dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

368 526 zł55 m² 6 733,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 54,73 metrów kwadratowych, usytułowane na parterze w czteropiętrpowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w apartamentowcu z windą ul. Kościuszki 3 piętro 2 pokoje z aneksem kuchennym, balkon, łazienka z wanną. Oferta dostępna wraz z miejscem postojowym w cenie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Lublin,lubelskie

211 811 zł43 m² 4 950,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w dwóch blokach tworzących kameralne osiedle w dzielnicy Sławin. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub prywatny ogródek. Pod budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mickiewicza

Lublin,lubelskie

208 500 zł38 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjna kawalerka z oddzielną kuchnią usytuowana w niskim bloku na spokojnym i zielonym os. Mickiewicza. Mieszkanie jest wykończone, ale wymaga własnej aranżacji wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł80 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Mieszkanie o powierzchni 80 m², położone na IX piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Knurowa w pobliżu Urzędu Miejskiego. Mieszkanie ma powierzchnie 38 m 2 , składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

414 532 zł50 m² 8 233 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie składa z salonu o powierzchni 28 m2, jadalni o powierzchni 6 m2 połączonej z i kuchnią o powierzchni 8 m2 oraz 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

250 000 zł59 m² 4 213,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowa niższa cena! Mieszkanie 59 m2 w Rzeszowie, ul. Podwisłocze. 0% podatku pcc (kupujący otrzymuje Fakturę Vat) Biuro nieruchomości dk brokers przedstawia mieszkanie o powierzchni 59,34m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł56 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ciekawa oferta dla rodziny. Przyjemne i zadbane mieszkanie w budynku z roku 1978, usytuowane na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Trzy pokoje, kuchnia częściowo otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

510 085 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty na prestiżowym Mokotowie!~~lokalizacja:~-zaciszna okolica~-w sąsiedztwie Telewizji Polskiej~-niedaleko ul. Domaniewskiej, zagłębia biurowo-usługowego Warszawy~-kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Atłasowa

Białystok,podlaskie

236 000 zł49 m² 4 816,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy na bezpłatną prezentację przytulnego mieszkania w nowym budownictwie, położonego na osiedlu Zawady przy ulicy Atłasowej. Lokal usytuowany jest na drugim, ostatnim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

417 447 zł52 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stegny

Warszawa,mazowieckie

594 962 zł73 m² 8 173,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartamentowiec na mokotowie~~lokalizacja~- zaledwie 7 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie Rezerwatu Skarpa Ursynowska,~- doskonale skomunikowane ze wszystkim częściami miasta, 3 przystanki do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

419 220 zł43 m² 9 790,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne mieszkania na Dolnym Mokotowie!~~ Lokalizacja ~~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

196 452 zł39 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach w nowoczesnych blokach na na os. Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe, nowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w spokojnej okolicy - na Księżu Małym. Mieszkanie jest rozkładowe i składają się na nie salon z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

250 000 zł41 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne, 2 - pokojowe mieszkanie Z zewnętrznym miejscem postojowym W cenie W gdyni - wielki kack! tylko U nas! Przytulne, 2 - pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bliska

Warszawa,mazowieckie

380 009 zł51 m² 7 423,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja realizuje nowoczesne osiedle w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karmelicka

Kraków,małopolskie

612 000 zł111 m² 5 513,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe + balkon w okolicy ul. Karmelickiej / Placu Inwalidów. Mieszkanie w stanie do remontu w cenie 5500zł/m2 znajduje sie na 4 pietrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 318 591 zł99 m² 13 365 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

350 000 zł39 m² 8 883,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 39,40 m2, położonego w okolicy ul. Królowej jadwigi/junackiej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

405 868 zł52 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł41 m² 12 073,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Idealna inwestycja. Duże słoneczne mieszkanie jednopokojowe położone w samym centrum Warszawy ze wspaniałym widokiem, róg ul. Mazowiecka / Świętokrzyska minuta od Nowy Świat. Piętro 5 -te blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł51 m² 7 484,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Promocja! nowa niższa cena tylko do końca maja 2016r.~~ZAOSZCZĘDŹ 5430 PLN!~~Idealne miejsce dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia , a chciałyby jednocześnie pozostać z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł53 m² 6 758,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie z ogródkiem+ miejsce postojowe w cenie! Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 31m2 w cichym miejscu wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Limanowskiego

Kraków,małopolskie

413 586 zł60 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krakowskie Nieruchomości polecają mieszkania na sprzedaż/ Stare Podgórze w okolicy ul. Limanowskiego/ Św. Kingi. Proponujemy Państwu mieszkania w nowej inwestycji na Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pokoje 20 i 15m2, oddzielna jasna kuchnia z częścią jadalną. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie słoneczne. Łazienka w dobrym stanie (wanna, umywalka, wc), wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Staszica

Zielona Góra,lubuskie

342 979 zł89 m² 3 869,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego ~na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim, usytuowane w niedalekiej okolicy centrum miasta - przy ul. Stanisława Staszica w Zielonej Górze. Bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł69 m² 5 188,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 3 pokojowe położone w kamienicy w samym sercu miasta - kwartał Norweski z 2003 r, komfortowo wykończone. W pokojach na podłogach panele, ściany gładzone malowane na jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

481 371 zł55 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Legnica,dolnośląskie

159 000 zł49 m² 3 216,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Wstrzymane Mam do sprzedania bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 50m2. Jest to mieszkanie środkowe znajdujące się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Posiada balkon oraz przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

237 000 zł55 m² 4 329,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 2 pokoi o powierzchni 54,74m2 zlokalizowanych na I piętrze w nowym budynku. Nieruchomość składa się z dużego pokoju z wyjściem na przestronny balkon , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Klimat Starej Pragi. Do metra Stadion ok.4 min. Budynek z 1933r. Pod konserwatorem zabytków. Drewniane schody i balustrady, zachowana mozaika na podłodze na klatce schodowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałeczki

Chorzów,śląskie

106 000 zł33 m² 3 212,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy państwu do sprzedaży kawalerkę zlokalizowaną W chorzowie przy ul. Gałeczki Mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Kraków,małopolskie

389 000 zł54 m² 7 163,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 54,3 m2 na ulicy Szafera, grzegórzki.Osiedle z lat 70 (solidnie zbudowane, dużo zieleni), 3 piętro z 4 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

402 225 zł86 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osiedle Aluzyjna to oferta dla ludzi szukających spokoju i bezpieczeństwa, chcących cieszyć się urokiem życia blisko natury z jednoczesną możliwością korzystania z udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 953 010 zł107 m² 37 079,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. ~Kamienica łączyć będzie styl neorenesansu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

352 726 zł72 m² 4 879,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

492 000 zł62 m² 7 935,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nie przegap! * nowe mieszkanie 3-pokojowe Z antresolą *.