dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

133 000 zł46 m² 2 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bardzo okazyjnej cenie, na terenie bardzo poszukiwanym przez osoby dojeżdżające do Warszawy. Do stacji pkp/pks 3min. Powierzchnia mieszkania 45,5m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

585 223 zł69 m² 8 497,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł41 m² 7 892,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń balkonie 6m2 Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł83 m² 4 578,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość w nowym bloku z 2009roku. Do mieszkania przynależy garaż jednostanowiskowy w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

255 000 zł45 m² 5 641,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2009r przy ul. Wiejskiej na os. Nowe Miasto w Białymstoku. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

53 000 zł21 m² 2 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Firma nasza oferuje Państwu do sprzedaży kawalerkę położoną w Sosnowcu w rejonie ulicy Dworskiej. Mieszkanie o powierzchni 21 m2, położone jest na parterze w 10-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

159 000 zł50 m² 3 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Polecam do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone w niedalekiej odległości od Parku i Centrum Miasta. Główne atuty mieszkania to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Włochy

Warszawa,mazowieckie

495 869 zł61 m² 8 137 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż w promocyjnych cenach do końca roku. 0% prowizji od Kupującego, zakup na rynku pierwotnym. Mieszkania w nowej inwestycji na Starych Włochach - wille miejskie , najwyższy standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

264 000 zł61 m² 4 299,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, mieszkania trzypokojowego, usytuowanego na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku przy ul. Wyslouchów. Na łącznej powierzchni 61,4 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 900 zł86 m² 2 203,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie na Podzamczu. Znakomita lokalizacja, blisko, szkoła, bazar, kościół, dużo miejsc parkingowych. Lokal składa się z czterech pokoi - jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nałkowskich

Lublin,lubelskie

165 000 zł30 m² 5 456,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka na podwyższonym parterze w cichej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się wszelkiego rodzaju usługi, szkoły oraz przystanek autobusowy. Niecałe 2 km od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

316 800 zł40 m² 7 900,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,27m2 Sypialnia 12,07 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.67 m2, Balkon 4.1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

174 000 zł43 m² 4 046,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie, niedaleko centrum Gliwic. Mieszkanie położone blisko drogi średnicowej oraz dk88. Wszystkie media dostępne, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

124 000 zł33 m² 3 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Warszawskiej, bardzo blisko jednostki wojskowej. Blok z cegły. Powierzchnia mieszkania 33m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

129 000 zł64 m² 2 015,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedania mieszkanie w budynku kilkurodzinnym o powierzchni 64m2. w skład którego wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł262 m² 13 358,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękny, klimatyczny, dwupoziomowy apartament /262m2/ w kameralnym wielorodzinnym budynku, położony na zielonym Mokotowie. Tylko 9 mieszkań w budynku. Teren wokół budynku jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł61 m² 4 836,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, ładne mieszkanie w odrestaurowanej Kamienicy z balkonem. Wrocław/ rejon ul Chrobrego i dworca Nadodrze. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60 m2 usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagowska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł83 m² 6 039,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie o powierzchni 82,62 m2 i ekspozycji północno-zachodniej. Salon o powierzchni ok. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górska

Opole,opolskie

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ładne i jasne mieszkanie w jednej z kamienic w dzielnicy Górskiej. Zlokalizowane na I piętrze o pow. 40,12 m2, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł148 m² 6 418,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie o powierzchni 148m2, na którą składają się: 5pokoi, dwie łazienki z wc, przedpokój, oraz dwie kuchnie. Obecnie mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

179 000 zł55 m² 3 254,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie dwu pokojowe na 1-go Maja o pow. 55m2 usytuowane na drugim piętrze. lokal do remontu. cena do dużej negocjacji. Uwaga! pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego na korzystnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Fort bema Na terenie strzeżonego osiedla przy Obrońcach Tobruku 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na park. Na powierzchnię całkowitą 64 m2 składaja się: - salon + aneks kuchenny (pow. 28,m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

241 077 zł47 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł46 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

755 177 zł84 m² 9 031,06 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni: 83.62 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym trzech sypialni, holu , łazienki, garderoby, balkonu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

258 000 zł60 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Pomagamy W uzyskaniu kredytu :kontakt do agenta Maciej Bogaj Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo pomagamy W uzyskaniu kredytu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

189 222 zł28 m² 6 750,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę z balkonem (ekspozycja zachodnia) na parterze o powierzchni 28,03 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł71 m² 7 023,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi min możliwość przerobienia na 3 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł64 m² 4 140,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mamy dla Państwa trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku. Kuchnia z oknem, meble kuchenne mogą zostać za dopłatą. Łazienka z wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rogatka Warszawska

Lublin,lubelskie

250 000 zł46 m² 5 399,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie/apartamentowce w nowo powstającym apartamentowcu w centrum Lublina z ogrodem na dachu! Oferujemy Państwu mieszkania w nowo powstającym apartamentowcu na Rogatce Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

491 013 zł110 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji znajdującej się w północnej części Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie cichej i spokojnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

234 600 zł29 m² 8 048,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! Niski kameralny apartamentowiec - wysoki standard! Dogodna lokalizacja : - liczne linie autobusowe i tramwajowe, - tuż przy osiedlu planowana stacja II linii metra, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Styrska

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł84 m² 8 452,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe na Gocławku - zaaranżowane wg. indywidualnego pomysłu i projektu architekta, częściowo wykończone. Mieszkanie o pow. ok. 84 m2, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Warszawa,mazowieckie

293 062 zł38 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Warszawie, w dzielnicy Włochy. Okna wychodzące na wschód oraz północ, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bernadowo

Gdynia,pomorskie

361 500 zł60 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Nowe mieszkanie 60,26 m2 z dużymi możliwościami aranżacyjnymi Opis pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 24,76m2 Sypialnia I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

486 540 zł50 m² 9 703,63 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby i tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

420 000 zł144 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Teraz nowa niższa cena! 2916 zł/m2 za mieszkanie dla wymagających! Komfortowe, gustownie wykończone 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 144 m2 położone w nowej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

260 712 zł48 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od dewelopera na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,28 m2 zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na wrocławskich Krzykach (oporów). Mieszkanie w promocji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł55 m² 2 527,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 52m2 na Podzamczu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, kuchni łazienki, wc oraz balkonu. Mieszkanie w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł76 m² 7 086,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

445 000 zł114 m² 4 377,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, 3-poziomowe mieszkanie składające się z piętra + drugiego pietra + poddasza w bloku z cegły, usytuowanym na małym, kameralnym osiedlu w Mierzynie. Własność notarialna,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij