dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

165 000 zł49 m² 3 395,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pomorskim. Mieszkanie ma powierzchnię 48,60m2 i usytuowane jest na parterze. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

195 510 zł40 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja deweloperska Na Sprzedaż mieszkania 1,2 pokojowe typu studio w stanie deweloperskim w śródmieściu - centrum Szczecina. W bardzo dogodnej lokalizacji, blisko Wałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ogórkowa

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 87 m2 (księga wieczysta, 100 m2 powierzchnia po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

143 000 zł56 m² 2 553,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 W samym centrum jastrzębia-zdroju ul. Katowicka Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze 2 klatkowego bloku przy ul. Katowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

817 903 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł82 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki. Rynek pierwotny, bez podatku pcc I prowizji dla biura. Nowe, 4 pokojowe mieszkanie Z tarasem I garażem W cenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

426 600 zł54 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczny apartament Z dużą loggią! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

180 000 zł73 m² 2 472,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Agencja Centrum Nieruchomości oferuje dla Państwa mieszkanie M-5, znajdujące się w bloku IV piętrowym na IV piętrze. Powierzchnia mieszkania to 72,80 m2. 4 pokoje o pow. I - 24.5m2, II -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł69 m² 7 080,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie położone na nowej prestiżowej inwestycji nad Odrą. Olimpia port Atuty mieszkania: - cisza, zieleń - otoczenie sprzyjające wypoczynkowi i relaksowi, - mieszkanie wykończone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

374 144 zł84 m² 4 463,13 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja deweloperska zlokalizowana W prestiżowej dzielnicy warszewa. Mieszkania dostępne są w 8 piętrowym apartamentowcu z windą, blisko centrum, przystanków , sklepów , terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

194 222 zł36 m² 5 395,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkania zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

440 700 zł37 m² 11 910,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane blisko parku ,w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy nadmorskiej , w odległości około 400m od plaży. Budynek, w którym mieści się mieszkanie jest ogrodzony, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł70 m² 3 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70m2, duży przedpokój, dwa pokoje, kuchnia ze spiżarnią, łazienka i osobna toaleta. Mieszkanie po remoncie, ściany gładzone, podłogi drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

387 700 zł84 m² 4 599,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w 4 piętrowym apartamentowcu w bardzo spokojniej, zielonej i cichej okolicy. Ogrzewanie i cw. z sieci miejskiej. Wysoka jakość wykonania budynku,budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja deweloperska! Planowane zakończenie koniec 2017 roku. W ofercie nowoczesne apartamenty na kameralnym osiedlu w dzielnicy Warszewo. Osiedle w niskiej zabudowie dwu piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

490 000 zł43 m² 11 502,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie blisko plaży. Idealne jako inwestycja na wynajem długoterminowy oraz letni. Idealna oferta dla inwestora. Obecnie mieszkanie przynosi stały dochód- jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

555 600 zł73 m² 7 610,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zamieszkaj na mokotowie w nowoczesnym o wysokim standardzie wykończenia Apartamencie. Bardzo dobra lokalizacja blisko Galerii Mokotów. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

416 432 zł61 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osiedle zlokalizowane w niedalekim sąsiedztwie ścisłego centrum, bardzo dobrze skomunikowane, nieopodal pętla autobusowa. Bardzo dobra komunikacja z obwodnicą, wyjazdem na w kierunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bugaj

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł25 m² 13 438,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Słoneczne mieszkanie na Starówce, w sąsiedztwie multimedialnych fontann. Osobna, widna kuchnia, łazienka w okienkiem, pokój dzienny z balkonem. Okna wymienione, plastikowe. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

389 400 zł50 m² 7 788 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

354 589 zł45 m² 7 812,05 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na projekt składają się trzy sekcje budynków mieszkalnych, w których podstawę tworzy parter o wysokości 5 metrów. Nad nim zaprojektowano 3 sekcje budynków mieszkalnych o zmiennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

817 594 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

265 000 zł59 m² 4 506,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 58,8 m2, położone w centrum Olsztyna przy ul. Kopernika na parterze w bloku czteropiętrowym. Blok oddany do użytku w 1986r.;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

535 000 zł123 m² 4 349,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zlokalizowana w zielonej, jednorodzinnej okolicy tuż obok pętli autobusowej Kurdwanów Nowy, pośród nowych domów jedno i wielorodzinnych, budynek zaprojektowany w sposób bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Słupsk,pomorskie

127 000 zł30 m² 4 233,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na I piętrze usytuowane w bloku z 2011 roku w Centrum miasta! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona na poszukiwanej drugiej kondygnacji w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł76 m² 1 644,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie w Śródmieściu po remoncie. Na powierzchnię 76 m2 składają się 3 odrębne pokoje, duża widna kuchnia z miejscem jadalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

355 000 zł41 m² 8 637,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie, dla singla lub pary. Mieszkanie o pow. 41,11 m2, z miejscem postojowym. Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym praktyczną wyspą, która doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wacława

Łódź,łódzkie

497 000 zł84 m² 5 895,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł69 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne, dość duże (69m2), jasne mieszkanie po remoncie do zamieszkania od zaraz!. Cena do negocjacji! Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 6-piętrowego budynku w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

185 782 zł36 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

237 600 zł52 m² 4 600,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

363 700 zł42 m² 8 763,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

95 000 zł39 m² 2 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu Szombierkach. Nieruchomość posiada 2 niezależne pokoje, przedpokój, łazienkę z wc oraz kuchnię. Do lokalu przynależy ponadto balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł52 m² 2 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizja w studioj Nieruchomości wynosi jedynie 1% brutto ceny transakcji! Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o pow. 52 m 2 w oficynie zlokalizowanej w Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolańska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe, słoneczne, wysokie (3,15 m) mieszkanie w bloku z cegły z 1957 r w sercu górnego mokotowa. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym (ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Borek

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4-pokojowe Z ogrodem, na borku Polecam atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 75 mkw położone na drugim piętrze w 3-kondygnacyjnej willi, w najpiękniejszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

495 925 zł54 m² 9 109,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta deweloperska Chcesz zamieszkać natychmiast w nowym mieszkaniu. Polecamy Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe na urokliwym Wilanowie z ogródkiem i balkonem oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

170 000 zł66 m² 2 579,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,91 m2 , usytuowane na III piętrze budynku przy ul. Legnickiej. Układ funkcjonalny obejmuje: 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

658 000 zł73 m² 9 034,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na pograniczu Żoliborza i Bielan, tuż przy stacji metra Słodowiec. Apartament znajduje się na 9 piętrze 10-piętrowego, nowopowstałego budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

99 000 zł37 m² 2 690,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Mieszkanie w wspólnocie mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywa

Poznań,wielkopolskie

348 000 zł74 m² 4 696,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie w rewitalizowanej kamienicy. Lokal trzy pokojowy o powierzchni 74,1m2 mieści się na trzecim piętrze w trzy piętrowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij