dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

483 000 zł52 m² 9 344,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Antoniukowskiej w dzielnicy Antoniuk. Komfortu życia w tej lokalizacji dodaje bliskość do centrum miasta a także usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łanowa

Skawina,małopolskie

670 000 zł56 m² 12 072,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 55,50 m2, w Skawinie. Apartament: mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

479 900 zł187 m² 2 564,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie bezczynszowe!oferta na wyłączność! tylko W wombat nieruchomości świetna cena 479 900zł do negocjacji! wombat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

465 773 zł29 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Nowa inwestycja mieszkaniowa, dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o pow. 28m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

87 500 zł65 m² 1 348,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Myśliborzycach o powierzchni 64,91 m , położone na parterze wielorodzinnego budynku z osobnym wejściem. Lokal jest trójstronny, bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

815 000 zł40 m² 20 183,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w nowej inwestycji "slow City" przy ul. Piaszczystej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

580 000 zł54 m² 10 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach ul. Powstańców oraz Dzikiej w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

619 000 zł68 m² 9 167,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 67,52 m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (28,03 m2 ) sypialni (10,51 m2) sypialni (12,77 m2) przedpokoju z szafą na wymiar (7,28 m2) łazienki (5,53 m2) wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

521 873 zł44 m² 11 825,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł111 m² 17 902,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 4 pokojowe, położone przy ulicy Dzielnej, na warszawskim Muranowie, z tarasem 212 m2!, i loggią 9 m2. Lokal wykończony w wysokim standardzie, zadbany, do wprowadzenia. Duży 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł52 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na zlokalizowane 6 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2003 w Ursusie przy ul. Skoroszewskiej (róg ul. Dzieci Warszawy). Na powierzchnię mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowskiego

Opole,opolskie

640 000 zł69 m² 9 338,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,53 m , położonego w Opolu przy ul. Jana Stanisława Jankowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Warszawa,mazowieckie

451 000 zł39 m² 11 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w warszawie w dzielnicy Ursus. Blok po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 199,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kirasjerów

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga-Południe - Grochów, ul. Kirasierów 8 Metraż: 37,5 m Piętro: 3/3 (brak windy) Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 519 000 zł Czynsz: 633.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł32 m² 12 988,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetne, designerskie mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie, ulica Sowińskiego. To mieszkanie dla osób ceniących funkcjonalność , w doskonałej lokalizacji. Dzięki wysokim sufitom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przed Tobą 42,53 m przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku jest wykonany z cegły i posiada windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Kowalewo,kujawsko-pomorskie

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej części Kowalewa przy ul. Leśnej. To propozycja dla osób, które cenią ciszę, zieleń oraz szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 70 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Dożynkowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Opole,opolskie

582 528 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Świetna lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 104 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (5,28m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

555 000 zł44 m² 12 700,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj na zielonych Ratajach - 44m komfortu z loggią i świetną komunikacją! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację i bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w samym centrum miasta? czysta4 to inwestycja, która redefiniuje miejskie życie, łącząc funkcjonalność, elegancję i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spokojna

Rajkowo,zachodniopomorskie

799 000 zł66 m² 12 196,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami postojowymi Nowe Warzymice-Rajkowo Lokalizacja: nowe Warzymice Rajkowo Powierzchnia mieszkania: 65,51 m Powierzchnia balkonu 3,98 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

569 539 zł52 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

599 500 zł59 m² 10 152,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: 59,05 m | 3 pokoje | 1. piętro | Termin oddania: i kwartał 2027 Lokale w cenach od 466 500,00 pln do 941 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 34,25 m do 81,84 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiśniowy Sad

Kraków,małopolskie

299 000 zł21 m² 14 137,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,15 m , zlokalizowana w Kraków przy ul. Wiśniowy Sad, na spokojnym osiedlu Kolorowym. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 37,64 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł50 m² 12 175,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł86 m² 11 559,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z komfortem nowoczesnych rozwiązań? bingo! To miejsce spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok | blisko zatoka | gdynia redłowo lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 10 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł46 m² 14 182,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu? Zapraszam na ul. Tadeusza Sygietyńskiego do spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Dlaczego warto wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Lublin,lubelskie

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3-pokojowe bardzo widne mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze 4 piętrowego bloku. Jego powierzchnia to 60m2. Istnieje możliwość zakupu garażu za dodatkową opłatą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - 42,78 m | Smart Home | blisko centrum Na sprzedaż kompaktowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,78 m z balkonem 6,87 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

880 000 zł72 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem. Komfort, styl i prywatność w jednym. Na sprzedaż luksusowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lębork,pomorskie

476 000 zł55 m² 8 725,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu nowe mieszkania W stanie deweloperskim. Oddane do użytku w IV kwartale 2025 roku. Uwaga! Do mieszkania przynależeć będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

559 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Legionowa ul. Husarska Mieszkanie położone jest w samym centrum Legionowa, w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

240 000 zł36 m² 6 741,57 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 35,6 m | 2 pokoje | Balkon | 7 piętro | Piwnica Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na 7 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałkowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

459 000 zł102 m² 4 478,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność. stanowią dodatkowy atut tej oferty. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 102,5 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku z 2018 roku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

229 000 zł27 m² 8 433,28 zł/m²