budynek mieszkalny w ciekawej i bezpiecznej części Pragi Południe - kamionek~~lokalizacja~- sąsiedztwo Parku Skaryszewskiego, ~- świetna komunikacja, 3 przystanki do metra, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

65 000 zł55 m² 1 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo tanie mieszkanie bezczynszowe na osiedlu Kopernika o powierzchni 55 m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka , przedpokój, usytuowane na drugim piętrze kamienicy. W pokojach i kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł95 m² 7 342,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Życie w wielkim mieście wśród zieleni!~inwestycja będzie zrealizowana już w 2016 roku!~nowe, urocze kamieniczki w rejonie Olszynki Grochowskiej.~~Lokalizacja~- centrum Grochowa, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

175 000 zł61 m² 2 871,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedane! Komfortowe mieszkanie na I piętrze w centrum! Doskonale zlokalizowane, słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,95 m2 położone na 1 piętrze w samym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

185 000 zł28 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie jednopokojowe z balkonem! Znajduje się w kamienicy, która jest w trakcie gruntownego remontu: elewacji,klatek,dachu,inst.elektrycznej, pionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

121 200 zł31 m² 3 895,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,11 m2, położone na1 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

298 500 zł44 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

! dwu pokojowe mieszkanie 43,5 m2 + 4m2 balkonu! Dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Teren będzie strzeżony i monitorowany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

188 000 zł46 m² 4 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam bardzo ładne i przytulne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 46 mkw. Zlokalizowane na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

218 880 zł34 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji~~do zaoferowania , nowa inwestycja w centrum Karpacza z widokiem na Śnieżkę. W bliskiej odległości stoki narciarskie, basen kryty, sztuczne lodowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł78 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki. Bez podatku pcc 2% I prowizji dla biura. Rynek pierwotny! nowe, wykończone 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie Z 2 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mała Poczta

Jelenia Góra,dolnośląskie

125 900 zł49 m² 2 569,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Jeleniej Góry. Nieruchomość położona na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. W bloku jest 10 mieszkań. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

386 100 zł78 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament o powierzchni ok. 78 m2 znajdujący się na ulicy Nowosądeckiej, osiedle Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowa

Dębogórze,pomorskie

250 000 zł75 m² 3 350,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowew Dębogórzu! Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Dębogórzu przy ul. Grzybowej z dużym tarasem (10 mkw). Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

359 288 zł56 m² 6 453,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji za zakup nowego mieszkania z m2-Broker! mieszkanie gotowe do odbioru Mieszkanie na VI piętrze (ekspozycja północno - wschodnia) o powierzchni 55,67 m2 składające się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

191 024 zł43 m² 4 442,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- szeroka oferta mieszkań O zróżnicowanym metrażu osoba prowadząca - magda janik, tel. Polecam mieszkanie w stanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij