dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

524 874 zł66 m² 7 999,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na 1 piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany termin zakończenia budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Baranówka

Rzeszów,podkarpackie

197 000 zł47 m² 4 227,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prowizję płaci sprzedający! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6m2, w niskim bloku., os. Baranówka. Trzy pokoje, jeden pokój przejściowy z wyjściem na balkon, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

157 819 zł30 m² 5 199,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których docelowo znajdzie ok. 600 mieszkań o powierzchni od 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł39 m² 9 383,03 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie położone w samym centrum przy Pl. Bankowym i Ogrodzie Saskim. Bardzo dobra komunikacja metro tramwaje autobusy i cała infrastruktura. Dwupokojowe mieszkanie, dwa ładne oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

190 779 zł33 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

570 708 zł69 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jest to III etap osiedla przy ul. Bluszczańskiej. Tym razem jednak projekt nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe , w którym się specjalizujemy, ale ta zabudowa będzie szczególna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamionek

Warszawa,mazowieckie

297 998 zł40 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40.27 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Młynów

Warszawa,mazowieckie

529 900 zł66 m² 8 031,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jesienna promocja wykończenie mieszkania W cenie! Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 65.98 m2 położone na czwartym piętrze w budynku 6-piętrowym i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gotowe mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim w nowym budynku wielorodzinny 9-lokalowym przy cichej o małym ruchu ulicy w rejonie Małej Góry na Prokocimiu .Teren ogrodzony;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Wawrzyszew

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł52 m² 6 370,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na Wawrzyszewie. Budynek rama H z 1976 r. po gruntownym remoncie - wymienione instalacje, na klatce zamontowana nowa winda (platforma) dla osób niepełnosprawnych. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kmity

Rzeszów,podkarpackie

219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe na parterze niskiego 4-piętrowego bloku o powierzchni 50 m2 na osiedlu Kmity. Mieszkanie do odświeżenia bądź remontu w dobrej cenie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

397 320 zł46 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bartycka 85 to nowy projekt mieszkaniowy apm Development. Firma od lat specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, jednak na tle dotychczasowych realizacji ta zabudowa będzie wyjątkowa. Celem firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

972 270 zł125 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

250 200 zł36 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji. Nowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36 m2 na 1 piętrze z balkonem w Warszawie Ursus. Garaż podziemny za dodatkową dopłatą. Rata od 1056 zł* 10% wpłata kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

386 716 zł56 m² 6 921,71 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł78 m² 7 461,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Kameralna, 4-piętrowa inwestycja, w której znajdują się 23 mieszkania. Doskonale zaplanowane rozkłady o metrażach od 38 do 78 m2, pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Doły

Łódź,łódzkie

169 000 zł45 m² 3 789,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3 43m2 parter Doły do odświeżenia bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe, zlokalizowane na parterze bloku czteropiętrowego na Dołach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł41 m² 5 585,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w dobrej lokalizacji. Zielona, spokojna okolica, blisko park bródnowski, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół, sklepy, ch Targówek, biedronka, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

382 290 zł43 m² 8 913,27 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja obejmuje nowoczesny budynek o kaskadowej formie zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Każdy znajdzie tu odpowiednie mieszkanie dla siebie. Zostały one zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

972 034 zł119 m² 8 194,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Apartament 5 pokojowy, 118,62 m2, 1 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Młynów

Warszawa,mazowieckie

469 900 zł57 m² 8 283,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jesienna promocja wykończenie mieszkania W cenie! Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56.73 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 6-piętrowym i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radiowa

Warszawa,mazowieckie

522 800 zł67 m² 7 779,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ładne mieszkanie , szczytowe na ostatnim piętrze w inwestycji Park Bemowo w okolicy ul. Radiowej 67,2 m2 mieszkanie na Bemowie na zamkniętym chronionym osiedlu wybudowanym w 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

352 130 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kępna to jedna z najstarszych ulic warszawskiej Pragi. Nazwę zawdzięcza Saskiej Kępie, z którą łączył ją most przez wiślaną łachę. Ulica zamieszkiwana była w większości przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

387 860 zł47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamionek

Warszawa,mazowieckie

464 791 zł64 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63.67 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł67 m² 5 374,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie obok ch Promenada, w dobrej lokalizacji. Szybki i łatwy dojazd w każdą część miasta. Jeżeli cenisz sobie spokój i wygodę to mieszkanie jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

611 320 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Kraków,małopolskie

405 000 zł47 m² 8 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja przy uczelni agh - kameralny budynek mieszkania W dzielnicy krowodrza - łobzów mieszkanie 2 pokojowe Z aneksem kuchennym - metraż 47 M2 Lokalizacja kamienicy, pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

513 000 zł71 m² 7 194,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Inwestycja W dzielnicy śródmieście- kameralny budynek mieszkanie Z widokiem zielone podwórko mieszkanie 3 pokojowe Z aneksem kuchennym - metraż 71,30 M2 Lokalizacja kamienicy, pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

236 511 zł48 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

449 540 zł64 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

160 000 zł25 m² 6 371,96 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Godne polecenia mieszkanie na Ratajach na inwestycję lub do zamieszkania od zaraz. Spółdzielczo - własnościowe, czynsz 270zł. Ciemna kuchnia z meblami-płytki, pokój 16m-panele, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

829 260 zł111 m² 7 475,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

150 000 zł45 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim w Inowrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 45 m2 mieści się na trzecim piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł68 m² 4 969,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ekskluzywne mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego. Brama na pilota. Plac zabaw. Pięknie urządzone mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

327 216 zł41 m² 8 045,64 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja położona na Grochowie w okolicy ronda Wiatraczna. Nowoczesny budynek jest zlokalizowany w jednym z najlepszych komunikacyjnie punktów dzielnicy. W ośmiopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

130 000 zł51 m² 2 549,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 ( dwa pokoje + widna kuchnia + łazienka z toaletą + przedpokój) o powierzchni ok. 50 mkw usytuowane na pierwszym piętrze w bloku niskim z cegły. W pokojach na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

277 379 zł34 m² 8 223,51 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

984 308 zł119 m² 8 297,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Apartament 5 pokojowy, 118,62 m2, 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

398 735 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenecjańska

Poznań,wielkopolskie

408 618 zł59 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wenecjańska to nowe apartamenty zaprojektowane i zoptymalizowane dla potrzeb nowoczesnego Klienta. Inwestycje mieszkaniowe na Chwaliszewie zapewniają dogodną i sprawną komunikację.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij