dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

223 209 zł20 m² 10 888,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

powierzchnia od 12.2 do 42.4 m2 liczba pokoi od 1 do 2 wysokość pomieszczeń260 - 300 cm możliwość kupna większej ilości apartamentów i wyburzenia ścian Polecam Państwu luksusowe mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

192 444 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

199 356 zł27 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 197 980 zł80 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł41 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą ok 41m2 z balkonem 6,50 m2 w południowo - zachodniej części Wrocławia Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

209 836 zł28 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkania na Wilanowie! Nie śpieszysz się z zakupem? Jeszcze szerszy wybór mieszkań w budowie! Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej! Osiedle zaprojektowane zostało z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Katowice,śląskie

138 700 zł49 m² 2 850,98 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o statusie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, usytuowane na II pietrze w wysokim budynku z windą. Ekspozycja lokalu południowa. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kociałkowa Górka

Kociałkowa Górka,wielkopolskie

159 000 zł56 m² 2 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kociałkowa Górka Żadnych prowizji. Mieszkanie (57,5) + garaż + duża piwnica Jedyne 159 000 zł. Wspólnota mieszkaniowa 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, pomieszczenie gospodarcze z garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

247 107 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja deweloperska zlokalizowana w jednej z najcichszych części okolic szczecińskiego Śródmieścia na Niebuszewie w otoczeniu przepięknych kamienic w bliskim otoczeniu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

399 000 zł63 m² 6 323,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe, 63 m 2 w okolicach Politechniki. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni (możliwość połączenia z salonem), 3 oddzielnych pokoi, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

126 000 zł37 m² 3 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Os.Młodych o powierzchni 37m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 10-piętrowym bloku po termodernizacji. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Malowniczo położone - w najbliższym sąsiedztwie Stadnina Koni, staw i zielone tereny rekreacyjne nad Odrą. Na sprzedaż mieszkanie na parterze w dwupiętrowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

219 000 zł40 m² 5 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal w wyremontowanej kamienicy róg - ul.Jackowskiego i Wawrzyniaka, składa się z trzech pomieszczeń: pokój około 20m2, kuchnia/sekretariat 10 m2, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

320 000 zł71 m² 4 531,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotowa oferta obejmuje zamknięte osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w cichej i spokojnej okolicy Plewisk, niespełna 1,5km od granicy Poznania. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

283 173 zł45 m² 6 350,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Proponowana inwestycja to dom zatopiony w zieleni, zlokalizowany na Warszawskim Tarchominie. Inwestycję stanowi jeden elegancki budynek, wyróżniający się licznymi przeszkleniami oraz dużymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

238 900 zł39 m² 6 135,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,94 m2 z 41 metrowym ogródkiem w prestiżowej inwestycji przy ul. Pięknej*** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Nowe 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 568 970 zł121 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nasze apartamenty to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i zielonych skwerów, a jednocześnie Warszawskie City na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

375 000 zł82 m² 4 596,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Polecamy nową bardzo atrakcyjna ofertę mieszkań szeregowych w cichej, spokojnej i zielonej okolicy Plewisk, niespełna 2km od granicy Poznania. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

244 399 zł48 m² 5 091,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! gorąco polecamy! Osoba prowadząca Piotr Strzelczyk tel., pośrednik odpowiedzialny nr licencji 10024. Szersza oferta biura; ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, na 4 piętrze w ocieplonym 4 - piętrowym bloku z 1989 r.na Pogodnie. Na powierzchnię mieszkania 52,60 m2 składa się: - i pokój z wyjściem na balkon 18,72 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Służew

Warszawa,mazowieckie

1 044 085 zł91 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Inwestycja składa się z jednego budynku składającego się z części niższej z 7 kondygnacjami oraz wyższej z 12 kondygnacjami. Przygotowano 141 komfortowo i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

478 913 zł64 m² 7 425,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! Kupujesz Bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci także podatku pcc - czyli 2% wartości mieszkania! Krzyki - Borek /powstańców śląskich/hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

257 925 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ładne nowe mieszkanie jednopokojowe na ostatnim piętrze z balkonem. Mieszkanie zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

373 210 zł41 m² 9 136,11 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł68 m² 5 808,82 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, położone w ładnym miejscu na Bielanach, blisko lasku bielańskiego. Ciche, przestronne. Duży pokój dzienny ok. 30 m2!, w kwadracie z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

199 998 zł40 m² 4 999,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 40 m2 w centrum Szczecina po remoncie. Mieszkanie znjaduje się w plombie z 2006 roku na 3 pietrze w budynku 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stary Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 680 zł71 m² 4 300,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#Mieszkania deweloperskie, nowa inwestycja w Fordonie. Nowocześnie zaaranżowany budynek wielorodzinny. Inwestycja zlokalizowana w cichym otoczeniu w pobliżu Starego Rynku w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakusa

Łódź,łódzkie

212 000 zł46 m² 4 658,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

405 935 zł52 m² 7 870,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gotowa I wybudowana inwestycja W miasteczku wilanów!~~jest to jedyna inwestycja w Miasteczku Wilanów z wybudowanymi i gotowymi do odbioru mieszkaniami. Szeroki wybór mieszkań 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2-3 pokojowe, bardzo ładne mieszkanie po remoncie. Z balkonem. Śliczne mieszkanie z balkonem położone na 6 piętrze w 8 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

121 900 zł36 m² 3 386,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sienkiewicza. 2 pokoje.36m2.3,3 tyś zł za m2. Mam do zaoferowanie mieszkanie o pow 36m2 przy ul Fabrycznej mieszczącej się na ostatnim piętrze bloku. Mieszkanie jest dwustronne słoneczne. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Łódź,łódzkie

245 000 zł69 m² 3 550,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 48 m2 na 1. piętrze w 1-piętrowej kamienicy. Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

152 000 zł45 m² 3 370,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na Teofilowie, przy ul. Rojnej; - powierzchnia 45,10 m2, II piętro w bloku, - mieszkanie do odświeżenia, ewentualnego remontu, - 2 przestronne pokoje, - nowe okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

813 171 zł100 m² 8 105,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesne mieszkania i apartamenty. Inwestycję będzie cechować wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Pomiędzy budynkami zaprojektowano zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

440 856 zł61 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

133 000 zł44 m² 3 050,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w bloku na Zabobrzu. Budynek mieści się z daleka od ulicy, co zapewnia ciszę i spokój. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

269 000 zł68 m² 3 944,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż nową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Plewiskach w okolicach ulicy Fabianowskiej - ok 800 metrów od centrum Plewisk i niespełna 1500 metrów od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzekowo

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł65 m² 5 733,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja Szczecin / Krzekowo. W ofercie deweloperskiej 3 pokojowe mieszkania o powierzchni 65,4 m2 z miejscem parkingowym w kameralnych budynkach, usytuowanych w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawigudzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

309 000 zł68 m² 4 544,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym monitorowanym, zamykanym bramą, dodatkowo płatne 20 tyś., sprzedawane razem z mieszkaniem. Mieszkanie jest usytuowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

136 219 zł12 m² 11 119,90 zł/m²

 

Piętro:2/6