dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

1 850 000 zł78 m² 23 717,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe Z ogrodem - gotowe do zamieszkania opis Wyposażone mieszkanie z ogródkiem w samym centrum Gdańska , przy ulicy Rajskiej mieszkanie Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

390 000 zł52 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! homelia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Paderewskiego 29a. Dużym atutem mieszkania jest bezpieczny dziedziniec z pełną prywatnością dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie w sercu miasta - wyjątkowa propozycja w odrestaurowanej kamienicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Legionów

Kęty,małopolskie

739 000 zł105 m² 7 038,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m użytkowych (120 m po podłodze) w budynku szeregowym oddanym do użytku w 2020 roku, ul. Legionów spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł31 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 31 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - pokoju sypialnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

389 000 zł38 m² 10 162 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana przytulne 2 pokojowe mieszkanie szuka nowego właściciela! lokalizacja: nowo powstałe osiedle Słowiańskie. Jednym z największych atutów tego miejsca jest jego otoczenie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

366 000 zł68 m² 5 407,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację tego jasnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania 3-pokojowego na osiedlu Dolnośląskim! Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 63,48m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

338 260 zł34 m² 10 070,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczewskiego

Kielce,świętokrzyskie

609 000 zł75 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Kielc os. Ślichowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

397 000 zł34 m² 11 851 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! 0% prowizji od kupującego! scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu w nowej inwestycji ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

399 000 zł20 m² 19 655,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu znajdującego się tuż przy plaży w najciekawszej miejscowości turystycznej nad Bałtykiem, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł127 m² 11 723 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż segment w prestiżowej inwestycji, położonej w wyjątkowej lokalizacji tylko 10 minut od centrum Gdańska, w kameralnej części dzielnicy, w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

387 350 zł33 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł39 m² 24 713,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu ekskluzywnego apartamentu - nowoczesnego mieszkania, w budynku posadowionym na prestiżowym osiedlu Ville Taneczna na warszawskim Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żurawia

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

652 902 zł88 m² 7 419,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo budujące się osiedle domów przy ul. Żurawiej w Myślęcinku k. Bydgoszczy ani podatku pcc 2%. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł75 m² 11 682,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż - bemowo, ul. Kossutha Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 75 m zlokalizowany na 1. piętrze bloku z wielkiej płyty na Bemowie. Odrębna własność lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 258 000 zł58 m² 21 652,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Metro Zachód Bemowo, warszawa Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, w nowoczesnym kompleksie Metro Zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 774 035 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 115,95 m z tarasem o powierzchni 29,27 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł67 m² 12 670,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis: na sprzedaż funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 2. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 2017 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górali

Kraków,małopolskie

890 000 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Kraków - Nowa Huta - Os. Górali - 66 m - 3 pokoje Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w cichym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł41 m² 11 563,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Jarzębiny Czerwonej. Lokal o powierzchni 40,56m2 nie wymaga nakładów finansowych, położony jest na I piętrze III piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

609 500 zł53 m² 11 484,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,07 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,07 m , zlokalizowane na niezwykle cenionym osiedlu Śródmieście w Łodzi, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

819 000 zł110 m² 7 445,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Domy Kryniczno to kameralna inwestycja dwa bliźniaki - 4 lokale mieszkalne. Tutaj mamy jeszcze możliwość wyboru z dwóch wersji w opcji z garażem i małym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż * 2 pokoje * 39 m2 * Oś. Mokre To schludne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Torunia, będzie idealnym wyborem dla singla lub pary, którzy chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

527 053 zł40 m² 13 343,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od Biura Sprzedaży Dewelopera. Ustawne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem. Duży salon z aneksem kuchennym 20,61m2, przestronna sypialnia 10,32m2, funkcjonalna łazienka 4,63m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł63 m² 11 102,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nie musisz wyjeżdżać do Italii, by poczuć magię śródziemnomorskiego poranka. Wystarczy wejść do tego mieszkania przy ul. Krynickiej, by od progu poczuć klimat la dolce vita. Centralnym punktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

933 120 zł29 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Luksusowy apartament w przepięknym nowym budynku zaledwie 300m od plaży w miejscowości Świnoujście. Lokalizacja - ul. Żeromskiego! uwaga dostępne są także mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki-Huby, nieopodal Uniwersytetu Ekonomicznego, oraz Dworca Głównego pkp Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

499 000 zł31 m² 15 983,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,22 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ulicy Kordiana. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Kielce,świętokrzyskie

369 900 zł42 m² 8 807,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Konopnickiej os. Bocianek. Mieszanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

197 900 zł98 m² 2 011,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! W skład oferty wchodzi mieszkanie - 70,24 m oraz strych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

1 470 000 zł74 m² 19 899,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartamentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w pięknie zrewitalizowanej kamienicy. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paryska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 900 zł39 m² 10 196,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Paryskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania w spokojnej okolicy z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł66 m² 9 007,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem w nowoczesnym apartamentowcu w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 66,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

699 822 zł78 m² 8 987,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żubrza

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł54 m² 10 720,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w bloku mieszkalnym do remontu 54,10 m przy lesie Wrocław, fabrycznana sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 m, usytuowane w jednej z najładniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiślna

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,37 m , usytuowane na II piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Starowiślnej. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

648 800 zł60 m² 10 853 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni ok 60 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej i zrewitalizowanej kamienicy z 1943 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

482 500 zł36 m² 13 284,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu Osiedle Pastelowe w Gdańsku - Łostowice. Inwestycja znajduje się przy zaprojektowanym przez Urząd Miasta zbiorniku wodnym, a szeroka forma rekreacji przy nim będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

551 520 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentuję atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym kompleksie mieszkaniowym. To propozycja idealna dla osób, które cenią współczesny standard, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczorowskiego

Białystok,podlaskie

649 000 zł49 m² 13 280,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Kaczorowskiego 7 Mieszkanie ma powierzchnie 48,87m2 i znajduje się na III piętrze w niższej części kompleksu budynku.