dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 004 904 zł100 m² 10 080,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

179 218 zł32 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Novo to jeden siedmiopiętrowy budynek położony w odległości ok. 1 km od stacji pkp w Pruszkowie. W budynku znajdą się 64 mieszkania o powierzchni od 31 do 73 m2. Przewidziano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Warszawska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

239 000 zł61 m² 3 937,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Zapraszamy! Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,7m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym na Podgrodziu. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piekary A

Legnica,dolnośląskie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze w bloku 4-piętrowym zlokalizowanym na Piekarach A. Mieszkanie o powierzchni 48 metrów kwadratowych jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne, rozkładowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, słoneczne mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku z cegły z ok 1982 roku. Składa się z trzech ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

253 580 zł41 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie dwupokojowe na parterze z tarasem w dzielnicy Czyżyny o powierzchni 40,90 m2, ekspozycja wschodnia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

303 715 zł53 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Promocja mieszkań na białołęce. Lokale Z pełnym wykończeniem W cenie, gotowe do wprowadzenia Nasza inwestycja to budynek mieszkalny, wielorodzinny z garażem podziemnym. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł100 m² 3 286,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na secesyjnej ulicy Cieszkowskiego w Bydgoszczy. Kamienica została wyremontowana z zewnątrz i w środku, wymieniono wszystkie instalacje; wodociągową ,gazową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

386 118 zł50 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim w budynku z 2011r.Mieszkanie własnościowe z KW o powierzchni 47m2, usytuowane na parterze. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kraszewskiego

Kraków,małopolskie

400 000 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Strych do adaptacji z opcją nadbudowy dodatkowej kondygnacji sprzedam. Decyzja z dnia 31.08.2015 o Ustaleniu Warunków Zabudowy nr AU-2/6730.   . Uchwała wspólnoty mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

343 720 zł66 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowego budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras, dwóch sypialni - z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

315 914 zł72 m² 4 399,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkania W MDM! Nasza inwestycja to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

70 000 zł113 m² 619,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Nieruchomość zajmuje całe piętro kamienicy. Składa się z dużej widnej kuchni wraz z jadalnią, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

606 000 zł75 m² 8 056,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najszerszy wybór rozkładowych mieszkań 2- i 3- pokojowych!~~zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł37 m² 7 889,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania ładne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich. W pobliżu stacja metra Marymont, supermarket Simply, niedaleko do Centrum. 3 piętro w budynku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł51 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -tel: mieszkanie o powierzchni 51 m2. na 4 piętrze. Składa się z dwóch poziomów: i to otwarta przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

193 520 zł38 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

145 000 zł33 m² 4 350,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,33m2, zlokalizowane przy ul. Broniewskiego na os. Baranówka. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żabianka

Gdańsk,pomorskie

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Bdb. lokalizacja, gdańsk żabianka, na granicy z Sopotem, sąsiedztwo ergo areny, tereny rekreacyjno-spacerowe Park Reagana, deptak nadmorski, plaża Jelitkowo, drogi rowerowe, boiska do piłki nożnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

309 301 zł42 m² 7 401,32 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Praga 17 to oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej przy ulicy Mlądzkiej. Inwestorem jest profit development. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 467 720 zł109 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartamentowiec w sercu Starego Mokotowa z 20 mieszkaniami o powierzchni od 87m2 do 120 m2 z przestronnymi loggiami. Budynek z recepcją, garażem podziemnym, całodobowa ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzesińska

Warszawa,mazowieckie

629 200 zł60 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2 pokoje, 60,02 m2, 1 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, praga Północ, ul. Wrzesińska. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 1,3 m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

428 704 zł65 m² 6 620,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania w zaciszu na Wilanowie! Inwestycja położona jest w bezpośrednim otoczeniu pięknych terenów zielonych ze stawami i zabytkami architektonicznymi na czele z wilanowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

375 291 zł51 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w okolicy ul. Wieczystej. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

450 508 zł55 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowe, klimatyczne mieszkanie ze skosami W centrum! - 4 minuty pieszo od rynku! - ogrzewanie miejskie! - gotowe do odbioru! - 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

117 000 zł46 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezprowizyjna! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, zlokalizowane na osiedlu Kościuszki w Żyrardowie. skład lokalu wchodzą salon, dwie sypialnie, widna kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do zamieszkania - Fajna kawalerka z balkonem! z osobną jasna kuchnią! 30-to metrowe mieszkanie na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z 1975 roku w systemie ?rama H?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

594 150 zł66 m² 9 031,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Stara Praga to jedna z najbardziej rozwijanych i przebudowywanych dzielnic Warszawy. Powstała tu bogata infrastruktura handlowo-usługowa i kulturalna. Nowa inwestycja na Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

309 222 zł75 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

zadzwoń ***tel.*** i umów się na miłą i profesjonalną prezentację *zapewniamy załatwienie formalności kredytowych *BRAK prowizji *BRAK pcc. . jednak to nie ta oferta?. znamy w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

896 563 zł116 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

155 000 zł75 m² 2 064,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do wydania od zaraz bez czynszowe mieszkanie o powierzchni 75,07m2 usytuowane na I piętrze niskiej kamienicy w okolicy Oś.Chopina w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

120 000 zł29 m² 4 091,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży kawalerka o powierzchni użytkowej 29,33m2 położona w dzielnicy Szczecina - Pomorzany. * mieszkanie posiada pokój,oddzielną kuchnię,przedpokój oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

206 000 zł63 m² 3 269,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie M4/63m2, usytuowane w bloku w samym sercu Fordonu (os. Szybowników). Mieszkanie składa się z trzech pokoi (22m2/12m2/9m2), kuchni (6,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

433 333 zł57 m² 7 569,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana!~~4 trzykondygnacyjne budynki mieszkalne z garażem podziemnym. Nowoczesna bryła architektoniczna budynków komponuje się z miejscowym krajobrazem. Praktyczna struktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł104 m² 9 818,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Warszawa Kabaty ul Jeżewskiego przy parku idealnie ciche dwustronne 4 pokojowe o pow 104,40m2 mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w budynku 5 piętrowym z 2005 r z windą miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

103 800 zł47 m² 2 208,51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie połozone w dzielnicy Raków ( ok. ul. Tetmajera i Sieroszewskiego). 2 piętro. Przeznaczone do własnej aranżacji. Dwa rozkładowe słoneczne pokoje z malutkim balkonem.Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

682 024 zł85 m² 7 982,49 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze dwu wieżowego 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł34 m² 10 557,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą kawalerkę na warszawskim Mokotowie w budynku z cegły z 1929r. Powierzchnia 34,1m2 na którą składa się salon z wnęką sypialnianą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

305 251 zł71 m² 4 299,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- osoba prowadząca - magda janik, tel. Polecam przestronne mieszkanie dwupoziomowe deweloperskie o powierzchni 70,66 mkw.