dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 347 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 347 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Naukowa

Warszawa,mazowieckie

304 320 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja Willa Modrzewie na Włochach przy ul. Naukowej Idealne mieszkanie w mieście to komfort odpoczynku i cisza, a jednocześnie doskonała komunikacja i łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

317 500 zł40 m² 7 899,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Rozkład mieszkania oraz opis pomieszczeń w galerii zdjęć Możliwość zamknięcia kuchni powstają wtedy dwa niezależne pokoje + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

148 000 zł37 m² 4 043,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na III piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Hirszfelda o powierzchni 36,60 mkw. Lokal jest dostępny od zaraz. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Rzeszów,podkarpackie

158 000 zł32 m² 4 915,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie na III piętrze niskiego bloku. Składa się z: -1 pokój -kuchnia -łazienka -przedpokój -piwnica. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica, dużo zieleni. Wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

980 443 zł98 m² 9 973,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedsprzedaż 0% prowizji i podatku pcc! Miło mi poinformować Państwa o przedsprzedaży inwestycji deweloperskiej przy ul. Ordona , która powstanie na warszawskiej Woli. Projekt na 87 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Słupsk,pomorskie

185 000 zł53 m² 3 499,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 52,86 m2 położone na II piętrze w samym centrum miasta. Mieszkanie rozkładowe - do każdego pomieszczenia wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł59 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Doskonała lokalizacja blisko Parku Szczęśliwickiego. Dwa niezależne pokoje i oddzielna kuchnia. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł110 m² 7 881,82 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Przestronny apartament z prywatnym tarasem i ogrodem 7 pietrze. Plan oraz opis powierzchni w galeri zdjęć, (posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

188 140 zł41 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których docelowo znajdzie ok. 600 mieszkań o powierzchni od 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żerań

Warszawa,mazowieckie

307 211 zł50 m² 6 180,06 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki, w okolicy malowniczego Kanału Żerańskiego! ? W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podgórna

Poznań,wielkopolskie

950 000 zł161 m² 5 900,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1925

Do kupna przestronne mieszkanie mieszczące się w kamienicy z 1925 r. Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum Poznania. Powierzchnia 161 m2. jednopoziomowe, na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

270 000 zł61 m² 4 400,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokojowe w tym salon połaczony z kuchnią i przedpokojem , dwie sypialnie i spora łazienka z piecem dwufunkcyjnym, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 900 zł44 m² 1 815,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w cichej i zielonej okolicy Nowego Miasta. Mieszkanie usytuowane na 1-piętrze o powierzchni 44m2 , składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł53 m² 4 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta W samym centrum poznania! mieszkania W fantastycznej lokalizacji lokalizacja czyli najważniejsze kryterium przy zakupie mieszkania Pamiętaj! W mieszkaniu możesz wszystko zmienić ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

370 260 zł42 m² 8 728,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości, zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie powstaje w prestiżowej lokalizacji na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

365 000 zł43 m² 8 456,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny apartament w Kamienicy Malczewskiego wybudowanej przez dewelopera Allcon, ulokowany w atrakcyjnej części Gdańska. Piękne dwu-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

344 000 zł61 m² 5 632,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 61,07m2 na I piętrze kameralnego budynku w Nałęczowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 28,71m2, od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta. Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w okolicy ul. Rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Warszawa,mazowieckie

229 900 zł38 m² 6 065,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję ciche 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Okazyjna cena ze względu na konieczność przeprowadzenia remontu w mieszkaniu. Grunty uregulowane z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

391 578 zł62 m² 6 354,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie od dewelopera! Bez prowizji i podatku pcc! Nasza inwestycja inspirowana jest muzycznym klimatem. Wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego, jest doskonale połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł24 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Cisza i zieleń - spokojna okolica. Kawalerka 23,5m2 - pokój ok 15m2, oddzielna niewielka kuchnia ok 3m2, łazienka z wanną. W mieszkaniu wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest trzypokojowe, przestronne i słoneczne. Znajduje się na dziesiątym piętrze z jedenastu. Okna wychodzą na dwie strony świata. Duży, jasny pokój z wejściem na balkon, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

235 775 zł45 m² 5 281,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Promocja- miejsce postojowe w hali garażowej o wartości 15000 zł gratis!- zapytaj również o inne promocje! Oferujemy również finansowanie. Opis mieszkania: słoneczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

568 000 zł49 m² 11 591,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

358 000 zł71 m² 5 042,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o pow. 71 m2 w Ząbkach usytuowane w budynku z 2000 roku. Mieszkanie składa się z: - otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemyska

Kraków,małopolskie

517 000 zł65 m² 7 953,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy przy ul. Przemyskiej, na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

983 114 zł84 m² 11 768,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 3 pokoje, 83,54m2, 7 piętro w 7-piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy taras o pow. 83,54m2. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - lipiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berlinga

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

269 000 zł65 m² 4 143,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,92 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Berlinga. Mieszkanie składa się trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

216 000 zł23 m² 9 334,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą sprzedaży mieszkania W inwestycji lubelska mieszkanie open space Z aneksem kuchennym W dzielnicy śródmieście ul. Lubelska - metraż użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wolnica

Kraków,małopolskie

235 000 zł33 m² 7 076,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta - nowe mieszkania sprawdzony deweloper - gwarancja jakości najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

2 331 654 zł125 m² 18 602,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Inwestycja Tamka 29 to współczesna 7-piętrowa bryła u zbiegu ulic Tamki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

304 000 zł48 m² 6 284,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

340 500 zł47 m² 7 314,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne, 4 przestronne pokoje dwie łazienki oraz taras z ogrodem Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

350 000 zł54 m² 6 457,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w Krakowie - Krowodrza. Okna wychodzące na południe, wschód, z widokiem na inne budynki. W cenie pozostaje: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

94 000 zł43 m² 2 201,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy, z dużą kwadratową kuchnią i pokojem ogrzewanie gazowe, pełna własność. zmiana 2016-11-04

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy 2-pokojowe mieszkanie położone na 4-piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z pokoju z balkonem,łazienki,kuchni,pokoju. Do mieszkania przynależy również piwnica. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

340 000 zł82 m² 4 153,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Prezentujemy Państwu nową inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną na wzgórzu morenowego zbocza w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o metrażu 46,56 m2, położone na II piętrze. Mieszkanie jest jasne, ma duży balkon, w każdym pokoju drzwi balkonowe. Powierzchnia salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

823 000 zł83 m² 9 891,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Oferuję dwupoziomowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 1. i 2. piętrze. I piętro: przedpokój 3,30 m2 Łazienka 2,25 m2 Aneks kuchenny 7,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mały Kack

Gdynia,pomorskie

226 300 zł33 m² 6 799,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) Atrakcyjna kawalerka lub dwa pokoje = Idealne na start lub na Inwestycje "pod Wynajem" 33,28 m2 + duży balkon 7.8 m2! Opis pomieszczeń: Salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij