dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 112 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy po generalnym remoncie (wymienione instalacje, okna nowe pcv, wysokiej klasy panele na podłogach, kafle w łazience i kuchni). Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

296 000 zł102 m² 2 901,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 w dzielnicy Trzech Wieszczy o powierzchni 102 m. Na trzecim piętrze oraz zaadoptowanym poddaszu. Na dole znajduje się duży salon, kuchnia i łazienka. Na górę prowadzą drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyrzecka

Łuków,lubelskie

211 000 zł64 m² 3 303,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie słoneczne, czyste, przestronne, nie wymagające remontu, sprzedaż bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Oława,dolnośląskie

199 000 zł52 m² 3 844,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Oława - pow 51.76 m2 parter 3 pokoje winda balkon 500 m do centrum miasta Biuro sprzedaży - Oława ul. Brzeska 13/1u kupujący nie płaci 2% podatku pcc biura nieruchomości mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karczew

Karczew,mazowieckie

250 000 zł60 m² 4 167 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Cena do negocjacji! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 położone na osiedlu Ługi, zlokalizowane na parterze w budynku, który został odnowiony i ocieplony. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

466 480 zł69 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Grochowa, z dogodnym dojazdem do ul.Grochowskiej i ul.Ostrobramskiej. ~~osiedle jest idealnie połączone z kluczowymi dzielnicami miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przestronna

Warszawa,mazowieckie

450 189 zł56 m² 7 991,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł24 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania kawalerka doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z: salon 12 m.kw kuchnia zamykana z oknem 4 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

500 820 zł57 m² 8 728,13 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, przestronne mieszkania na Dolnym Mokotowie!~~ Lokalizacja ~~ niedaleko wfdif~ spokojna okolica~ liczne połączenia tramwajowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł43 m² 5 714,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kupuj przez pośrednika - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 42,87m2 usytuowane w oficynie na II piętrze w rewitalizowanej kamienicy. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palestyńska

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł55 m² 5 418,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie z loggią od strony północno-zachodniej, na wysokim parterze. Kuchnia do urządzenia, oddzielna, z oknem. Łazienka z podłączeniami do wykończenia, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Naramowice, sielawy ataner 2 pokoje 46 mkw, balkon Polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na III piętrze niskiego bloku z cegły. Budynek z 1998 roku. Osiedle zamknięte, chronione, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

119 000 zł38 m² 3 113,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie dwupokojowe W centrum miasta Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum miasta o powierzchni całkowitej 38,22 mkw. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł31 m² 8 381,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie kawalerka z widną kuchnią na Ursynowie Pokój 18,91 m2, kuchnia 6,15 m2, łazienka 3.08 m2, hall 2.72 m2 Balkon loggia z widokiem na osiedle. Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł38 m² 7 619,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w niskim budynku (z cegły), na Żoliborzu przy ul. Popiełuszki ( blisko ul. Krasińskiego). Obecnie jednopokojowe, z możliwością wydzielenia drugiego pokoju (z części kuchni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

219 968 zł34 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji~~do zaoferowania , nowa inwestycja w centrum Karpacza z widokiem na Śnieżkę. W bliskiej odległości stoki narciarskie, basen kryty, sztuczne lodowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Częstochowa,śląskie

279 000 zł74 m² 3 744,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

M5 -czteropokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami na drugim pietrze W dzielnicy parkitka. Oferta wysłana z systemu bck Galactica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 215 000 zł90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowy apartament z balkonem w przedwojennej kamienicy z windą w Śródmieściu Warszawy niedaleko stacji metra Politechnika. Ciche miejsce w prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe, gustownie zaaranżowane, rozkładowe, przytulne mieszkanie po remoncie - Z balkonem. Przedstawiam Państwu śliczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

385 268 zł50 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł98 m² 10 204,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 98 zlokalizowane w Śródmieściu. 1/4 piętro w bloku u zbiegu ulicy Marszałkowskiej i Armii Ludowej. Mieszkanie stanowi odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

721 650 zł89 m² 8 134,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Urocze widne mieszkanie o pow.47m2 położone na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z monitoringiem. W skład mieszkania wchodzą-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koralowa

Szczecin,zachodniopomorskie

372 000 zł95 m² 3 915,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 95m2 na 3 pietrze w 3 piętrowym bl;oku z cegły z 1996r na Bezrzeczu. Mieszkanie jest dobrym stanie i składa się z : salonu 21m2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

261 820 zł69 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne apartamenty z balkonem, luksusowe penthausy z tarasami widokowymi na górnej kondygnacji (do których dotrzemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł41 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Wiśniowej. 2 pokoje po remoncie, o powierzchni 41 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rapackiego

Szczecin,zachodniopomorskie

152 000 zł35 m² 4 380,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronna kawalerka z możliwością zrobienia dwóch pokoi. Budynek z 2001 roku na ul. Rapackiego. Idealna dla młodej rodziny, osoby samotnej lub też pod inwestycję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł41 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Do mieszkania dokładamy samochód gratis-dodge stratus-stan idealny-serwisowany mieszkanie blisko łazienek królewskich- mieszkanie składa się z pokoju (21,00 m2), z ekspozycją okien Pd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

404 000 zł64 m² 6 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

AK 147 3 pokoje W centrum z balkonem - nowa inwestycja 64m2 cena: 404 000 pln opis nieruchomości: 64m2 - 3 pokoje - balkon (5m2) okna pcv,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ustronie IV

Lubin,dolnośląskie

185 000 zł53 m² 3 466,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Ustroniu IV, o pow. 53,37 m2 na parterze bloku IV- piętrowym, 3 pokojowe+ mała garderoba. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, okna plastikowe, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

159 000 zł62 m² 2 564,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw położone na spokojnym osiedlu w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, ustawnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł76 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Klimatyne, trzypokojowe mieszkanie w kamienicy na Saskiej Kępie. - pokój dzienny ~22m2 (z wyjściem na balkon)- na podłodze parkiet - Sypialnia ~18m2 - na podłodze parkiet - Sypialnia ~12m2 - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

79 000 zł36 m² 2 212,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku w Dzierżoniowie. W jego skład wchodzi duży, ustawny pokój, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

115 000 zł39 m² 2 960,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu w samym centrum Gorzowa. Cicha i spokojna okolica. Na mieszkanie składa się: przestronny salon z dużą wnęką sypialną, mniejszy.