dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 419 000 zł101 m² 14 067,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 1 519 000,00 zł Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akacjowa

Goleniów,zachodniopomorskie

489 412 zł64 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w Goleniowie przy ul. Akacjowej. 3 piętro w niskim bloku, w spokojnym osiedlu Goleniowa. Samo mieszkanie jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radom,mazowieckie

369 900 zł51 m² 7 252,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe 51 m - 3 pokoje - balkon - piwnica Cicha, świetnie skomunikowana dzielnica - Radom, os. Południe Szukasz nowoczesnego, jasnego mieszkania , do którego możesz wprowadzić się bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

670 000 zł64 m² 10 387,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

350 000 zł52 m² 6 712,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - przylesie wysoki parter Mieszkanie gotowe do zamieszkania, jasne i funkcjonalne z dwoma balkonami. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Standard wykończenia: na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

950 000 zł71 m² 13 320,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania przy ul. Łokietka. Szukasz inwestycji w Krakowie lub chciałbyś mieszkać z dala od zgiełku centrum miasta? To mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 685 205 zł45 m² 37 324,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

725 000 zł69 m² 10 466,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 69,27 m mieszczące się przy ul. Drewnickiej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na IV piętrze bloku mieszkalnego, z ekspozycją okien na zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Kobyłka,mazowieckie

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

** biuro ładna willa prezentuje*** rewelacyjna oferta! oaza ciszy I spokokoju na prestiżowym osiedlu Z cudownym klimatem jednorodzinnego domu W zamkniętej enklawie W sercu kobyłki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

923 000 zł58 m² 15 997 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe na Mokotowie, w okolicy - Służew nad Dolinką. Dobrze oświetlone i rozmieszczone o powierzchni użytkowej 57,70 m2 plus komórka lokatorska o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Boguchwała,podkarpackie

496 378 zł62 m² 8 029,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 61,82 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

476 000 zł39 m² 12 205,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | 39 m | Skotniki | blisko Las Tyniecki 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć spokój na co dzień, ale nadal korzystać z miasta bez poczucia wyprowadzki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł62 m² 11 258,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na wrocławskim osiedlu Gaj. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku wyposażonym w windę. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł30 m² 22 513,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atuty: idealna inwestycja na wynajem długo jak i krótko terminowy, wydzielona strefa sypialniana, mieszkanie obecnie wynajmowane, możliwośc przejęcia umowy. miejsce w hali garażowej, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguchwała,podkarpackie

466 160 zł57 m² 8 139,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,27 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sengera Cichego

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł69 m² 16 763,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Szukasz inwestycji, która nie jest tylko obietnicą w Excelu, ale działającym mechanizmem? Przedstawiam gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

615 555 zł54 m² 11 294,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokal usytuowany jest na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1978 roku. Blok jest wyposażony w windę (wymienioną ok. 2 lata temu), a klatka schodowa przeszła remont, co znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Szkolna

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł48 m² 9 730,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 2-pokojowe 48,2 m gotowe do wprowadzenia umeblowane salon Z aneksem kuchennym bezczynszowe ogródek piwnica Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Targowy

Zgierz,łódzkie

365 000 zł60 m² 6 054,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Mieszkanie do generalnego remontu. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

385 000 zł24 m² 16 041,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Piotra Stachiewicza - azory - park krowoderski - balkon Mieszkanie: mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 24m2 ze sporym balkonem. 3cie piętro w 10cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł38 m² 10 733 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

1. Atuty Doskonała lokalizacja os. Piastów, blisko uczelni, szkół i komunikacji. Funkcjonalny układ: 2 pokoje + osobna kuchnia. Piwnica w cenie mieszkania. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł53 m² 10 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w centrum Wrocławia. Układ pomieszczeń : *salon z aneksem kuchennym *pokój *łazienka *wc *przedpokój Dzięki wysokim sufitom (prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

359 000 zł42 m² 8 487 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mam do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,3 m , znajdujące się na 7 piętrze w bloku przy ul. Tysiąclecia. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł51 m² 13 216,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie jednostronne, do kapitalnego remontu, co daje nam możliwość zmian aranżacji. Obecnie mieszkanie 2 pokojowe. Z każdego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł23 m² 13 876,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! Jeśli lokal nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji posiadamy kilka mieszkań o różnym układzie i metrażu. Od 22 m2 do 75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w super lokalizacji ,dzielnicy Muzycznej,.Centum miasta blisko Filharmonia, Teatr,Akademia Muzyczna.Mieszkanie rozkładowe ,składa się z trzech ustawnych pokoi 19m, 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pokojowe, ul. Mikołaja Reja (żabiniec) 86 m2 salon z otwartą kuchnia + 2 sypialnie umeblowany kompletnie klimatyzacja balkon V piętro/ V piętrowy budynek miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

655 000 zł47 m² 13 933,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszam do perełki łódzkiego rynku, czyli odrestaurowanej zabytkowej kamienicy Dawida Szmulewicza przy Piotrkowskiej 37. Na samym końcu pięknie zagospodarowanego podwórka z rzeźbą z kół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

549 900 zł42 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady przy Parku Andersa. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł55 m² 9 385,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W słonecznym mędłowie! mieszkanie od dewelopera 0% prowizji! zaledwie 5 minut od granicy wrocławia! ogrzewanie podłogowe! pompa ciepła! rolety zewnętrzne elektryczne! ogródek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bezrzecze,zachodniopomorskie

299 500 zł32 m² 9 477,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 31,60 m2 położona na Bezrzeczu, tuż przy granicy ze Szczecinem. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z miastem. W parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagodowa

Kraków,małopolskie

450 000 zł38 m² 11 990,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części Krakowa, łagiewniki-Borek Fałęcki, przy ul. Jagodowej. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł57 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Żoliborzu, zlokalizowane przy ul. Broniewskiego o powierzchni 57 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - sypialnia II - aneks kuchenny - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Milicz,dolnośląskie

379 000 zł65 m² 5 811,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny! gotowe do wprowadzenia! ciche I spokojne osiedle! blisko szkoła, przedszkole! Duże, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,21m2 położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 999 zł96 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m , zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Rynek Sienny

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł90 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w budynku z 2013 roku na ul. Rynek Sienny 2 w Szczecinie (centrum, starówka) Oferta w przygotowaniu, więcej zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł44 m² 16 999,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,06 m , położone w kameralnym budynku przy ul. Majora Mieczysława Słabego w Gdańsku Matarni. Oferta skierowana do osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

899 999 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach