dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 000 zł56 m² 2 118,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-4 na os. Staszica o pow. 55,70 m2 na dziesiątym piętrze z dużym balkonem. Do własnej aranżacji oprócz łazienki, która jest w glazurze.W całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąski Dunaj

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł52 m² 10 673 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Kamienica po częściowej wymianie instalacji, dalsze remonty w planach. Media miejskie. Do lokalu przynależy piwnica. Nie ma wind i balkonu. Okna niewymienione, strona płd-zach. Kuchnia ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przełajowa

Łódź,łódzkie

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Powierzchnia mieszkania wynosi 53 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 431 424 zł112 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartamentowiec w sercu Starego Mokotowa z 20 mieszkaniami o powierzchni od 87m2 do 120 m2 z przestronnymi loggiami. Budynek z recepcją, garażem podziemnym, całodobowa ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Łódź,łódzkie

219 000 zł60 m² 3 680,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia mieszkania wynosi 59,50m2. Znajduje się na 4 piętrze w bloku na Widzewie. Okna wymienione na pcv. Na podłodze wykładzina pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

769 153 zł89 m² 8 669,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Groblice

Groblice,dolnośląskie

242 000 zł97 m² 2 494,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Groblice / parter / ogródek Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 97,02 mkw. Zlokalizowane na parterze z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Trembowelska

Warszawa,mazowieckie

756 000 zł108 m² 7 003,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Beskidzkiej, w odległości kilkuset metrów od ulicy Grochowskiej z przystankami tramwajowymi i autobusowymi komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

286 900 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których docelowo znajdzie ok. 600 mieszkań o powierzchni od 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

240 933 zł56 m² 4 302,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / nowe / balkon / winda / piwnica Polecam lokal mieszkalny na I piętrze o powierzchni 56,07. Składa się z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bardzo atrakcyjny 3-pokojowy apartament o pow. 65 mkw, położony na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy Alei Piastów na Oporowie we Wrocławiu,. Układ mieszkania : salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

264 389 zł32 m² 8 382,66 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

553 663 zł70 m² 7 931 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

590 006 zł67 m² 8 759 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa warszawska inwestycja wiodącego developera, na granicy Woli i Śródmieścia. Inwestor, ze względu na idealną lokalizację, postanowił skierować ofertę głównie do inwestorów, bo Wola staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 211 100 zł121 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zdecydowanie najciekawsze osiedle w Warszawie. Charakteryzuje się dużą ilością zieleni - ponad 5 hektarów. Inwestycja na ukończeniu, ostatnie mieszkania w sprzedaży. Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

1 428 027 zł185 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 082 166 zł140 m² 7 729,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

107 000 zł36 m² 2 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne i widne mieszkanie dwupokojowe na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Północ, przy ulicy Michałowskiego. Bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum handlowe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

329 788 zł47 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko 8 mieszkań!~kamienica na Pradze Południe, na Gocławku.~Możesz zamieszkać wśród zieleni w mieście~~Lokalizacja~- pobliże ul. Grochowskiej i Ronda Marsa~- dobra komunikacja ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł51 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w stanie dobrym, dogodna komunkacja z dobrym zapleczem handlowym w okolicy. Miejsca rekreacyjne. Nowe okna i instalacje. Balkon 8mkw. Opis: pokój dzienny: 22mkw, mozaika, płd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

140 000 zł36 m² 3 863,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z loggią na Zarzewiu. Parter w bloku przy ulicy Tatrzańskiej i Rudnickiego. Mieszkanie w amfiladzie. Po remoncie, instalacje częściowo wymienione. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

444 220 zł74 m² 5 973,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania W MDM! Nasza inwestycja to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bródno

Warszawa,mazowieckie

413 038 zł65 m² 6 317,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta ekspozycja południowa Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

154 581 zł31 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

154 126 zł31 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

189 678 zł38 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

150 756 zł30 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bródno

Warszawa,mazowieckie

458 410 zł59 m² 7 812,03 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

580 440 zł80 m² 7 277,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z MDM! Nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

597 630 zł85 m² 7 011,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bródno

Warszawa,mazowieckie

516 072 zł75 m² 6 887,39 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

160 770 zł28 m² 5 741,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony Oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

189 000 zł42 m² 4 447,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

** cena do negocjacji ** blisko centrum ** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Antoniuk. Znajduje się ono na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł53 m² 4 356,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2 w sąsiedztwie ulic: bukowska / Polna. Mieszkanie na trzecim piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

138 000 zł85 m² 1 624,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z potencjałem, dobra lokalizacja centrum. Przestronne, ciepłe mieszkanie położone na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Cztery pokoje, duża kuchnia, łazienka, wc, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł49 m² 11 633 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie ,położone na granicy Śródmieścia i Mokotowa, koło Belwederu i , 200 m od Łazienek. Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z klimatyczną klatką. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

95 000 zł34 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 Śląska ślizgi Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jedno pokojowego zlokalizowanego w wysokim bloku przy ul. Śląskiej. Mieszkanie nie wymaga większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

134 550 zł33 m² 4 049,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na osiedlu Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane w budynku trzy- kondygnacyjnym. Na parterze dostępne mieszkania.