dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 238 ogłoszeń

Rynek pierwotny

690 000 zł60,76 m² 11 356,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60.76 m2 znajdujące się przy ulicy Agatowej, w Krakowie. Dostępne również inne metraże I kondygnacje. * III piętro * bez pcc * do.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł95,70 m² 25 067,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy Apartament w Inwestycji Brabank - Nowoczesny Styl Japandi w Sercu Gdańska Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,80 m² 8 891,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

nieruchomości Lublin * Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pełnym rozkładzie , idealne zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł82,07 m² 9 686,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | 82 m | 1 piętro | Garaż | Stoki / Widzew | Stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 82 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 74,60 m2 - Rotmanka | Funkcjonalny układ, balkon, możliwość zakupu miejsca w hali garażowej Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł66,31 m² 17 976,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 4-pok. mieszkanie o powierzchni 66 m2 przy ul. gen. Józefa Dwernickiego. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 608 zł43,08 m² 12 665 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2- pokojowy apartament o pow. 43,08 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,12 m² 7 468,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,12 m , położone na najwyższym, trzecim piętrze budynku z 1986 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentacje przytulnego mieszkania na Starym Mieście. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m , usytuowane jest na parterze kamienicy na Starym Mieście przy ulicy Nadrzecznej. To.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42,70 m² 6 299,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 42,70 m , natomiast powierzchnia użytkowa wynosi 36m2. Lokal położony w dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu, w bocznej,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41,88 m² 11 437,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie (41,88 m2) na parterze w bloku z roku na bydgoskim Skrzetusku. Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twój dom. Bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 737 zł67,69 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30,90 m² 6 440,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, kawalerka, sprzedam, 30,09 m2, 199 000 zł. Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy os. Konstytucji 3 Maja na 3 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł64,24 m² 3 890,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie położone w Wałbrzych, w dzielnicy Biały Kamień, przy ulicy Daszyńskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 60,30.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47,50 m² 11 347,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Centrum | parking | 48M2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż inwestycję w samym sercu Dzielnicy Słocina- przy ul. św. Marcina. Bliskość lasu i terenów zielonych sprawia, że jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 500 zł45,19 m² 13 531,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To kameralne osiedle położone w Dziwnowie nad Morzem Bałtyckim. Inwestycja otoczona jest uroczym sosnowym lasem, pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim Położenie gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Hampton Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , położonego w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł54,08 m² 9 245,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego przytulnego oraz jasnego mieszkanie położonego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 54,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł47,90 m² 6 513,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bez prowizji - 0%! Przytulne 2 pokoje w sercu miasta - ul. Bogusława II Szukasz gotowego mieszkania w klimatycznej kamienicy? Ta oferta łączy w sobie urok miejskiego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m , położonego przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

602 000 zł57,27 m² 10 511,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dla klienta gotówkowego! Oferuję na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji zlokalizowane na parterze w apartamentowcu Reda City. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,25 m² 6 969,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł49 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w Lubinie przy ul. Mickiewicza. Spokojna ulica, miejsca parkingowe przed blokiem ogólno-dostępne. W pobliżu znajdują się sklepy, gastronomia, plac zabaw. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

303 996 zł36,19 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na drugim piętrze w nowym budownictwie w Głogowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 400 zł48,08 m² 11 114,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 76 m - Szczodre, 499 000 zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,72 m² 18 531,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

l jasne l Kawalerka l Po generalnym | 37,7 m | Oddzielna kuchnia | Gotowe l Piwnica l Na sprzedaż przytulne, narożne mieszkanie o powierzchni 37,72 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bronowickiej Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej. Nieruchomość znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 510 zł42,39 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł72,50 m² 3 986,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne , 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,50m2. Położone na parterze w niskim bloku na terenie wiejskim, zaledwie 10 minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel, dziś mam przyjemność przedstawić Państwu lokal mieszkalny na sprzedaż, położony w Rokietnicy przy ul. Przy Trakcie, usytuowany na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł31,47 m² 5 687,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy? Ta kawalerka może być idealną bazą do stworzenia wnętrza według Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 632 zł54,48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81 m² 6 160,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca z charakterem, które łączy w sobie przestrzeń i nowoczesny komfort? To mieszkanie jest idealną propozycją dla osób, które chcą zamieszkać w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,30 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4-pokojowe mieszkanie z balkonem Olsztyn, pieczewo, ul. Ignacego Krasickiego 3 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,3 m , położone na 4. piętrze.