dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana

Łódź,łódzkie

364 999 zł57 m² 6 403,49 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze wieżowca przy ul. Jana - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Julianowskiego, który stanowi doskonałe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Warszawa,mazowieckie

294 000 zł10 m² 28 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Wyobraź sobie produkt inwestycyjny, który nie tylko zarabia od pierwszego dnia, ale którego wartość skokowo wzrośnie w najbliższych latach. To unikatowa propozycja dla świadomego inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Omańkowskiej

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł68 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem Oferuję funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 68,7 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

933 000 zł67 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

856 000 zł72 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabowa

Kobylnica,pomorskie

637 000 zł61 m² 10 427,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje z ogrodem 100 m i 2 miejscami parkingowymi | Kobylnica, ul. Grabowa | 61,09 m2 Kliknij spacer wirtualny i obejrzyj mieszkanie. Zapraszamy do środka, rozgość się! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

435 213 zł44 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

479 000 zł48 m² 10 063 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne Lokalizacja: lublin, lsm, ul. Balladyny 2 Metraż: 47,60 m2 Piętro: 1/4 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Cena: 479 999 zł opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

620 000 zł61 m² 10 202,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**mieszkania wiejska*10e* Nowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem ok. Osiedla Sobieskiego! Bezpieczeństwo - zakup po zakończeniu inwestycji! Quick view: lokalizacja: oława, ul. Wiejska (ok. Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

608 000 zł40 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 40 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy z 2011 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania, jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Józefa

Kraków,małopolskie

1 099 900 zł67 m² 16 350,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: stylowe 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Józefa w dzielnicy Kazimierz - Stare Miasto, kraków Przestronne i pełne uroku mieszkanie o powierzchni 67,27 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

287 000 zł54 m² 5 324,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość do remontu na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze siedmiopiętrowym bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 53,90 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Katowice,śląskie

880 000 zł75 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Witam! Mam do sprzedania piękne mieszkanie na zamkniętym os.Konwaliowa Dolina w Katowicach -Podlesiu.Mieszkanie na wysokim parterze z uroczym tarasem składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Becka

Kraków,małopolskie

2 673 000 zł162 m² 16 475,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament 7 pokojowy o powierzchni 162.24 m2 w kameralnej inwestycji "Zacisze nad Rudawą" realizowanej przy ul. Józefa Becka w Krakowie w dzielnicy Wola Justowska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł36 m² 17 256,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

862 500 zł69 m² 12 556,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie, gotowe Do Wprowadzenia, ul. Semaforowa Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,69 m2 położone przy ul. Semaforowej w dzielnicy Brochów. Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

465 000 zł91 m² 5 110 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! 2 ostatnie mieszkania! Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem Koszyce Wielkie / Zgłobice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

400 000 zł55 m² 7 326,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m2, położone na III piętrze przy ulicy Wojska Polskiego w centrum Ełku. Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

372 000 zł49 m² 7 551,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie na IV piętrze ładnej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową położoną w rejonie ulic Niemcewicza i Długosza. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł39 m² 11 777,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura home Estate przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Małopolskiej na osiedlu Pobitno. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

229 999 zł78 m² 2 967,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szczodrów/3pok/miejsca/postojowe/okazja/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,5 m stan deweloperski z wykończeniem, szczodrów (gmina Syców, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

745 000 zł70 m² 10 588,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodny apartament trzy - pokojowy o metrażu 70,36 m2 z długim tarasem w stanie deweloperskim w jednej z prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Określana mianem willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

440 000 zł75 m² 5 835,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Piękne, duże i rozkładowe mieszkanie - Rybnik ul. Wawelska - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży bardzo przestronne i eleganckie mieszkanie w Rybniku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Komorniki,wielkopolskie

659 000 zł80 m² 8 206,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Gdańsk,pomorskie

588 137 zł34 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł50 m² 14 601 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

***biuro ładna willa*** prezentuje! rewelacyjną oferte - oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na woli przy ul ciołka. Mieszkanie o powierzchni 49.86M, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

740 000 zł50 m² 14 703 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Najważniejsze atuty: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,33 m w nowoczesnej inwestycji Alvarium 2.0 w Gdyni Redłowieprywatny taras z wyjściem na ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Łódź,łódzkie

459 900 zł53 m² 8 682,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,97 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku na osiedlu Retkinia w Łodzi. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł53 m² 15 778,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Podstawowe informacje Przestronne, dwupokojowe mieszkanie, idealne dla 2-3 osobowej rodziny ceniącej doskonałą lokalizację, komfort i spokój jednocześnie mając pod ręką wszystko co niezbędne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł59 m² 15 333,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, przestronne 3 pokoje - Gotowe do wprowadzenia Powierzchnia: 58.63 m , Balkon 10,5 m2, Piętro: 2/3 (z windą ) , Lokalizacja: ulica Dziatwy, tuż obok Parku Henrykowskiego Krótki opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 939 000 zł72 m² 26 930,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Oferujemy dwustronne, przestronne mieszkanie przy ul. Wilczej 55, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Śródmieścia Południowego. Salon od strony zachodniej wypełniony jest naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ryska

Białystok,podlaskie

470 000 zł33 m² 14 212,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Modernhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,07 m2, zlokalizowane w Białymstoku na ul. Ryskiej 3, w bloku w nowym budownictwie z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł66 m² 14 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam lux nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z 3 balkonami na jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lux przestronnego mieszkania o powierzchni 65,24 m2, piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł36 m² 19 690,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w 10-piętrowym budynku z windą, na wysokim parterze, z ładnie zagospodarowanym ogródkiem. Lokal o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł110 m² 13 587,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 499 000 zł I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

474 999 zł63 m² 7 539,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony na 2 piętrze bloku czteropiętrowego. Budynek świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

134 000 zł53 m² 2 522,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53.12m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal o którym mowa to dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Słupsk,pomorskie

285 000 zł46 m² 6 142,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Mieszkanie 3-pokojowe ul. Jana Sobieskiego, słupsk. Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 3-cim piętrze w zadbanym budynku na ulicy Jana III Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

780 000 zł129 m² 6 037,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Ciepłe mieszkanie W centrum chorzowa .WYSOKI standard .gotowe do zamieszkania .wygodne dla twojej rodziny LUB HOSTEL W TWOIM BIZNESIE .1 min. do dtś, 10 min. do A4 Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

259 000 zł48 m² 5 351,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu bardzo widne mieszkanie w Łęcznej przy ul. Staszica. Jego powierzchnia użytkowa to 48,4 m2. Lokal jest rozkładowy o układzie północ-południe i zlokalizowany jest.