dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

226 425 zł38 m² 5 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulna kawalerka na parterze we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk gipsowo-wapienny; parapety pcv; okna pcv Zabezpieczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słowiański

Świnoujście,zachodniopomorskie

490 000 zł78 m² 6 573,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż bardzo ładny dwupoziomowy apartament z pięknym widokiem na port w Świnoujściu. Lokal mieści się na 3 piętrze, w niskim bloku z cegły z 1999 roku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

299 740 zł44 m² 6 782,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Świeradowskiej. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

395 714 zł48 m² 8 278,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 2 pokoje, wola, nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Zakończenie inwestycji II kwartał 2016 roku Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

253 558 zł41 m² 6 172,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! 0% podatku pcc! MDM! Oferujemy Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie- żeraniu. Lokal znajduje się w kameralnym cztero-piętrowym apartamentowcu. *wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Libijska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł149 m² 8 590,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Saska Kępa. Znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2001roku. Wykaz poszczególnych pomieszczeń: i kondygnacja: - hall - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

115 000 zł27 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 27 m2 położone w Wejherowie na czwartym piętrze budynku. Blok, w którym znajduje się lokal zapewnia dogodny i szybki dojazd do obwodnicy trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

989 144 zł190 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowo okazały apartament o powierzchni 190 m2 z dwoma ogrodami (łącznie ok. 300 m2), w luksusowej kamienicy usytuowanej wśród pięknej zieleni, na wysokim brzegu rzeki Jeziorki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

321 000 zł59 m² 5 440,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera! - w stanie do wykończenia, z możliwością wykończenia pod klucz! proszę o kontakt telefoniczny celem spotkania w Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

433 290 zł86 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Propozycja dla ludzi szukających spokoju i bezpieczeństwa, chcących cieszyć się urokiem życia blisko natury z jednoczesną możliwością korzystania z udogodnień miejskiego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniatowskiego

Otwock,mazowieckie

270 000 zł55 m² 4 945,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe doskonale zlokalizowane mieszkanie blisko centrum Otwocka ( 700 m od stacji pkp Otwock, kilka kroków do najbliższego przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizów

Warszawa,mazowieckie

355 600 zł48 m² 7 400,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentowej powstający w ramach ostatniego etapu inwestycji osiedla zlokalizowanego na warszawskiej Woli - jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

272 305 zł50 m² 5 446,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0%prowizji i podatku pcc! Nasze osiedle zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim to zespół nowoczesnych budynków, które realizowane będą w 3 etapach. Na terenie osiedla przewidziane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

207 000 zł56 m² 3 720,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 55,64 m2, zlokalizowane w Opolu, śródmieściu. Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 55,64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wspólna

Łeba,pomorskie

219 000 zł101 m² 2 168,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Wieża ciśnień- wyjątkowa i niepowtarzalna nieruchomość zaadaptowana na wygodny apartament. Doskonale zlokalizowana, znajdująca się na terenie ośrodka wypoczynkowego , w pięknym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

143 000 zł54 m² 2 648,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 po generalnym remoncie! Polecamy trzypokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 2 pietrze niskiego bloku w dzielnicy Zdrój. lokal po remoncie, wymienione okna, stolarka drzwiowa, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

629 905 zł82 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

277 820 zł58 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! Krzyki - Ołtaszyn Cena brutto za m2 lokalu od 3990,00 zł dostępne lokale na innych piętrach oraz W innych metrażach opis lokalu: * metraż - 58 m2 * 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

293 400 zł39 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj w centrum Warszawy! Nowoczesny wieżowiec z widokiem na centrum miasta. Sprawdzony deweloper, 15 lat na rynku deweloperskim. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

343 630 zł58 m² 5 952,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Super okazja!ograniczona ilość mieszkań W promocyjnej cenie! Tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji! Inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

171 776 zł28 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Osiedle stanowi zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych,w skład których wchodzą 24 budynki, w których znajduje się 596 lokali. I etap Projektu zdobył tytuł Perła Najwyższej Jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółki

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł94 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie w okolicy Wyścigów Konnych położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą z 2000 roku. W skład mieszkania wchodzą : Salon 35,80 m2 Sypialnia 14,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł84 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5( 84m2) świeżo po remoncie, w kamienicy świetna lokalizacja - tuż przy Placu Piastowskim. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze, dwu-piętrowego budynku. Jeden pokój dzienny i jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

460 000 zł106 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Centrum. Mieszkanie usytuowane w budynku kilkurodzinnym posadowionym w centrum miasta. Rozkładowe z niezależnymi wejściami do wszystkich pomieszczeń.Składające się z 4-ch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Uniwersytecka

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł240 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Sprzedam apartament w Warszawie na Starej Ochocie. Lokal znajduje się na 4 i 5 piętrze w 5 piętrowej kamienicy (jeszcze bez windy, ale planowana jest zewnętrzna) z 1926 roku. Poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krótka

Świebodzice,dolnośląskie

109 000 zł41 m² 2 658,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie po modernizacji w kamienicy, na 2. piętrze,słoneczne, wszystkie media, ogrzewanie własne gazowe, niskie opłaty. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 6mkw. Wspólnota 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł93 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 93 m2 w Warszawie na Śródmieściu. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w 7 piętrowej kamienicy (z 1938 roku)z windą. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

292 864 zł33 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam jednopokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze V-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł136 m² 11 757,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Sprzedam wyjątkowy apartament w Warszawie na Mokotowie. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1950r (bez windy) W skład apartamentu wchodzi: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

278 000 zł51 m² 5 450,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warszawa Białołęka-Kobiałka. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe o pow. 51m2 na Zielonej Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej. Pierwsze piętro w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł41 m² 7 419,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

373 856 zł49 m² 7 657,85 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Teren Osiedla będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Leszczyńskiej

Łódź,łódzkie

620 000 zł132 m² 4 714,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

- mieszkanie pięciopokojowe, przestronne, rozkładowe, na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym, z dużym tarasem. Salon o pow. 43 mkw, na podłodze panele, na ścianach gładzie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

223 900 zł50 m² 4 478 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa Pokoje. Osiedle Mickiewicza .II Piętro. Mam do zaoferowania mieszkanie o pow 50 m2 przy ul Parkowej. W skład nieruchomości wchodzą dwa oddzielne pokoje łazienka oraz wc oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

271 850 zł50 m² 5 437 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizje kupującego pokrywa deweloper! termin oddania : wrzesień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

119 500 zł38 m² 3 144,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna okazja! Oferujemy mieszkanie M-3 na 2 piętrze w dzielnicy niskich bloków. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki.Okolica cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

240 000 zł63 m² 3 803,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | 63,10 m2 | ul. Kolbego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 63,10 m2. Część dzienną stanowi duży pokój z wyjściem na balkon. Uzupełnienie stanowią 2 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł46 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Budynek ocieplony usytuowany przy cichej,spokojnej ulicy. Doskonała lokalizacja również pod wynajem. Obok sklepy, szkoła, przystanki tramwajowe i autobusowe. Mieszkanie w standardzie podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

418 540 zł60 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji i podatku pcc! Nowoczesny trzypiętrowy kameralny budynek zlokalizowano w atrakcyjnej lokalizacji na Targówku. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o klientach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 000 zł60 m² 4 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kontakt: mieszkanie w bloku z cegły typu M3 o pow. 60m2 na iip do odświeżenia. Salon z wykuszem 23m2, sypialnia 16m2 - na podłogach parkiet jesionowy, ściany gładzie. Otwarta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij