dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

148 000 zł57 m² 2 596,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu ładnego, trzypokojowego mieszkania znajdującego się w spokojnej okolicy w Sosnowcu na Zagórzu, przy ul. Pięknej. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Gliwice,śląskie

135 000 zł43 m² 3 139,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na działalność/biuro. Mieszkanie w ok. Andersa/styczyńskiego, składa się z 2 pokoi (możliwość wydzielenia 3), przedpokoju i wc. Mieszkanie do remontu, ale ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Ciechanów,mazowieckie

257 552 zł92 m² 2 799,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezczynszowe mieszkanie wraz z działką, piwnicami, poddaszem i garażem. Cena do negocjacji! lokalizacja całego obiektu: ciechanów, ul. Sienkiewicza (bliżej Dworca pks) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzynka

Warszawa,mazowieckie

376 000 zł48 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

budynek po wymianie mediów, po termoizolacji. Ze średniego pokoju amfilada do kuchni, małego p/pokoju.Łazienka z oknem. okna wymienione. B.dobry punkt komunikacyjny, pełna infrastruktura. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie, dobra lokalizacja, VII piętro, świetny rozkład, ustawne pokoje Przedstawiam dziś Państwu bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie do remontu. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe,wygodne i bardzo przestronne dwu pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu.Podwyższony standard wykończenia.Kuchnia w pełni umeblowana,sprzęt AGD w cenie mieszkania.Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

329 150 zł84 m² 3 899,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł54 m² 7 977,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Znakomita lokalizacja w okolicy dużo najróżniejszych sklepów, apteka, przychodnia, niedaleko centrum handlowe Arkadia, kilka szkół podstawowe, gimnazja, ponadgimnazjalne. Przy skrzyżowaniu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Czeladź,śląskie

249 000 zł61 m² 4 081,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję do sprzedaży/zamiany mieszkanie typu M-4 położone w Czeladzi na ul. Norwida o powierzchni 61m2 oddane do użytku w 2013 roku, ( bloku z II połowy lat 80-tych), usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Marca

Wodzisław Śląski,śląskie

129 000 zł52 m² 2 472,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu M-4 na ul. 26 Marca w Wodzisławiu Śl. Mieszkanie nie wymaga większych nakładów finansowych, poza odświeżeniem. Składa się z 3 pokoi w tym jednego przechodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

144 900 zł31 m² 4 674,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

! tylko U nas! nie przegap okazji! Ładna kawalerka o pow. 31m2 z balkonem znajdująca się na II piętrze niskiego bloku z 2004r. w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Okazja! Dwupokojowe mieszkanie po remoncie położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Do dyspozycji mieszkańców basen. Blisko bloku znajduje się garaż z miejscem przypisanym do lokalu. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Żywiec,śląskie

145 000 zł47 m² 3 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania tanio i bez posrednikow duże 2-pokojowe mieszkanie na oś. Młodych w Żywcu. Powierzchnia mieszkania: 47m2. 2 rozkładowe pokoje, osobna duża kuchnia z jadalnią, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, mieszczące się na parterze w czteropiętrowym bloku, wybudowanym w technologii tradycyjnej w 1996 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

196 000 zł20 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone. Nowe okna, nowe drzwi wejściowe, na ścianach gładź szpachlowa, nowa terakota, glazura. Oddzielna kuchnia z nowym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

442 000 zł40 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie usytuowane w prestiżowej lokalizacji w centralnej części miasta, tuż obok Pl. Konstytucji i Pl. Politechniki. W pobliżu znajduje się metro Politechnika, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł74 m² 6 148,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Przedstawiam Państwu ładne i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł51 m² 3 541,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy w Szczecinie blisko parku. Powierzchnia całkowita to około 50m2. W skład mieszkania w chodzą: dwa pokoje, kuchnia widna z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł69 m² 8 554,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Media wymienione, okna pcv, dwa pokoje- okna- na ulice, pokój na podworko. Mieszkanie wymaga odświerzenia. Doskonała lokalizacja, b.dobra komunikacja/ w budowie stacja metra/ pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawiory

Kraków,małopolskie

261 000 zł31 m² 8 419,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w pobliżu agh. Mieszkanie o pow. 31m2 położone na I piętrze kamienicy, składające sie z dwóch pokoi - jeden z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Bohaterów Września

