dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

181 900 zł49 m² 3 699,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" i podatku pcc W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

83 000 zł24 m² 3 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kawalerka na 4 pietrze 4.piętrowego bloku. Okno balkonowe wychodzące na południe z ładnym widokiem. łazienka z wc, wanna, piecyk gazowy Junkers. Na podłogach w pokoju i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

429 500 zł65 m² 6 607,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 65 m2 na 5. piętrze 10-piętrowego budynku z 1976 r. przy ul. Bogusławskiego na Chomiczówce. Na każdym piętrze 3 mieszkania, nowa winda. Ciche, widne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Smolna

Rybnik,śląskie

154 000 zł51 m² 3 025,54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe M-3 Rybnik, smolna Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50,9m2 Lokal składa się z dwóch pokoi w tym salonu z balkonem, dużej kuchni z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

673 000 zł85 m² 7 880,56 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie, woronicza, woronicza Park. Mieszkanie o powierzchni 85,4 m2, zlokalizowane na 8. piętrze w 11-piętrowym budynku z 2004 r., na osiedli 'Woronicza Park". Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

140 000 zł56 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 56m kw na spokojnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Lokal znajduje się na 3cim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

192 200 zł52 m² 3 699 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąb

Katowice,śląskie

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach dzielnica Dąb , w bliskiej odległości od Silesia City Center. Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 550 000 zł170 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

170 metrowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, w Śródmieściu. Na mieszkanie składają się pokoje(41, 15, 21, 18, 13, 12,4), kuchnia o powierzchni 3m2, wc 8,6m2, korytarz 38m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł68 m² 6 952,66 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Doskonała lokalizacja to główny atut. Świetne mieszkanie W nowoczesnym budynku zarządzanym przez ataner Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie 67,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

295 000 zł44 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dolna kondygnacja połowy bliźniaka, mieszkanie 44m2 prawnie i faktycznie wydzielone, znajdujące się na dolnej kondygnacji połowy bliźniaka ze współwłasnością działki 450 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

385 350 zł52 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Rejon ulicy czynszowej w bliskiej odległości powstającej linii metra stacja Strzelecka Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku oficyny. Składa się z: • korytarz 5,3 m2 •.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

369 000 zł125 m² 2 952 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Współczesne mieszkania na poddaszach są atrakcyjne, posiadają z reguły piękny widok, mają ograniczoną hałaśliwość w życiu codziennym nie przeszkadzają ani sąsiedzi ani ruch uliczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedani mieszkanie 49 m2, bezczynszowe, położone na 1 piętrze w II piętrowym bliku. W skład mieszkania wchodzą : 2 pokoje, jasna przestronna kuchnia z meblami na wymiar, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł59 m² 6 601,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim 2-pokojowe o pow. 59,08 m2 na I pietrze w budynku z windą i garażami podziemnymi z 2015 roku przy ulicy Szaserów w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

370 000 zł48 m² 7 745,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Chełmońskiego (prądnik Biały), położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym kameralnym budynku na terenie nowej inwestycji (2010 rok). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

485 737 zł61 m² 7 949,88 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na IV piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węgłowa

Kraków,małopolskie

431 000 zł31 m² 13 867,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta - mieszkania W dzielnicy kazimierz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Kraków,małopolskie

370 000 zł64 m² 5 736,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, mistrzejowice, osiedle Oświecenia. Mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1991 roku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korytnicka

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł59 m² 8 338,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

ul. Korytnicka/ blisko Ronda Wiatraczna 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59 m2 na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2005 r. Powierzchnie pokoi wynoszą; salon połączony z kuchnią ma 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Kraków,małopolskie

403 000 zł58 m² 6 948,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta - nowoczesne mieszkania na poddaszu sprawdzony deweloper - gwarancja jakości najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

370 000 zł55 m² 6 739,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne, o wysokim standardzie mieszkanie, bardzo funkcjonalne,ciche miejsce,dużo zieleni dodatkowe informacje: typ własności: własność Standard: bardzo dobry Typ podłogi: panele Typ ścian:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł40 m² 6 708,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 40,25 m2 z dużym tarasem na 6 piętrze, 10 min pieszo do Rynku. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

95 000 zł36 m² 2 638,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 (2 pokoje przechodnie, widna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój) o powierzchni 36mkw usytuowane na 4 piętrze w bloku niskim z cegły w centrum Włocławka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

363 000 zł54 m² 6 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o wygodnym rozkładzie, do każdego z pomieszczeń odrębne wejście. Największy pokój 17 m2 z balkonem 6,5 m2. sypialnie 10,2/8 m2, kuchnia 6 m2. Łazienka, wc. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joselewicza

Kraków,małopolskie

475 000 zł51 m² 9 396,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta - rewitalizacja mieszkań Z duszą W samym sercu krakowa sprawdzony deweloper - gwarancja jakości mieszkanie 2 - pokojowe W dzielnicy kazimierz ok. UL. Berka joselewicza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gocław

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł72 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Lokalizacja na Gocławiu, osiedle z niską zabudową, otoczone zielenią, oddalone od ulicy. Mieszkanie 4-pokojowe na pierwszym piętrze, po remoncie i z mianie aranżacji. Dwustronne: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł55 m² 3 799,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność: mieszkanie Z garażem: do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielinicy Stary Zdrój o powierzchni 59m2. Mieszkanie składa się z na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 599 000 zł1 000 m² 1 599 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży fantastyczna okazja - rozpoczęte osiedle mieszkań w Mierzynie! Super lokalizacja - pełne uzbrojenie - pozwolenie na budowę. Całe osiedle składa się z czterech szeregów. Szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencjom dziękujemy za współpracę - sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Nr telefonu:lub Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na ulicy Bosmańskiej - dzielnica Oksywie Górne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

520 000 zł91 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający! możliwa zamiana na 1 lub 2pok z dopłatą. Okazja! 4-pokojowy apartament z 2 tarasami. Apartament znajduje się na pograniczu Józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sady Żoliborski 2-pokojowe 37m2 położone w świetnej lokalizacji w rejonie ulicy Dymińskiej tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie mieści się na 4 pietrze w 10-cio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bemowo/jelonki mieszkanie o powierzchni 63m2 znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym ocieplonym bloku. Lokal składa się z 3 ustawnych pokoi, urządzonej kuchni, oddzielnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

260 000 zł65 m² 3 983,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! 260 000 zł.! KOŁOBRZEG CENTRUM Ul. Unii lubelskiej mieszkanie Z możliwością adaptacji na lokal użytkowy: pow.65,27 m. Cena: 260 000 zł/do negocjacji/. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

140 000 zł58 m² 2 413,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 znajdujące się w samym centrum Trzebiatowa w bloku na 3 piętrze. Nieruchomość ta składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł49 m² 8 265,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferuję do sprzedania mieszkanie na Warszwskiej Pradze-Północ o pow 49m2 na ostatnim 6 piętrze. Mieszkanie jest położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym- 5 minut piechotą od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

244 000 zł47 m² 5 198,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Pięciokondygnacyjny budynek zaprojektowany został z myślą o tych którzy cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, a zarazem ciszę i spokój, najwyższą jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja na zapleczu ul. Zamienieckiej. Zadbane osiedle, dużo zieleni. Budynek po remoncie- ocieplony, wymienione instalacje. Mieszkanie 3-pokojowe o poszukiwanym, tradycyjnym rozkładzie. Oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

315 000 zł37 m² 8 499,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - mieszkania przy plantach krakowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł108 m² 7 212,96 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie idealne dla dużej rodziny położone na osiedlu Gawra. Nieruchomość dwu poziomowa bez skosów , możliwość zakupu 2 miejsc parkingowych w garażu podziemnym w cenie 35 tys.