dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł135 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż nowoczesny apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie na Ruczaju. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana. W pobliżu linia tramwajowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

79 000 zł61 m² 1 286,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania Przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Głuszycy w bardzo zadbanej kamienicy ( niedaleko komisariatu). Spokojna okolica, dobrze skomunikowana - obok przystanek ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Suraska

Białystok,podlaskie

179 900 zł45 m² 3 997,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Suraska Cegła .Dwa Pokoje. Wysoki Parter. Same Centrum .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł42 m² 2 524,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,70m2 ustyuowane na 4 piętrze w budynu czteropiętrowym na Piasowej Górze. Mieszkanie do zamieszkania lub odświeżenia. Bardzo dobra, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na Skarpie, przy ul. Szosa Lubicka. Mieszkanie mieści się na 8 piętrze w wieżowcu. Całkowity metraż mieszkania wynosi 48 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

173 000 zł56 m² 3 089,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie bez dodatkowych nakładów finansowych! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie M4 w centrum Żor. Kuchnia otwarta na salon w zabudowie wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł147 m² 3 744,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

****dwupoziomowy dom szeregowy O powierzchni 146,90 m2 Z garażem I dużym ogrodem W leśnicy gotowy do odbioru (zostały 2 ostatnie)**** - - Kupujący nie płaci podatku pcc 2% opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

434 777 zł65 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na projekt składają się trzy sekcje budynków mieszkalnych, w których podstawę tworzy parter o wysokości 5 metrów. Nad nim zaprojektowano 3 sekcje budynków mieszkalnych o zmiennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

175 000 zł55 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr: b.1116.2/ Łódź, Stare Polesie, M-3 NUMER TELEFONU DO DORADCY:   Link do oferty na stronie : Lokalizacja: ŁÓDŹ - Polesie, Stare Polesie bliskie ulice: Lipowa, Strzelców Kaniowskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

239 901 zł56 m² 4 283,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / balkon / winda / piwnica Polecam mieszkanie deweloperskie w Oleśnicy. Zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Piwnice

Piwnice,kujawsko-pomorskie

219 000 zł84 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje, 1 piętro, działka 2371 M2, piwnica 17M2. Przedstawiam do sprzedaży przestrzenne 4- pokojowe mieszkanie w Piwnicach,oddalonych zaledwie 6 km od Torunia. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suleckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam dwu pokojowe, słoneczne mieszkanie, składające się z pokoju dziennego,sypialni, oddzielnej kuchni,łazienki, wc, przedpokoju oraz balkon typu loggia. Ściany wykończone gładzią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

363 690 zł54 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny, starannie zaprojektowany budynek na Pradze Południe na Grochowie otacza zieleń i niska zabudowa osiedli. MDM Lokalizacja - Okolice ulic Szaserów i Wspólnej Drogi - dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

318 516 zł50 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niedrogie, atrakcyjne mieszkanie na kameralnym osiedlu Nasza inwestycja to nieruchomość zatopiona w zieleni, zlokalizowana na Warszawskim Tarchominie będącym częścią modnej ostatnio Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

962 700 zł56 m² 17 099,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

298 119 zł53 m² 5 660,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Promocja mieszkań na białołęce. Wykończenie W cenie. Mieszkania gotowe do wprowadzenia od razu Nasza inwestycja to budynek mieszkalny, wielorodzinny z garażem podziemnym. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mosina

Mosina,wielkopolskie

275 000 zł61 m² 4 517,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wynagrodzenie pośrednika pokrzywa sprzedający. Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. całkowitej 60,88 w stanie deweloperskim znajdujące się w małym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

833 434 zł141 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Miejsce przyjazne dla mieszkańców Nowy, kameralny budynek na Pradze Południe w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Apartament Z antresolą Lokalizacja - druga linia zabudowy niedaleko Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

149 000 zł29 m² 5 120,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 3 piętrze w budynku 4 pietrowym. Duzy pokój z balkonem, przed oknami przestrzeń ( park). Kuchnia z oknem, umeblowana. łazienka z wanną. przedpokój przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

149 000 zł29 m² 5 120,27 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

206 000 zł47 m² 4 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie 47 m2 na osiedlu Książąt Pomorskich, na dogodnym 2 pietrze. Widna kuchnia z oknem, salon z dużym balkonem. Łazienka po kapitalnym remoncie, reszta mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

177 000 zł32 m² 5 531,25 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu. Remontowane sukcesywnie od 2010roku. Spółdzielczo-własnościowe , czynsz 360zł. Jasna kuchnia-płytki , pokój 21-panele , wc i łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł32 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowe mieszkanie na Pradze! Kameralny i elegancki apartamentowiec położony w jednym z najlepszych komunikacyjnych punktów dzielnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł96 m² 6 729,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Każdy doświadczony inwestor, trudniący się wynajmem mieszkań, przykładowo dla studentów, wie dokładnie jakie cechy powinna mieć oferta zakupu nieruchomości, aby móc nazwać ją naprawdę okazyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

104 900 zł38 m² 2 724,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie! Mieszkanie 1 pokojowe ale można zaaranżować 2 pokoje , usytuowane na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Gołonóg. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Migdałowa

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł70 m² 9 244,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Wrocław,dolnośląskie

358 972 zł60 m² 5 982,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89 000 zł34 m² 2 617,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam słoneczne mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej części Nowego Miasta. Lokal o pow. 34m2 składa się z sypialni, kuchni z jadalnią oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł45 m² 4 750,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Uniwersyteckim, przy ulicy Fałata. Mieszkanie mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku. Na powierzchnię 45,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

396 208 zł62 m² 6 432,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Osiedle to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł172 m² 8 081,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Kameralna willa miejska usytuowana w bardzo prestiżowej części Wrocławia - na Zalesiu. W tej wyjątkowej inwestycji są usytuowane tylko cztery wygodne i przestronne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grochów

Warszawa,mazowieckie

301 536 zł42 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja to pięciopiętrowy apartamentowiec z lokalami mieszkalnymi, dużym garażem podziemnym, komórkami lokatorskimi oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł56 m² 4 553,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na osiedlu Mokre, na ul. Kołątaja. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w ocieplonym bloku z cegły z 1997 r. Całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Rzeszów,podkarpackie

229 000 zł58 m² 3 934,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie idealne jako inwestycja. Rozkład pomieszczeń: - 3 niezależne pokoje, - kuchnia osobno z oknem, - łazienka, - toaleta, - przedpokój. W pobliżu uczelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 na osiedlu Generała Andersa przy ulicy Mikołajczyka. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze niskiego 4-piętrowego bloku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

231 292 zł44 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana w willowej części Rzeszowa Słocina. W ramach III etapu powstaną 4 budynki: 3 budynki trzypiętrowe z windami (e, f, n) oraz 1 budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

80 000 zł66 m² 1 213,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w kamienicy w dzielicy Raków. Są to dwa niezależne lokale mieszkalne o pow. 31,31 i 34,61 m.kw. Lokal do generalego remontu.Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

160 770 zł28 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Osiedle stanowi zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych,w skład których wchodzą 24 budynki, w których znajduje się 596 lokali. I etap Projektu zdobył tytuł Perła Najwyższej Jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Langiewicza - osiedle Dąbrowskiego. Rozkład pomieszczeń: - 2 niezależne pokoje, - kuchnia po remoncie zamknięta z oknem, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

152 500 zł32 m² 4 795,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie w stanie deweloperskim. Nieruchomość 2 pokojowa w korzystnej cenie. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym, - niezależny pokój, - łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

132 500 zł28 m² 4 747,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania kawalerka o powierzchni 27,91m2. Rozkład pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym, - łazienka, - z salonu wyjście na balkon. Do mieszkania przynależy.