dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł109 m² 7 247,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Wysokie (ponad 3 metry), jasne mieszkanie o powierzchni 108,85m2 na V piętrze kamienicy usytuowanej w centrum Warszawy. Na klatce schodowej nowa winda i nowe okna. Centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przełajowa

Łódź,łódzkie

169 500 zł43 m² 3 941,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z piękną loggą zabudowaną i ogródkiem. Lokal w bardzo dobrym stanie po kapitalnym remoncie 4 lata temu z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gołąbkowice

Nowy Sącz,małopolskie

179 000 zł65 m² 2 753,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Okazja! Na sprzedaż piękne widokowe mieszkanie o pow. 65 m2, usytuowane na 5 piętrze w wieżowcu, położonym na osiedlu Gołąbkowice. Mieszkanie składa się z 3 pokoi z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

552 840 zł58 m² 9 485,93 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku we wspaniałej lokalizacji! Idealna propozycja zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania. Mieszkanie na parterze, z oknami z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

212 000 zł40 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie W centrum miasta Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 40 m 2 położone na czwartym piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Bytom,śląskie

120 000 zł74 m² 1 622 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż 3 pokojowe ustawne mieszkanie o powierzchni 74 m kw. w Bytomiu Miechowicach. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch niezależnych pokoi, jadalni z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

342 030 zł53 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana jest w Aninie. Oferuje znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

125 000 zł46 m² 2 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, ciepłe, mieszkanie położone na drugim piętrze bloku mieszkalnego w Kamiennej Górze, ul. Cicha- słowackiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Panoramy

Warszawa,mazowieckie

457 702 zł72 m² 6 352,56 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokoje, 66,43 m2, położone 15 piętrze w 17-piętrowym budynku na Pradze Południe. Termin oddania I kwartał 2018. W nowoczesnym budynku znajdzie się 166 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

419 422 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jest to III etap osiedla przy ul. Bluszczańskiej. Tym razem jednak projekt nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe , w którym się specjalizujemy, ale ta zabudowa będzie szczególna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Białystok,podlaskie

234 900 zł61 m² 3 850,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

II Piętro. 3 pokoje. Zielone Wzgórza. Mam do zaoferowania Państwu mieszkanie o pow 61 m2. W skład wchodzą duży salon, dwa pokoje, oddzielnej kuchni, korytarza, łazienki i wc. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Brynów

Katowice,śląskie

678 400 zł128 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży apartament w Katowicach Brynowie na prestiżowym osiedlu Ptasim. Mieszkanie położone jest na piętrze 1-piętrowego nowoczesnego apartamentowca. Na powierzchni 128m2 znajduje się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

421 233 zł65 m² 6 433 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone jest na Targówku Mieszkaniowym. Sprawną komunikację umożliwia pobliski Most Gdański, a planowany przystanek metra Trocka pozwoli na dotarcie do centrum w kilka minut! Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszków

Pruszków,mazowieckie

378 820 zł73 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Novo to jeden siedmiopiętrowy budynek położony w odległości ok. 1 km od stacji pkp w Pruszkowie. W budynku znajdą się 64 mieszkania o powierzchni od 31 do 73 m2. Przewidziano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

179 000 zł65 m² 2 737,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna piętro domu znajdujące się w odległości 5 kilometrów od Gryfic - dojazd drogą wojewódzką o bardzo dobrej nawierzchni. Nieruchomość ta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 428 954 zł185 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

322 640 zł44 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek położony jest na zielonym terenie spokojnego i cichego Osiedla Młodych, wzniesionego w 2 połowie lat 50. ubiegłego wieku, w kwartale ulic: wspólna Droga, szaserów, garwolińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sas-Zubrzyckiego

Kraków,małopolskie

187 000 zł29 m² 6 448,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Jednopokojowe o pow.28m2. na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z dwoma windami, przystosowanym dla osób niepełnosprawnych Na parterze dostępna świetlica, biblioteka, stołówka , dyżur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

355 908 zł62 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Krzykach w niesamowicie urokliwym miejscu wśród terenów zielonych pośród niskiej zabudowy. Ten widok tylko w naszej ofercie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

193 488 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotow mordor .TBS Cesja praw bezterminowego najmu w apartamentowcu wybudowanym przez Towarzystwo Budownictwa Spolecznego. Nie kupujesz tylko placisz odstepne za cesje praw do najmu. W kwocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Garibaldiego

Warszawa,mazowieckie

383 537 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja to nowoczesny trzypiętrowy budynek z 27 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu i funkcjonalnym układzie oraz 2 lokalami usługowymi na parterze, zlokalizowany w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

370 000 zł95 m² 3 890,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Super lokalizacja! Do sprzedania wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w kamienicy, w Centrum Katowic. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 3 piętrowego budynku i ma 95m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

383 010 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł145 m² 8 827,59 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasny, przestronny apartament z dwoma balkonami, położony w eleganckim apartamentowcu z ochroną, w pobliżu Galerii Mokotów oraz szkół i przedszkoli międzynarodowych. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

274 390 zł48 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powązki

Warszawa,mazowieckie

316 103 zł39 m² 8 123,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38.91 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

243 378 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych.Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

413 105 zł67 m² 6 165,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

540 533 zł67 m² 8 111,24 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja obejmuje nowoczesny budynek o kaskadowej formie zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Każdy znajdzie tu odpowiednie mieszkanie dla siebie. Zostały one zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

215 321 zł42 m² 5 149,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których docelowo znajdzie ok. 600 mieszkań o powierzchni od 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

243 378 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

38 000 zł40 m² 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA TANIE 2 POKOJE, 2 PIĘTRO, OGRZEWANIE GAZOWE, CENA DO NEGOCJACJI! Lokal mieszkalny składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Nowy piec gazowy z instalacją miedzianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

240 460 zł56 m² 4 293,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / centrum / balkon / winda / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł65 m² 6 604,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem. Okna pcv, str.św. sch. i zach. Za oknami zieleń. Na podłodze panele i terakota. Ściany wygładzone. W kuchni i w łazience nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

268 710 zł39 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji. Nowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39 m2 na 1 piętrze z balkonem w Warszawie Ursus. Garaż podziemny za dodatkową dopłatą. Rata od 1047 zł* 10% wpłata kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

507 570 zł73 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

390 048 zł45 m² 8 741,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja położona na Grochowie w okolicy ronda Wiatraczna. Nowoczesny budynek jest zlokalizowany w jednym z najlepszych komunikacyjnie punktów dzielnicy. W ośmiopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

65 000 zł34 m² 1 911,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam dużą kawalerkę na Nowym Mieście. Powierzchnia użytkowa wynosi 34 mkw i obejmuje pokój, jasną kuchnię, przedpokój oraz łazienkę z wc. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł135 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament 4 pokojowy na Dolnym Mokotowie. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, blisko do Centrum. Mieszkanie słoneczne, ciche, okna na sąsiednie domy jednorodzinne i park. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

318 528 zł44 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017