Siemianowice Śląskie,śląskie

99 000 zł43 m² 2 302,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie Siemianowice Mieszkanie usytuowane jest na VII piętrze w dziesięciopiętrowym bloku znajdującym się w Siemianowicach. Budynek w którym znajduje się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

112 400 zł34 m² 3 291,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe w spokojnej pełnej zieleni okolicy na Os. Czarkowo (łężyca). Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Piastów,mazowieckie

160 000 zł30 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 30m2. Salon 16,5 m2 w łatwy sposób można połączyć z kuchnią 6m2. Łazienka 4m2. Lokal na II piętrze w budynku z lat 70. Mieszkanie bardzo ustawne dające ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

198 000 zł43 m² 4 572,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

| oferta bez prowizji od kupującego! kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 43,3 m , usytuowane na 2 piętrze kameralnego budynku, umiejscowionego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiecherta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

190 000 zł48 m² 3 941,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio. Polecam bardzo ładne, komfortowe, ciche i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w Olsztynie, w dzielnicy Jaroty( ul. Wiecherta ) o pow. 48,2m2 ,w bloku na 3 piętrze, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

1 293 519 zł172 m² 7 500,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bulwar Drobnera zakłada kontynuację zabytkowej zabudowy ul. Jedności Narodowej. Ze względu na wysoką wartość handlową tego miejsca dwie pierwsze kondygnacje przeznaczone są na usługi, pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródka

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł59 m² 4 389,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę nieruchomości niezbędna do kredytu Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mozarta

Kraków,małopolskie

549 000 zł76 m² 7 223,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedania mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, znajdujące się na prestiżowym osiedlu Mozarta, prądnik Biały. teren odrodzony, monitorowany i strzeżony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radgoszcz

Radgoszcz,wielkopolskie

100 000 zł56 m² 1 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje sie na parterze w bloku mieszkalnym .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Gdańsk,pomorskie

250 000 zł56 m² 4 448,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Koszty pośrednictwa ponosi sprzedający. Mieszkanie dwupokojowe położone W nadmorskiej dzielnicy gdańsk brzeźno. Mieszkanie jednostronne , bardzo słoneczne ( strona południowa). Rozkład: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie, środkowe (nie szczytowe!) na bliskiej Woli. Piętro 9/11. Budynek po remoncie, monitorowany. Przed budynkiem miejsca parkingowe, zieleń, plac zabaw. Blisko sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Okazja! Przytulna k awalerka w stanie idealnym do wprowadzenia tuż przy stacji metra z widokiem na zielone, wewnętrzne podwórko poniżej 10tys/m2! Mieszkanie z klimatem położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na Osiedlu Młodych. Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Składa się z dwóch dość dużych pokoi oraz kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Daszewice

Daszewice,wielkopolskie

285 000 zł104 m² 2 740,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Dom W cenie mieszkania! super promocja! 15 min. DO centrum poznania, na trasie do kamionek! dom szeregowy W daszewicach! Świetna lokalizacja, szkołą podstawowa, gimnazjum, sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 2 pokoje 63 m2, mieszkanie na nowoczesnym, w pełni chronionym i ogrodzonym osiedlu Zielone Zacisze. Mieszkanie jest słoneczne. Pokoje 19 m2 i 13,5 m2 na podłodze drewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachnąca

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł98 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie wygodne przestronne , w okolicy Parku Natolińskiego, z własnym garażem wolnostojącym (dodatkowo płatny 30 tyś.) Osiedle zamknięte, strzeżone, ciche, spokojna okolica, 10 min. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam Bezpośrednio, mieszkanie na osiedlu akacje 6, wybudowane przez firmę domdevelopment. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, antresoli - dodatkowe pomieszczenie o powierzchni 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

210 000 zł32 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Super wykończona kawalerka Z wydzieloną sypialnią I balkonem podgórze ul.ALEKSANDRY. Sprzedam mieszkanie przy ul. Aleksandry o powierzchni 32m2, pierwsze piętro w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 1/4 domu - ekskluzywne mieszkanie o pow. 60 m2 zlokalizowane na parterze. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Jednopiętrowy budynek z cegły, po remoncie (ocieplenie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bronikowskiego

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł116 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Rok 2000. 5-pokojowe. 1/4p. Kuchnia widna. Stan mieszkania bardzo dobry c. 998.000 zł Przestronne, ciche mieszkanie na strzeżonym osiedlu w bloku z wewnętrznym dziedzińcem i ochroną. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

315 000 zł74 m² 4 248,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 20metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania przynależy miejsce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij