dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratibora

Jastarnia,pomorskie

329 000 zł48 m² 6 814,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Jurata - Półwysep Helski. Lokalizacja - Jedna z bardziej urokliwych na Półwyspie. Małe osiedle kamienic dwupiętrowych, wkomponowane w otulinę bujnie zielonych drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 015 245 zł99 m² 10 282 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ostatnie dostępne mieszkania. Promocyjne ceny! Wprowadź się w tym roku i zamieszkaj na Mokotowie! Wejdź na budowę i obejrzyj dostępne mieszkania! Oferujemy Państwu nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

175 000 zł40 m² 4 396,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Osiedlu Młodych, przy ul. Matejki. Mieszkanie mieści się na 8 piętrze w ocieplonym wieżowcu. Całkowity metraż wynosi 39,80 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

273 576 zł30 m² 9 273,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Skorzystaj z MDM na 2018 rok! Opis mieszkania: przytulna kawalerka z ogródkiem na parterze w bloku w Warszawie na Mokotowie. Okna wychodzące na południowy-wschód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 365 zł38 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w nowo wybudowanym bloku na Bydgoskim Czyżkówku. Budynek o 5 kondygnacjach w tym wliczona jest hala garażowa. Posiada trzy klatki schodowe z windami od poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Gliwice,śląskie

143 000 zł39 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Do sprzedaży mam mieszkanie dwupokojowe 39 m 2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku tuż obok końcowego przystanku autobusowego Sikornik. Okna pcv w mieszkaniu panele ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

216 746 zł29 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Świebodzice,dolnośląskie

250 000 zł98 m² 2 548,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Ładne duże mieszkanie w dużej wspólnocie. Mieszkanie słoneczne,od południa weranda zabudowana oknem, wszystkie media. Do mieszkania przynależy piwnica oraz dzierżawiony ogródek. Za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

568 021 zł81 m² 7 049,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przestronne czteropokojowe mieszkanie na II piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ładne 3 pokojowe mieszkanie, każdy pokój jest oddzielony drzwiami (nie ma pokoi przechodnich). Do mieszkania należy duży balkon, długości około 5 metrów. Na podłodze jest drewniana mozaika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorkiego

Łódź,łódzkie

279 000 zł57 m² 4 869,11 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie. Przestronne, rozkładowe z balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: pokoje po ok 19, 10 i 9 mkw. Kuchnia 7 mkw, łazienka osobno z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

368 790 zł49 m² 7 540,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kameralne 2 pokojowe mieszkanie na Służewcu z oddzielną widna kuchnią, w nowo powstającej inwestycji na Mokotowie. Trój etapowa inwestycja na Mokotowie, w okolicy największych biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

451 099 zł59 m² 7 694 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja położona w Centrum warszawskiej Woli , bardzo dobrze skomunikowania z resztą miasta. Cechuje ją nowoczesność i najwyższy standard wykończenia. W ofercie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

179 000 zł52 m² 3 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta B.1113.2/ M-3, Górna , Górniak/ Zarzew NUMER TELEFONU:   Link do oferty na stronie :. Lokalizacja: łódź górna, górniak (na granicy z Zarzewem) - w pobliżu ulic: zarzewska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

270 000 zł43 m² 6 279,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bdb. lokalizacja, gdynia Wzg. Św. Maksymiliana, ścisłe centrum miasta, niedaleko Skwer Kościuszki, bulwar nadmorski, tereny spacerowe, drogi rowerowe, plaża. Komunikacja : autobus/trolejbus umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Opatkowice

Kraków,małopolskie

285 000 zł49 m² 5 778,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Kraków Opatkowice. Powierzchnia mieszkania wynosi 49,32 m2, usytuowane jest ono na 2-gim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

860 865 zł111 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oferta nr: b.1074.3/ M4, Widzew Wschód NUMER TELEFONU DO DORADCY: link do oferty na stronie : Oferujemy trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze w wieżowcu. Ładne, widne, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Rzeszów,podkarpackie

245 000 zł53 m² 4 657,79 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta bez prowizji od Kupującego! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6m2 w bloku, osiedle Nowe Miasto. Mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze składa się: 3 pokoi kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pakość

Pakość,kujawsko-pomorskie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w bloku na Osiedlu w Pakości o powierzchni 48m2. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: * 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze w bloku IV-piętrowym, 3 pokojowe o powierzchni 53m2, na os. Bohaterów w Nowym Fordonie. Salon - 16m2, pozostałe dwa pokoje 10 i 9 m2, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

304 164 zł43 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta zlokalizowana na Pradze Południe to oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują solidne wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

531 300 zł39 m² 13 623,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

493 800 zł61 m² 8 072,58 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie - 62 m2 - w powstającym apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Asnyka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Sprzedam mieszkanie Willowe z ogrodem na Karłowicach. Klimatyczne, artystyczne dla indywidualnego klienta będącego koneserem starych wnętrz z duszą. Mieszkanie zaaranżowane przez Plastyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

398 600 zł50 m² 7 999,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: pokoju dziennego 19,5 m2 Kuchni 7m2 Sypialni 11,5m2 Łazienki 2,3m2 wc 1,2m2 Przedpokoju 7m2 Wysokość 2,7 m Okna z sypialni oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac 1831 Roku

Warszawa,mazowieckie

522 398 zł70 m² 7 457,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu mieszkania w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Atrakcyjne ceny na mieszkania wielkoformatowe. Wakacyjna promocja: - system 30/70 plus 3% rabatu lub - drugie miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Ryś

Warszawa,mazowieckie

393 593 zł54 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle Bluszczańska będzie się składać z dziesięciu kameralnych, trzy- i czteropiętrowych nowoczesnych, małych domów mieszkaniowych. Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

194 000 zł25 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do zakupienia w drodze przetargu. Wolne - nikt nie mieszka. Mieszkanie 1-pokojowe, widna kuchnia (wejście z pokoju), łazienka z wc, przedpokój, pow. 25 mkw., bez balkonu, jest piwnica, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

dwupokojowe mieszkanie 48,4m2 w Pruszkowie na osiedlu Staszica część B. Blok czteropiętrowy w 2016r ocieplony, otynkowany. Odnowione balkony - terakota na balkonie, metalowe okapy, wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Reda,pomorskie

281 190 zł67 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

P rzy zakupie tej nieruchomości klient atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W nowej, kameralnej inwestycji W redzie! Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,95 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

344 185 zł36 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja powstaje w południowej części dzielnicy Mokotów. To właśnie ten fragment miasta przeżywał w ciągu ostatnich 20 lat dynamiczny rozwój. Nowoczesne budynki biurowe, rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

320 000 zł101 m² 3 168,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1944

Przestronne komfortowo wykończone mieszkanie na parterze w kamienicy w Inowrocławiu na Osiedlu Nowym. Cztery pokoje, okna wychodzące na wschód, południe, zachód; widok na inne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta "kup bez prowizji" Na sprzedaż M-4 w bardzo dobrej cenie jak i lokalizacji - osiedle Kapuściska. Mieszkanie do odświeżenia. Ostatnie zdjęcie przedstawia szkic mebli kuchennych brw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł69 m² 7 215,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne