dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 w okolicy ul. Przyjaźni. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

785 604 zł111 m² 7 099,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nie płać podatku i prowizji. Kup bezpośrednio od dewelopera. Inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego, jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

307 506 zł60 m² 5 150,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony Oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł44 m² 7 579,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe, słoneczne, ciche mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 na osiedlu Skorosze V w dzielnicy Warszawa Ursus. Osiedle jest pięknie zagospodarowane terenami zielonymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Januszowicka

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 50 m2 na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

565 551 zł79 m² 7 172,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rabat 29 765zł! 0% prowizji i podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na Mokotowie. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach młodych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

206 580 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedazy mieszkanie 2- pokojowe znajdujące się w nowej inwestycji, o powierzchni 37,56 m2, położonej w Bieńczycach. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

450 559 zł55 m² 8 218,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze VI-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł72 m² 7 569,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji i podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na Wilanowie. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach ceniących mieszkanie w willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

215 932 zł29 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

247 500 zł33 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze wyremontowanej kamienicy w okolicy ul. Lea i Armii Krajowej w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 33 m 2 , w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią. Na podłodze w pokojach pcv. Mieszkanie do odświeżenia, funkcjonalny układ stwarza duże możliwości aranżacyjne. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł51 m² 6 031,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na Pradze- południe, w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie składa się z : - salonu - otwartej kuchni - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

308 000 zł54 m² 5 743,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy nowe gotowe do odbioru mieszkanie z ładnym dużym balkonem. Dla kupującego przedstawimy koncepcję przebudowy mieszkania lub wykonamy przebudowę wraz z wykończeniem , pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedsprzedaż Ostatni etap! 0% prowizji i podatku pcc! Przedstawiamy Państwu ostatni etap cieszącej się ogromną popularnością inwestycji w Wilanowie. Osiedle posiada największą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

958 003 zł117 m² 8 207 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0% prowizji! 0% podatku pcc! Inwestycja położona na warszawskim Mokotowie w sąsiedztwie Garażowej, składa się z czterech etapów. Budynek posiada 6 kondygnacji. Osiedle jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sikorskiego

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł222 m² 8 959,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1890

Oferta skierowana do inwestora pragnącego zamieszkać w ścisłym centrum Krakowa. Polecam inwestycję w postaci całego pierwszego piętra kamienicy z 1890r. zlokalizowanej między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

415 000 zł84 m² 4 940,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje, gotowe do wprowadzenia! przestronne mieszkanie dla rodziny cena 415 000 zł Do sprzedania ustawne czteropokojowe mieszkanie o pow. 84 m2 w cichej i zielonej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

348 755 zł63 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezprowizyjna! Zapraszamy do prezentacji mieszkania 2 - pokojowego położonego na I piętrze w II-piętrowym budynku w rejonie ulicy Bieżanowskiej (bieżanów - Prokocim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

664 444 zł86 m² 7 717,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł40 m² 6 708,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 40,25 m2 z dużym tarasem na 6 piętrze, 10 min pieszo do Rynku. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

285 712 zł60 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,15m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

772 500 zł84 m² 9 182,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

115 000 zł36 m² 3 185,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub Zamienie na kawalerkę z dopłatą Zgorzelec lub okolice atrakcyjnie położone, rozkładowe mieszkanie w Zgorzelcu przy ul. Chrobrego. Powierzchnia lokalu 36,10m2 i obejmuje 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Warszawa-Ursynów-świetnie zlokalizowane mieszkanie na Ursynowie w pobliżu stacji metra Imielin, wielu sklepów/biedronka,Leclerc/,szkół i przdszkoli.Mieszkanie rozkładowe ,składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe Warszawa Śródmieście w okolicach Placu Zbawiciela. Mieszkanie znajduje się na 6 (ostatnim) piętrze bloku z 1953 roku. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Służew

Warszawa,mazowieckie

622 008 zł72 m² 8 645 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie gotowe, do odbioru i wykończenia. Inwestycja zlokalizowana w południowej części Mokotowa na Służewcu. Projekt charakteryzuje się unikalnymi przeszkleniami pokoi na pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł56 m² 2 423,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja-W dobrym stanie! Polecamy mieszkanie M-4 usytuowane na drugim piętrze przy ulicy Zielonej. Lokal w dobrym stanie technicznym, wymienione okna na pcv, nowa stolarka drzwiowa, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Reguły

Reguły,mazowieckie

410 000 zł61 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania dwu-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju w dzielnicy Pruszkowa wkd Malichy (administracyjnie: reguły gm. Michałowice). Mieszkanie o pow. 61 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

340 170 zł49 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na projekt składają się trzy sekcje budynków mieszkalnych, w których podstawę tworzy parter o wysokości 5 metrów. Nad nim zaprojektowano 3 sekcje budynków mieszkalnych o zmiennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

570 701 zł80 m² 7 133,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Ostatnie 8 mieszkań! 0% prowizji i podatku pcc! Oferujemy Państwu mieszkania zlokalizowane na Starych Włochach w budynku wielorodzinnym, który formą oraz funkcjonalnością wzbogaci okolicę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

383 528 zł41 m² 9 358,91 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 15 piętrze dwu wieżowego 17piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

123 000 zł49 m² 2 510,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, ładne dwupokojowe mieszkanie! Polecamy na sprzedaż M-3 z balkonem usytuowane na 9 piętrze przy ul. Opolskiej. Lokal po remoncie! Wymienione drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, okna na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

358 743 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Bakalarska to kompleks czterech kameralnych pięciopiętrowych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie. Dostępne są mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

599 760 zł88 m² 6 838,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na Wilanowie! W naszych przestronnych czteropiętrowych budynkach znajdziesz swój spokój i miejsce do odpoczynku. Budynek harmonijnie wkomponowany w architektoniczną wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łodygowa

Warszawa,mazowieckie

328 389 zł49 m² 6 680 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2