dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bialska

Częstochowa,śląskie

650 000 zł95 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

duże przestronne mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze, wyposażone w meble kuchenne w cenie mieszkania, sprzęt agd, szafy wnękowe, pozostałe meble do uzgodnienia, mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie - Elbląg ul. Hetmańska Powierzchnia: 80 m2 Mieszkanie 3 pokojowe na 4 piętrze z windą. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślusarczyka

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł74 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 73,5 m2 na osiedlu Baranówka IV. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego 4-piętrowego bloku, jest słoneczne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

239 000 zł64 m² 3 757,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 64,00 m2, położone na 3 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

238 000 zł28 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 28 m2, okolice ulic gagrina, zwierzyniecka. Doskonała lokalizacja, niedaleko łazienki królewskie. Znakomita oferta pod wynajem, blisko ulica czerniakowska, dobrze skomunikowana. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

369 000 zł73 m² 5 054,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73m, 3piętro w 3-piętrowym bloku na os. 2 pułku Lotniczego. Mieszkanie posiada duży balkon,do lokalu przynależy piwnica, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł88 m² 6 635,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam do sprzedaży mieszkanie ( 88,16m2 ) w kamienicy na I piętrze z 1910 roku w Centrum przy ul. Kwiatowej. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi ( 22,9m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

476 024 zł58 m² 8 260 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z dużym salonem (27,85m), osobną kuchnią, z możliwością przebudowania na 3 niezależne dobrze doświetlone pokoje z oknami. Mieszkanie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Gościno,zachodniopomorskie

148 710 zł42 m² 3 550,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 41,89m , spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Posiada balkon od strony wschodniej, przestronny pokój dzienny, kuchnię oraz pokój do dowolnej adaptacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzińskiego

Łódź,łódzkie

310 000 zł82 m² 3 780,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3/4 pokojowe z bardzo przestronną jadalnią, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Bardzo duże i przestronne o powierzchni 82m2. Stan mieszkania - dobry. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszków

Pruszków,mazowieckie

190 000 zł34 m² 5 096,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania nowe 1 pokojowe mieszkanie usytuowane w kamienicy w północnej części Pruszkowa. Okolica szybko rozwijająca się, pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, szpital, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

368 953 zł51 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym. Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych. Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prokocim

Kraków,małopolskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 34m 2 w Krakowie- prokocim. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z: oddzielnej kuchni, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł37 m² 4 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja poleca mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na urokliwym, bydgoskim osiedlu Leśnym. Idealna lokalizacja dla miłośników przyrody, w okolicy znajduje się piękny teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

764 000 zł90 m² 8 536,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Penthouse z prywatnym tarsem 110m2 trzy stronne 3 duze wyjscia na taras Opis: -Salon o pow. 31m2 z dużymi oknami z wyjściem na taras 110m2 - Pokój 12,4m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

204 000 zł38 m² 5 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / ciche / balkon / okazja Mieszkanie o powierzchni 38,35 m kw. na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Blachownia

Blachownia,śląskie

60 000 zł36 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-3 o pow. 36 mkw na 1 piętrze w bloku z balkonem. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. W pokojach położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

307 506 zł60 m² 5 150,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony Oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiegniewskiej

Włocławek,kujawsko-pomorskie

125 000 zł49 m² 2 556,24 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam. Mieszkania znajdującego się we Włocławka przy ul. Zbiegniewskiej, o powierzchni użytkowej 48,9 mkw położone na 6 piętrze w wieżowcu. Oferowane mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

362 735 zł51 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,27 m2. W mieszkaniu znajduje salon o powierzchni 16,49 i dwa pokoje o powierzchni 12,12 m2 i 8,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dańdówka

Sosnowiec,śląskie

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy ładną ustawna kawalerkę z balkonem. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, duży pokój z którego przechodzi się do sporej kuchni, łazienka z wc. Okna pcv. Czynsz ok. 380zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

265 000 zł44 m² 5 995,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 zlokalizowane przy ulicy Młyńskiej. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni oraz łazienki. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł39 m² 1 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie na Osiedlu Górniczym! Do sprzedaży rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w dzielnicy Rusinowa. Składa się z dużego pokoju (około 20 m 2) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł34 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka o powierzchni 34 m2, na 2 piętrze w 4 piętrowej, przedwojennej kamienicy, przy ul. Złotej w Śródmieściu. Przestronny pokój, oddzielna widna kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł35 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie (wraz z wymianą wszystkich pionów, instalacji elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej oraz nową instalacją centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

359 000 zł90 m² 3 988,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupoziomowe, czteropokojowe w wysokim standardzie, z dwoma łazienkami, znajdujące się niedaleko Puszczy Kampinowskiej, na strzeżonym osiedlu wraz z parkingiem, (do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł65 m² 4 970,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagłoby

Łódź,łódzkie

375 000 zł83 m² 4 518,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy iż przy naszej obecności właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockich

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe w dobrym stanie usytuowane na 7-piętrze w budynku 10-piętrowym z małym balkonem. Pokoje o pow.16,10,6m2 podłoga mozaika. Kuchnia oddzielnie widna 6,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania rozkładowego usytuowanego na Koniuchach ,przy ul.Długiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

128 000 zł37 m² 3 459,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Numer oferty w biurze 4506 Do sprzedania bardzo ładne, zadbane mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37,20 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku na osiedlu Żeromskiego. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

137 000 zł53 m² 2 584,91 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 3 pokoje (ostatni Grosz) 54mkw Trzypokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Ostatni Grosz. Rozkładowe z balkonem. W mieszakniu zaczęto remont. Wymieniono drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

545 139 zł71 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gotowe mieszkania na Wilanowie - zadzwoń do nas i przekonaj się sam że warto! Dlaczego warto wybrać właśnie nas? - podwyższony standard wykończenia - szeroki wybór mieszkań 2, 3, 4 i 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

394 000 zł72 m² 5 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; rozkładowe mieszkanie / gaj / ciche / Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z 4 w pełni rozkładowych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szkolne

Kraków,małopolskie

209 500 zł43 m² 4 872,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku z połowy lat 50-tych /cegła/. Ustawne, niezależne pokoje o powierzchni ok 16 i 10 m2. Kuchnia ok 8m2 jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Warszawa,mazowieckie

368 095 zł40 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana w południowej części Mokotowa na Stegnach, niedaleko od Stacji Metra Wilanowska w doskonałym punkcie komunikacyjnym, budynek będzie miał zróżnicowaną wysokość, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

224 000 zł35 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie o pow. 35 m2 w Ząbkach na parterze w budynku z 2010 roku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 046 zł53 m² 3 913,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

485 604 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotowa propozycja to projekt o budowie kaskadowej w skład którego wchodzi 231 lokali. Szeroki wybór funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 26 do 74 m2 (1-, 2-, 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Anin

Warszawa,mazowieckie

328 530 zł47 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Odetchnij wśród zieleni Anin to miejsce z klimatem. Nowoczesny budynek zlokalizowany jest wśród zieleni i niskiej zabudowy. Można tu odetchnąć od miejskiego pośpiechu i zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

382 140 zł70 m² 5 485 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle stanowi zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych,w skład których wchodzą 24 budynki, w których znajduje się 596 lokali. I etap Projektu zdobył tytuł Perła Najwyższej Jakości.