dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Monte Cassino

Wałbrzych,dolnośląskie

59 000 zł33 m² 1 798,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Przestronna kawalerka położona na Białym Kamieniu - ul. Dąbrowszczaków. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kamienicy. Wymaga remontu. Okna i drzwi wejściowe po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kurdwanów

Kraków,małopolskie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw, o powierzchni 59 mkw., zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku (cegła, 1999 rok), na Podgórzu Duchackim (Kurdwanów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Świebodzice,dolnośląskie

50 000 zł32 m² 1 562,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w atrakcyjnym miejscu Świebodzic (okolice ulicy Świdnickiej). Duży pokój, kuchnia z oknem, łazienka i toaleta. Ogrzewanie gazowe wraz z instalacjami nowe. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

258 000 zł50 m² 5 160 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam w ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na ul. Błażeja w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 1-pietrze niskiego bloku i składa się z: salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł74 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje na zielonym osiedlu Chomiczówki. Dobrze skomunikowane (w pobliżu autobusy, niedaleko metro). Pełna infrastruktura, pasaż Chomiczówka, carefour Express, przedszkola, szkoła, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Świetna lokalizacja! Nowe budownictwo, okolice pl. Grunwaldzkiego. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 w okolicach ul. Reja. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2p/4p. w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

164 900 zł47 m² 3 538,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

3 lub 2 pokoje***47 m2*** I Piętro *** cegła *** antoniuk *** 164.900zł***Okazja! Polecam Państwu przytulne mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Poznań,wielkopolskie

249 900 zł56 m² 4 462,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania do remontu lub po remoncie w odnawianej kamienicy w okolicach ulicy Kościelnej. Istnieje możliwość za dodatkową opłatą , doprowadzenia mieszkania do standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

193 000 zł30 m² 6 433,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - Lokalizacja: wrocław - Krzyki - ul.Piławska.Bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie na osiedlu Gaj.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracławska

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 2 pokojowe, dwustronne na Pradze Południe w super lokalizacji, blisko jeziorko gocławskie. Łazienka w stanie idealnym, niedawno odnowiona. Kuchnia i pokoje w dobrym stanie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

340 000 zł63 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Monochrome poleca! mieszkanie 3 pokoje 63 M2 / wysoki parter ul. Włoska Mieszkanie w stanie do wprowadzenia, zlokalizowane na wysokim parterze w 4 piętrowym ocieplonym zadbanym bloku składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie dwupoziomowe! Oferujemy do sprzedaży dla osób ceniących sobie luksus i wygodę, przestronne mieszkanie dwupoziomowe mieszczące się w nowym niskim budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bardzka

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł41 m² 6 219,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow.41m2 w okolicach ul. Bardzkiej Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze w bloku z lat 80-tych. Ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnych Wałów

Gliwice,śląskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe usytuowane w ścisłym Centrum. Na podłogach znajdują się panele, na ścianach gładzie, okna są pcv. Mieszkanie odświeżone zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

120 000 zł46 m² 2 597,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Nowiny 120 tyś Mieszkanie na osiedlu Nowiny o pow 46,20 m2, składa się z salonu z wyjściem na balkon, mniejszego pokoju, kuchni z oknem, przedpokoju oraz przestronnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kluczewo

Stargard,zachodniopomorskie

157 500 zł63 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

*oferta bezpośrednia od dewelopera - i podatku pcc! * Okazja na Rynku - Ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim plus usytuowane na II piętrze nowego budynku z 2010 roku mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1958

Bardzo ciche, słoneczne, dwustronne mieszkanie, położone 5 minut spacerem od Łazienek Królewskich na pierwszym pietrze w budynku z cegły z dwoma balkonami .Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Kraków,małopolskie

349 000 zł64 m² 5 453,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,18m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Świetne pod wynajem Oferujemy państwu 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Czechów Dolny. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku. Na powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2010. Częściowo umeblowane. Ekspozycja zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Botanik

Lublin,lubelskie

372 000 zł60 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze. Do mieszkania przynależy bardzo duży, przestronny balkon-taras ok. 25m2 z ładnym widokiem. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł57 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce. W mieszkaniu znajdują dwie sypialnie: 10m2 i 8m2, salon z aneksem kuchennym 21m2 oraz loggia z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Kombatantów

