dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

62 000 zł26 m² 2 384,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest kawalerka usytuowana na 5 piętrze w bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: duży, ustawny pokój, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

147 500 zł46 m² 3 206,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedania mieszkanie M-3 na ul. Krakowskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, wymieniona instalacja elektryczna, kaloryfery. Pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie blisko centrum Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m . Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze bloku z 1990 roku, położonego na północnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Uznańskiego

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł69 m² 5 144,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

| atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Możliwość negocjacji ceny. Istnieje możliwość kupna miejsca w garażu podziemnym. :kontakt do agenta | Piotr Starski | :dane biura |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Króżańska

Warszawa,mazowieckie

331 000 zł37 m² 8 945,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 37 m2,w kamienicy, hipoteczne, 2 pokoje, ul. Króżańska (stary Mokotów, 100 m. od metra Racławicka). Salon z kuchnią (23m) + sypialnia (7m) + przedpokój (3,5m) + łazienka (4m) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rybaki

Poznań,wielkopolskie

107 000 zł24 m² 4 458,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Centrum poznania. Kawalerka położona na I piętrze w III piętrowej oficynie kamienicy przy ul. Rybaki, w samym centrum Poznania, w połowie drogi pomiędzy Starym Rynkiem a Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 000 zł56 m² 3 141,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem usytuowane na ulicy Poznańskiej na II piętrze w niskim bloku z balkonem. W pokojach : podłogi-kafelki oraz wykładzina pcv, ściany-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

223 744 zł59 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

| *** Atrakcyjne *** w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe w samym centrum Wrocławia. Lokal znajduje się przy ulicy Grabskiego na 3/4 piętrze. W okolicy sklepy spożywcze, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

249 000 zł74 m² 3 360,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie, o pow. 71,4 m2, mieszczące się na trzecim piętrze w niskiej zabudowie, zlokalizowane w Tychach na os. K. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł82 m² 7 134,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Wygodne, rozkładowe mieszkanie w niskim budynku z cegły przy metrze w rewelacyjnej cenie poniżej 7 tys zł za 1 m2! Oferujemy do sprzedaży wygodne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

250 157 zł68 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie 67,61m2 na piętrze w budynku dwukondygnacyjnym na nowym osiedlu o niskiej zabudowie w Groblicach. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

409 000 zł100 m² 4 090 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

| dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy. 5 pokoi w pełnym rozkładzie. 100 mkw powierzchni po podłodze w akcie 69,6mkw powierzchni użytkowej. Dwustronne mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł114 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania pod inwestycję -super lokalizacja- w secesyjnej kamienicy z początku XX wieku, w samym sercu Poznania przy ul. Podgórnej, w bezpośredniej bliskości Starego Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopalniana

Chorzów,śląskie

148 000 zł50 m² 2 983,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, ładne, zadbane mieszkanie w dobrej cenie! Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się w Chorzowie przy ul. Kopalnianej i jest usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Domanowice

Domanowice,dolnośląskie

165 000 zł1 300 m² 126,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania domek jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 90m kw. 3-pokoje,kuchnia ,łazienka ,korytarz z piecem co. Budynek gospodarczy o powierzchni ok 100 m kw. Dom w chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

108 140 zł30 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świdnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

245 000 zł60 m² 4 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie w centrum Środy Śląskiej. Mieszkanie składa sie z dwóch poziomów : 1 poziom to : przedpokój, kuchnia, toaleta i pokój, 2 poziom to :przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

190 000 zł83 m² 2 289,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w ścisłym centrum Gliwic. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Pomieszczenia położone są na trzecim piętrze. Dodatkowo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

95 000 zł38 m² 2 467,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na Bydgoskim Przedmieściu. Składa się z jednego pokoju. kuchni i łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrenki

Łódź,łódzkie

145 000 zł44 m² 3 258,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 - pokojowe rozkładowe o powierzchni 44,5 mkw. usytuowane na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym (rok 1985). Lokalizacja: budynek znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

98 000 zł38 m² 2 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w prestiżowej Dzielnicy Zdroju, przy ul.Słonecznej. Mieszkanie typu M-2 o powierzchni użytkowej 38m2, składające się z dużego ustawnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

299 999 zł71 m² 4 249,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Cenowa promocja wakacyjna - tylko do końca miesiąca nowa super oferta W programie MDM! Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ok. 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Warszawa,mazowieckie

338 000 zł48 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe po niedawnym remoncie. Mieszkanie położone w cichej, zielonej okolicy blisko Lasku Bielańskiego. Bardzo dobra komunikacja - metro Wawrzyszew, autobusy. IV piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

87 000 zł34 m² 2 521,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! M-2 wrocławska! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu m-2 zlokalizowane w Jastrzębiu na ul. Wrocławskiej. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze co daje piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fertnera

Kraków,małopolskie

570 000 zł87 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| do sprzedania duże i przestronne mieszkanie o powierzchni 87m2, zlokalizowane przy ul. Fertnera, olsza II. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, a w tym salon (31 m2) otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł79 m² 8 821,68 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym Centrum Warszawy,bardzo dobrze skomunikowane. Blisko Uniwersytetu i Biblioteki uniwersyteckiej. W przyszłości bardzo blisko stacji metra przy ul. Dobrej. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

120 000 zł54 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Świebodzic (spokojna okolica). Duża jasna kuchnia. Okna nowe pcv, ogrzewanie c.o węglowe - nowy piec i instalacje. Drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł42 m² 8 690,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja ,mokotów! Blisko Galerii Mokotów. Okolica cicha,zielona. Mieszkanie dwustronne,ustawne. W dużym pokoju balkon na południowy -zachód. Mały pokój i kuchnia mają okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

172 000 zł56 m² 3 087,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedania komfortowe trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia z dużym balkonem. W pokojach: nowe okna pcv wraz z roletami, ściany-gładź, podłogi-panele. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie w nowym, niskim budownictwie - Gaj - ok. ul. W. Rutkiewicz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

283 000 zł49 m² 5 728,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49,40m2, zlokalizowane na os. Królowej Marysieńki w Rzeszowie. Położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły z 2006 roku. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronny apartament Z ogrodem I garażem W centrum wrocławia prestiżowa rezydencja W samym centrum W domu Z duszą! piękne mieszkanie na piętrze plus duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Puławy,lubelskie

170 000 zł45 m² 3 781,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Polna 19/18 w Puławach składa się z 2 (dwóch) pokoi, kuchni , przedpokoju i łazienki wc o powierzchni 44,95m posiada balkon , mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysoki standard! 3-pokojowe mieszkanie na Rzeźniczaka na pierwszym piętrze z tarasem! Na 50 m2 rozmieszczono: * przestronny salon z aneksem kuchennym, połączony z przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| trzypokojowe mieszkanie położone w południowej dzielnicy Wrocławia, krzyki. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią ( aneks ), dwóch oddzielnych sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

209 900 zł56 m² 3 734,88 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie M-4 o powierzchni 56,20 m.kw mieszkanie o niestandardowym, funkcjonalnym rozkładzie w poszukiwanej części osiedla Radogoszcz-Zachód. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

238 000 zł48 m² 4 927,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,3m2, zlokalizowane przy ul. Rejtana. Położone na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły. Składa się z dwóch pokoi, łazienki z wc, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł48 m² 3 072,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupującego!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

98 000 zł37 m² 2 635,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze dwupokojowe z ciemną kuchnią, łazienką, przedpokojem i dużą piwnicą, bez balkonu. Ogrzewanie miejskie. Wymieniona instalacja co. Okna pcv, w pokojach parkiet - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł43 m² 1 831,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie o powierzchni 43,14m2 składające się z 2 pokoi, oddzielnej - jasnej kuchni, wc oraz przedpokoju.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij