dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

173 000 zł23 m² 7 521,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Skwierzyńska / fabryczna / kawalerka Polecam do sprzedaży zadbaną kawalerkę po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

295 000 zł92 m² 3 206,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowe Przestronne mieszkanie stanowiące odrębną własność wraz z udziałem w gruncie obejmujące powierzchnię 75,41mkw oraz komórkę lokatorską wielkości 16,22mkw - łącznie 91,63mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarbiewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł96 m² 11 308,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Do sprzedaży unikatowe, świetnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie dla konesera na starym Żoliborzu, tuż przy teatrze Komedia. Budynek posadowiony jest w parku im Zgrupowania Żywiciela. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

389 000 zł61 m² 6 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bez podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie własnościowe (możliwe 4 pokoje ), o powierzchni 61 mkw., mieszczące się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku (2012 rok, cegła), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne i bardzo przytulne mieszkanie, trzy niezależne, zamykane pokoje, widna kuchnia, ( możliwość połączenia z salonem) łazienka, wc, balkon, piwnica + dodatkowy schowek na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

59 500 zł29 m² 2 051,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w śródmieściu Wałbrzycha. 1 pokój, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc. Wymieniona stolarka okienna i drzwiowa oraz wszystkie instalacje. mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siemaszki

Kraków,małopolskie

474 500 zł65 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie przy ul. Siemaszki. Lokal znajduje się na 1 piętrze, 3 piętrowego budynku z 2003r. Całkowita powierzchnia to 65m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

240 000 zł63 m² 3 795,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znakomitego dla młodej rodziny lub pod wynajem. Mieszkanie o pow. 63,23m2 obecnie składa się z salonu-23,20m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nad Strugą

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł169 m² 7 085,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupoziomowe na Zaciszu o łącznej powierzchni 169,37 m2. w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: 6 pokoi, przedpokój, 2 garderoby, 2 łazienki, wc, kuchnia +jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Pruszków,mazowieckie

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Umeblowane, 2 pokojowe bardzo ładne mieszkanie o pow. 51 m2 w Pruszkowie na osiedle Ceglana ul. Srebrna. Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej okolicy, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeden z z pokoi z niewielkim balkonem. WC osobno, duża kuchnia z oknem wychodzącym na podwórko, okna z pokoi na ulice, ale Poznańska na tym odcinku jest jednokierunkową, zatem nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł53 m² 3 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w znakomitej lokalizacji.Blisko przedszkole,szkoła,rynek,sklepy,przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw, o powierzchni 51 mkw., zlokalizowane na parterze 4 piętrowego bloku (płyta ocieplona 1987 rok), zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł108 m² 4 157,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - rozkład! garaż! 2 X balkon! 108,26 mkw. Polecam do sprzedaży bardzo ładne rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł109 m² 8 165,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Okazja! Klimatyczne mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy za jedyne 8tys/m2! Kamienica rozciąga się od ul. Lwowskiej przez Plac Politechniki do ul. Śniadeckich. Mieszkanie znajduje się na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. do odświeżenia i zamieszkania. Mieszkanie bardzo jasne ze względu na duże okna - w większym pokoju cała ściana przeszklona typu balkon francuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krowodrza

Kraków,małopolskie

470 883 zł55 m² 8 561,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

| mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, znajdujące się na II piętrze w budynku 5 kondygnacyjnym z windą. Orientacja mieszkania: wschód. Drzwi do mieszkania antywłamaniowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Smoluchowskiego

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł32 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią , typowe dla tego budownictwa usytuowane 5-7 minut pieszo lub jeden przystanek autobusowy od Stacji Metra Wilanowska. Budynek z kilkuletnią elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł112 m² 6 726,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowa niższa cena Apartament w nowoczesnym kompleksie siedmiu budynków. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Nowoczesna architektura budynku (piaskowiec, szkło, kamień i drewno) Najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

168 000 zł58 m² 2 921,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w ceglanym bloku w rejonie ul. Kozielskiej. Mieszkanie częściowo po remoncie, nowe ogrzewanie gazowe, nowe okna. Duża, widna kuchnia, łazienka z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Sosnowiec,śląskie

140 000 zł52 m² 2 718,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Lenartowicza Do sprzedaży m3 o pow. 51.5m2. Mieszkanie w układzie na dwie strony, przestronne i funkcjonalne. Dwa duże ustawne pokoje, niezależna, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

147 100 zł38 m² 3 899,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

318 000 zł52 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Pokoje są rozkładowe, kuchnia widna. Okna z kuchni i jednego pokoju na Obozową, drugi pokój na podwórko. Okna nowe pcv.Wszystkie media miejskie wymienione i opomiarowane. Dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

149 000 zł30 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nowa Cena! Jednostronne, 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w ok ul.Braniborskiej 2-pokojowa nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze w budynku z 1971roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

170 509 zł47 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

300 000 zł85 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Dobrzeń Wielki U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 85m2, składające się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w atrakcyjnej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Znajduje się na 4 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Funkcjonalne, słoneczne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

154 000 zł42 m² 3 649,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 10 piętrze w kameralnym wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni. Znakomite położenie,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łabędy

Gliwice,śląskie

122 000 zł38 m² 3 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie rozkładowe 2-pokojowe w Łabędach. Mieszkanie jest po remoncie, okna nowe pcv, na podłogach panele/płytki, na ścianach gładzie. Kuchnia widna z zabudową. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł77 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Fantastyczna lokalizacja : powiśle naprzeciwko Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik cena do negocjacji! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 76,75 m2 na Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Leszno,wielkopolskie

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta! cena do negocjacji! zadzwoń - zaproponuj swoją cenę! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum miasta ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

207 780 zł69 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31785,00 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje 38 M W atrakcyjnym miejscu mokotowa W pobliżu stacji metra wierzbno. 2 piętro Z piwnicą. Cicha I spokojna okolica. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

225 000 zł42 m² 5 326,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży apartamentu na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Katowicach. Piotrowicach Osiedle stanowi kompleks niskich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Budynek przy stacji metra Natolin, po kompleksowej modernizacji, wymienione piony wodno -kanalizacyjne, nowe windy, odnowiona elewacja, czysta, zadbana, pomalowana klatka schodowa. Mieszkanie widne okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Żory,śląskie

136 000 zł56 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! trzy pokoje poszukiwane piętro, doskonała lokalizacja to są główne atuty tej nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

115 000 zł51 m² 2 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,67m2 położone na 1 piętrze czteropiętrowego bloku w Zagórzu. Wszystkie okna (nowe pcv) wychodzą na południe. Bardzo duży balkon. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Rabka-Zdrój,małopolskie

120 000 zł31 m² 3 899,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w bloku przy ul. Polnej 3 w Rabce. Powierzchnia 30.77m2 na I piętrze. Pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój. Dodatkowo duża piwnica 14.6 m2. Zadbany blok, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane w Rudzie Śląskiej na ul. Mickiewicza, o powierzchni 46m2. Mieszkanie skada się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

198 000 zł46 m² 4 304,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m2. Przestronny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

126 000 zł53 m² 2 377,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe położone blisko Centrum.Znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Słoneczne,przestronne do zamieszkania.Pokoje 16 m, 10 m,9 m,kuchnia 8 m.Na podłogach panele,kafle,na.