dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 382,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3 m (wraz z piwnicą) Nieruchomość zlokalizowana jest przy al. Jana Matejki. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

690 900 zł49 m² 14 216 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne słoneczne bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, z pełnym wyposażeniem na nowym osiedlu w nowym budynku z windą i balkonem. Panasiuklicencja 22186.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

399 000 zł53 m² 7 538,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przyjemne, w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym os. Jagiełły. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

439 900 zł75 m² 5 865,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 999 zł56 m² 10 723,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego bloku z 2017 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł49 m² 11 483 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie położone przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Ze względu na świetną lokalizację, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł24 m² 24 117,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na Woli w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc. Dodatkowo balkon. Miejsce dobrze skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywy Zaułek

Kraków,małopolskie

609 000 zł45 m² 13 473,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy nowa niższa cena! mieszkanie 2-pokojowe ( możliwość wydzielenia 3 pokoju )! bardzo dobra lokalizacja! Posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m2 na ul. Krzywy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe mieszkanie 48,5 m2 (po generalnej modernizacji) na os. Albertyńskim dzielnica: (bieńczyce) Nieruchomość położona jest na parterze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Jeleniej Góry, gdzie miejski styl życia harmonijnie łączy się z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

577 439 zł55 m² 10 548,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

669 000 zł97 m² 6 926,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z użytkowym poddaszem ul. Wiedeńska, osiedle Europejskie, gorzów Wlkp. Nowocześnie urządzone, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł39 m² 7 487,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie | 38,6 m | Szwederowo | Kamienica Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , zlokalizowane w ocieplonej kamienicy z wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Szukasz mieszkania o praktycznym układzie i dobrej lokalizacji, w którym możesz zamieszkać od zaraz lub czerpać korzyści z wynajmu? Mam do zaoferowania kompaktowy lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Za Wiatrakiem - granica mierzyna/gumieniec Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

639 000 zł95 m² 6 726,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Zaskakujące i przestronne mieszkanie dwupoziomowe w samym centrum dzielnicy Mokre. Idealne dla rodziny ale również pod biuro usługi , widoczne dla klientów , z prywatnym parkingiem przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

534 065 zł66 m² 8 139,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

460 433 zł57 m² 8 039,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,27 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

350 000 zł54 m² 6 529,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, doskonale skomunikowanej części miasta ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

757 833 zł59 m² 12 892,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

1 470 697 zł117 m² 12 570,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

536 000 zł37 m² 14 600,90 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament o powierzchni 36,71 m2 - Hanza Tower Luxury Szczecin. Oferujemy na sprzedaż lokal zlokalizowany na 2 piętrze prestiżowej inwestycji w centrum Szczecina. Lokal o powierzchni: 36,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

671 876 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

777 250 zł65 m² 11 981,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Turek,wielkopolskie

205 000 zł45 m² 4 542,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do kupna mieszkanie po generalnym remoncie w 2020r. Wymieniona elektryka, hydraulika, okna. Ściany gipsowane, podłogi panele. Mieszkanie przestrzenne pow całkowita 45,13m2, funkcjonalne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

329 900 zł60 m² 5 489,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Słoneczne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze przy ul. Bosmańskiej z loggią. Mieszkanie doskonale zlokalizowane, w okolicy pełna infrastruktura, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowa

Gaj,małopolskie

830 000 zł88 m² 9 400,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,29 m2 w podkrakowskiej miejscowości Gaj przy ul. Nowej w gminie Mogilany. Mieszkanie jest usytuowane na drugiej kondygnacji i poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosacka

Kraków,małopolskie

849 000 zł42 m² 20 118,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Stare Miasto 42,2 m 1. piętro Widok na Park Strzelecki Kamienica 1906 r. 849 000 zł Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł55 m² 5 406,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja: klimatyczne 2 pokoje przy ul. Studziennej Parter, cicha Okolica. Szukasz mieszkania, które jest bezpieczne, tanie w utrzymaniu i położone w spokojnej części Szczecina? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

532 000 zł37 m² 14 456,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Firma Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowe ogłoszenie nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania, które znajduję się w Warszawie na ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3 pokoje | 64 m | I piętro | osobna kuchnia | balkon 7 m | rzeszów ul. Lubelska (boczna) Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

445 000 zł58 m² 7 698,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe z balkonem - Lubin, os. Polne Powierzchnia: 55,30 m + piwnica 2,5 m Cena: 445 000 zł Jeden z nowszych budynków na osiedlu | Niskie koszty utrzymania |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł66 m² 19 236,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu Południowym tuż przy Placu Unii Lubelskiej. Nieruchomość idealna dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł44 m² 19 068,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. gen. Władysława Andersa 20 w Warszawie - w sercu zielonego i doskonale skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł47 m² 18 992,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Wybierając mieszkanie w centrum miasta, trudno o lepszy adres niż ten. Tutaj wszystko, co najważniejsze, znajduje się na wyciągnięcie ręki - od metra Świętokrzyska, przez urokliwe zakątki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku, na popularnym osiedlu ksm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

699 000 zł43 m² 16 439 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Miejsce postojowe płatne dodatkowo. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Do sprzedania oferuję mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł48 m² 7 932,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osiedla, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 290 000 zł101 m² 52 532,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prezentujemy Państwu luksusowy apartament o powierzchni 100,70m2 z bezpośrednim widokiem na Rzekę Motławę i Stare Miasto Gdańska. Kameralna inwestycja nagrodzona tytułem.