Kraków,małopolskie

149 000 zł28 m² 5 321,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie (28m2) znajdujące się na drugim piętrze w 8 piętrowym bloku z lat 80 -tych. Mieszkanie jest w stanie surowym. W mieszkaniu wymieniono okna na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu, ulokowane na trzecim piętrze w wysokim, dziesięciopiętrowym budynku. Blisko stacji metra "Dworzec Gdański" blisko parków, do Starego Miasta 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Podłęże

Jaworzno,śląskie

137 000 zł50 m² 2 740 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno - ul. Towarowa 73 - mieszkanie 50m 2 do odświeżenia Z małym ogródkiem - sprzedam lub zamienię na 3 pokojowe na podłężu, nie W wieżowcu - cena nie podlega negocjacji! Sprzedam lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

512 000 zł69 m² 7 420,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przepiękne , przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Pradze Południe znajdujące się na zamkniętym osiedlu strzeżonym.W nowoczesnym budynku czystym i bardzo zadbanym.Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dubrownicka

Wrocław,dolnośląskie

303 784 zł58 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający. Nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 58,42 z balkonem i miejscem parkingowym. Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku jednopiętrowym. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kramarska

Warszawa,mazowieckie

384 000 zł48 m² 8 033,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym - duża otwarta powierzchnia- na wysokim parterze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Ewentualnie można postawić ścianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

404 000 zł55 m² 7 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Rozkładowe mieszkanie 55 m2, 2 pok. 1p/4p. cegła, 1958 r. w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Pokój 22 m2 - płn-wsch, pokój 15,6 m2 - płd-zach, balkon, kuchnia 6 m2 - płn-wsch, łazienka 3,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Budynek wyremontowany, docieplony, zadbany i czysty. Mieszkanie jasne, ciche i ciepłe, remontowane kilka lat temu. Na ścianach gładź gipsowa, w przedpokoju boazeria, na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł57 m² 8 891,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo prestiżowy budynek na pograniczu Śródmieścia i Woli wybudowany w 2007 roku przez firmę Ronson Development. W pobliżu znajdują się wszelkie udogodnienia infrastrukturalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Armii Krajowej

Opole,opolskie

158 000 zł34 m² 4 673,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Sprzedaż zwm Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,81 m2, z balkonem, na 2 piętrze 8 piętrowego bloku, składająca się z 1 pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

183 825 zł19 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1896

Przytulne mieszkanie na I piętrze w kamienicy przy ul. Topolowej o powierzchni: 19,35 mkw. W mieszkaniu pokój z aneksem kuchennym, łazienka wraz z wc: 2,95 mkw. Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

215 000 zł57 m² 3 752,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe częściowo umeblowane na 1 piętrze z dużym balkonem. Powierzchnia użytkowa 57,3 m 2. Opis: w mieszkaniu salon połączony z aneksem kuchennym (28 m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji polecam/sprzedaż Mieszkanie o powierzchni ca 75m2 w niskim bloku z cegły z lat 60-tych, położone na Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Gliwice,śląskie

234 000 zł97 m² 2 412,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w Łabędach. Wszystkie pokoje oddzielne, duża widna kuchnia, i dwie łazienki. Do zrobienia kuchnia i jedna łazienka, druga po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Ruda Śląska,śląskie

195 000 zł63 m² 3 093,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,04 m2 znajdujące się na drugim piętrze, czteropiętrowego, zadbanego bloku mieszkalnego. Składa się z 3 ustawnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

338 000 zł51 m² 6 627,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne mieszkanie w Starej Miłosnej o pow. 50,54m2. Mieszkanie znajduje sie w kameralnym i strzeżonym bloku. Wysoki standard mieszkania. Mieszkanie znajduje sie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Poznań,wielkopolskie

357 000 zł74 m² 4 824,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania o pow. Od 22 - 72 m2 położone w pełni zrewitalizowanej kamienicy w cichej okolicy centrum Poznania ( Łazarz -okolice ulicy Granicznej), w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł76 m² 5 513,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kupna apartamentu w budynku C na osiedlu Atal Marina położonego przy ul. Krzyżówki nad Kanałem Żerańskim. Nieruchomość ma powierzchnie 76 m2 do której przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł81 m² 4 910,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość idealna pod inwestycję świetna lokalizacja W centrum szczecina okazyjna cena 4.910,16 PLN/M2 - ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ! Bardzo przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij