dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wolności

Psary,dolnośląskie

229 740 zł55 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania bezczynszowego o powierzchni 54,7 m2, spełniającego wymogi programu MdM Mieszkanie składa się z 3 pokoi (salon z aneksem kuchennym oraz 2 sypialnie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łukasiewicza

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe nowe mieszkanie na poddaszu. Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 51,1m2 z antresolą, mieszczące się na poddaszu czteropiętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł75 m² 4 202,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Ostatnie wolne mieszkania! nowa inwestycja W plewiskach, spełnia kryteria programu "mieszkanie dla młodych" Nowa inwestycja 16 mieszkań w zabudowie szeregowej na małym ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł28 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Do sprzedania ciekawe i klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy (1901rok). Niezaprzeczalną zaletą lokalu jest lokalizacja. Kamienica zlokalizowana jest u zbiegu ulic Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

59 000 zł37 m² 1 580,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe! Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Sobiecin. W pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole. Opis budynku: jednopiętrowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

209 000 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Polecam w ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni.Mieszkanie znajduje się na 2-pietrze w 11-piętrowym bloku i składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

99 284 zł29 m² 3 423,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Dopłaty w programie "mieszkanie dla Młodych" nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych! Rabaty! Polecam na sprzedaż mieszkania bezczynszowe w Glinnie zaledwie 2 km od centrum Nowego Tomyśla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

145 000 zł36 m² 4 005,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga perełka na rynku nieruchomości! Prezentujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w niskiej zabudowie na os F do wprowadzenia!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Paderewskiego

Jawiszowice,małopolskie

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gustowne mieszkanie o ciekawym i praktycznym układzie pomieszczeń po kapitalnym remoncie korzystnie zlokalizowane w środkowej części bloku na 2 piętrze z widokiem na łąki od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Osiedlu Ignatki koło Białegostoku, położone na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły z 2011 roku. Mieszkanie utrzymane w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupokojowe na zamkniętym osiedlu na Młocinach. Salon jest połączony z widną kuchnią. Z salonu jest wyjście na duży balkon. Na podłodze deska z bambusa i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Sosnowiec,śląskie

95 000 zł37 m² 2 540,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne M-2 O pow. 37,08mkw z balkonem! bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych Z remontem! Oferujemy do sprzedaży wyremontowane, jedno pokojowe mieszkanie położone w Sosnowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

180 000 zł53 m² 3 373,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Sprzedaż Mieszkanie Dobrzeń Wielki Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z balkonem (loggia) o powierzchni użytkowej 53,35 m2, składające się z 2 niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

195 240 zł60 m² 3 254 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

795 400 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe Mieszkanie Przy Metrze - 50 metrów od Metro Natolin Ogłoszenie Prywatne - tylko bezpośrednio. Agencjom dziękujemy. Salon jest bardzo jasny - 3 podwójne okna na Północ i Płn Zach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademicka

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł66 m² 8 560,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Akademicka / Plac Narutowicza (na tyłach pomnika Narutowicza) Przedmiotowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 znajduje się na 3. piętrze perfekcyjnie utrzymanej kamienicy z lat 20. zeszłego wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Luboń,wielkopolskie

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w Luboniu na wysokim parterze. Powierzchnia mieszkania wynosi 60m2; składa się ono z 6 niezależnych pomieszczeń! Salon z balkonem, sypialnia, druga sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł61 m² 3 536,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 60 m2 mieszkania składającego się z trzech pokoi (25 m2; 12 m2; 8 m2), kuchni (6 m2), łazienki (3 m2), wc (1 m2) i przedpokoju (6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m2 na os. Chrobrego w Poznaniu, tuż przy przystanku Pestki. Dwa oddzielne pokoje. Duży pokój 25 m2 z balkonem, drugi pokój 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

249 900 zł47 m² 5 317,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowe, własnościowe mieszkanie na Piątkowie na II piętrze w IV piętrowym bloku z windą. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim tj. bez stolarki podłogowej, drzwi łazienkowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Jelenia Góra,dolnośląskie

145 000 zł56 m² 2 584,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam - bez pośredników - mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w Jeleniej Górze na ulicy Świętojańskiej 9. Lokal stanowi odrębną nieruchomość. Powierzchnia użytkowa 56,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kopernik

Gliwice,śląskie

220 000 zł79 m² 2 795,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja! 4 pokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Kopernika w Gliwicach. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne, okna na dwie strony, w dużym pokoju balkon. Kuchnia z oknem, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

275 400 zł81 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż apartament W stanie deweloperskim - ciechocinek 0 % prowizji od Kupującego Tylko teraz! Dodatkowo deweloper wykona wybrane roboty wykończeniowe o wartości 10 000zł Dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 3pokojowe na Stegnach. Cicha okolica, okna od podwórka, strona pd-zach. Na podłogach panele, okna pcv, drzwi antywłamaniowe. Mieszkanie do odświeżenia. Wc oddzielnie kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

488 000 zł65 m² 7 485,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

| do sprzedania mieszkanie 65,19m2 wykończone w standardzie apartamentu z dwoma przestronnymi balkonami, do wejścia nie wymagające żadnych nakładów w cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 55 mkw w dzielnicy krzyki/huby / ul. Wieczysta - bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w bloku 10-piętrowym z windą. Dobra komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

173 197 zł52 m² 3 298,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pionierów

Lębork,pomorskie

122 000 zł47 m² 2 584,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 45,27 m2 + 2 m2 piwnica , odświeżone ,okna pcv , nowe podłogi panelowe w pokojach , bardzo spokojna okolica , przy budynku ogrodzony teren zielony z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Chełmża,kujawsko-pomorskie

90 000 zł38 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z niskim czynszem(okolo 250-300zl miesiecznie ), kuchnia po remoncie ,panele, nowe drzwi wejsciowe, okna plastikowe, bardzo cieple nawet w zime , nie wymaga dogrzewania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam do sprzedaży ładne mieszkanie o pow.47,8m2, w nowym budynku \"Atanera\" przy ulicy Katowickiej. Blok wybudowany w roku 2006, mieszkanie położone na drugim piętrze, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

229 000 zł53 m² 4 326,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa inwestycja w Radwanicach. Kompleks nowoczesnych , dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej. Prowizję biura pokrywa sprzedający. Mieszkanie usytuowane na parterze. Składa się

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

127 000 zł36 m² 3 577,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA wyłączność: na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, położone na Podzamczu w wieżowcu złożone z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w dobrym budynku, nowe czyste, blisko komunikacji, pełna infrastruktura. Duży, przestronny salon z otwartą kuchnią i sypialnia z dużymi szafami. W przedpokoju też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł64 m² 4 881,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Arkei nieruchomości poleca przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Os. Bolesława Śmiałego! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Os. Bolesława Śmiałego o powierzchni 63,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

252 493 zł47 m² 5 394 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Wrocław, ul. Kniaziewicza, centrum. Mieszkanie 1-pokojowe, standard developerski [rynek pierwotny]. Konstrukcja pozwala na podział salonu na dwa wygodne pokoje. Powierzchnia mieszkania 46,81 m2, IV piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Korczak

Kalisz,wielkopolskie

238 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena :238000zł.Polecam mieszkanie o powierzchni 60 m2 na trzecim piętrze w bloku z cegły. Trzy pokoje z otwartą , jasną , całkowicie wyposażoną kuchnią w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

205 000 zł24 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przytulna kawalerka z balkonem na 7piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy.Nowe okna plastikowe,wychodzące na wschód.Budynek ocieplony i odnowiony.Instalacje wodno-kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym Centrum, ul. Grochowe Łąki, garbary, bóżnicza. Powierzchnia lokalu wynosi 55m2 i składa się na 3 niezależne pomieszczenia, oddzielną kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

169 000 zł27 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1876

Przy Syrokomlii, ładna kawalerka położona na 1 piętrze z balkonem na całą długość mieszkania, w cichym, zielonym miejscu. Kuchnia częściowo otwarta na pokój,są szafki, mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł43 m² 6 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

0% prowizji* *- prowizję pokrywa sprzedający! zadbane 2-pokojowe mieszkanie W kamienicy przy placu jana pawła II Opis nieruchomości : Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamkowe

Będzin,śląskie

220 000 zł68 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na dom w okolicy Będzina,Sosnowca, dąbrowy (może być do remontu lub dopłacę) M-4 nowe os. Zamkowe (wydzielone), 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój + 2 przedpokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij