dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Lublin,lubelskie

257 036 zł49 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w dwóch blokach tworzących kameralne osiedle w dzielnicy Sławin. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub prywatny ogródek. Pod budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Torowa

Czarna Białostocka,podlaskie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

** Czarna Białostocka * 3 pokoje * Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 48m2 usytuowanego na IV piętrze w IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnik

Świdnik,lubelskie

290 000 zł62 m² 4 668,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Trzypokojowe (18; 8,5; 8mkw), rozkładowe mieszkanie o pow. 60mkw. Mieszkanie pólnocno-południowe. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku po termoizolacji. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Lębork,pomorskie

99 000 zł49 m² 2 020,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 37 341,00 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 61 659,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

711 600 zł84 m² 8 458,34 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

250 983 zł64 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe!~bez prowizji od Kupującego! Kontynuacja rozpoczętej inwestycji przy ul. Emilii Plater! W drugim etapie zrealizowana zostanie budowa trzech czteropiętrowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Białystok,podlaskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*** grochowa * 2 pokoje * 40m2 * Po remoncie * 229.000 zł Zapraszam państwa na bezpłatna prezentację atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40m2 usytuowanego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

88 000 zł33 m² 2 636,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje do remontu w kamienicy. Ogrzewanie centralne dla całego budynku oraz ciepła woda. Niski czynsz około 190zł na 1 osobę. Okolica cicha i spokojna. Polecam i zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

400 468 zł55 m² 7 239,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grobla I

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł69 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Starówka, dwupoziomowe z tarasem, niski czynsz - mieszkanie z unikalnym klimatem. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Kamienica położona tuż przy Fontannie Czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Limanowskiego

Kraków,małopolskie

441 869 zł61 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krakowskie Nieruchomości polecają mieszkania na sprzedaż/ Stare Podgórze w okolicy ul. Limanowskiego/ Św. Kingi. Proponujemy Państwu mieszkania w nowej inwestycji na Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie przegap! * mieszkanie 2-pokojowe pod inwestycję * stare miasto / planty! Na sprzedaż lokal o powierzchni 49m2 usytuowany na II/IV piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

190 440 zł41 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie - Zdroju o powierzchni 47m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie usytuowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celtycka

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł60 m² 5 132,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Cena 309 tys. zł za 3 pokoje do negocjacji! Bardzo ładne, słoneczne, trzypokojowe, mieszkanie, położone na czwartym piętrze w niskim budynku z 1992 r. na Osiedlu Kozanów. Najlepszy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

438 084 zł113 m² 3 870 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Ostatnie mieszkania Z tarasem! od zaraz! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z tarasem w stanie deweloperskim, usytuowane w niedalekiej okolicy centrum miasta. Zapytaj! Przygotujemy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bojary

Białystok,podlaskie

205 206 zł45 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy Państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Bojary. Lokal o powierzchni 44,61 m2, w cenie 4.600 zł/m2, położony na parterze II-piętrowego budynku. Do ceny należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł61 m² 1 941,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 61,20m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z wc z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Józefów,mazowieckie

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie dwupoziomowe w podwarszawskim Józefowie o pow. 58m2 na ogrodzonym osiedlu przy ul. Polnej. Składa się z kuchni, salonu, sypialni, garderoby i 2 łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Techników

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

95 000 zł30 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na na sprzedaż kawalerka położona na parterze bloku w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie składa się z: jednego pokoju, kuchni z jadalnią, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rozkładowe, ładne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Ziętka w Bytomiu. W skład lokalu wchodzi ustawny przedpokój, 3 odrębne pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł87 m² 4 367,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze 4 piętrowej kamienicy. Lokal po remoncie, wyrównane ściany, nowe gładzie, nowe plastikowe okna (w salonie nowe drewniane) , wymieniona instalacja, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

359 363 zł74 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

288 000 zł73 m² 3 945,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 o pow. 73 m kw położone na 3 pietrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Północ. Okna nowe pcv, duży balkon na całej szerokości pokoju. Podłogi w 2 pokojach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

198 720 zł43 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na os. Wysoki Stoczek. Oferta dotyczy mieszkania zlokalizowanego na parterze trzykondygnacyjnego, nowego budynku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam piękne i słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie na kameralnym osiedlu! Mieszkanie dwupokojowe,rozkładowe o powierzchni 46m2 z balkonem oraz tarasem! Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł51 m² 6 631,56 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja mieszkaniowa na Warszawskich Bielanach - Chomiczówce. W dziewięciokondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym, gdzie znajduje się 77 lokali mieszkalnych 2 i 3 pokojowych. ~~na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

305 000 zł64 m² 4 765,63 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto Biuro nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość do sprzedania przy ulicy Ks. Jerzego Popiełuszki Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł67 m² 7 872,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wysokie, przestronne i widne mieszkanie położone w kamienicy z 1935r. w pobliżu parków Morskie Oko i Promenada. W mieszkaniu zachowano wiele elementów dawnego rzemiosła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

294 659 zł51 m² 5 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja! tanie mieszkanie W centrum białołęki!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Częstochowa,śląskie

265 000 zł80 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie w zacisznym bloku na Parkitce. Widny, duży salon z balkonem. Ściany gipsowane, na podłodze oryginalna mozaika drewniana. Kuchnia w kwadracie, umeblowana. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł44 m² 2 674,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż połowa domu w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 44,5 m2 na którą składają się następujące pomieszczenia: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

253 838 zł68 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pok. Z ogródkiem!~na sprzedaż mieszkanie 3 pok. z terenem przyległym (ok. 45 m2) położone na parterze nowoczesnego budynku w niedalekiej okolicy centrum miasta.~Termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

290 917 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

288 000 zł73 m² 3 945,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 o pow. 73 m2 położone na 3 pietrze w bloku w dzielnicy Północ, jednostka B.Klatka czysta , zadbana , domofon , dwóch lokatorów na piętrze. Mieszkanie o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Świętochłowice,śląskie

99 900 zł42 m² 2 378,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w ścisłym Centrum Świętochłowic okolice deptaka. Mieszkanie o pow. 42m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Nowa Ruda,dolnośląskie

100 000 zł65 m² 1 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w Nowej Rudzie położone w kamienicy przy ul. Łużyckiej 7. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa. Cicha i spokojna okolica, dużo wyżej od reszty miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowieńska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł56 m² 7 374,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe, przytulne, zadbane mieszkanie w sercu Pragi Północ. Lokal z przynależną piwnicą o łącznej powierzchni 55,6 m2. Mieszkanie po remoncie w 2014 r., wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

768 535 zł86 m² 8 924 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa warszawska inwestycja wiodącego developera, na granicy Woli i Śródmieścia. Inwestor, ze względu na idealną lokalizację, postanowił skierować ofertę głównie do inwestorów, bo Wola staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

227 535 zł59 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartamenty nad Młynem! Mieszkanie spełnia warunki programu "Mieszkanie dla Młodych" nowe mieszkanie deweloperskie w pięknym budynku o oryginalnej, nagrodzonej architekturze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

215 365 zł39 m² 5 590,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania - wrocław - fabryczna opis mieszkania: polecamy piękne mieszkanie - 2-pokojowe na 1 piętrze o metrażu 38,52 m2. W skład pomieszczeń wchodzą korytarz - 2,26 m2, łazienka -.