dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

195 000 zł101 m² 1 931 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Duże mieszkanie w samym centrum miasta - ulica Wolności, wiele możliwości aranżacji mieszkania! Do sprzedaży duże przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karolewska

Łódź,łódzkie

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary C

Legnica,dolnośląskie

210 000 zł73 m² 2 880,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Piekary C. Mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek oraz przestronnego przedpokoju o łącznej powierzchni 72,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł52 m² 3 548,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 52,14 m 2 na Osiedlu Słonecznym w Wałbrzychu. Składa się z dwóch pokoi, łazienki z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym bloku. W cenie mieszkanie jest miejsce parkingowe. Budynek ogrodzony i znajduje się w nim tylko 9 mieszkań. Klatka schodowa jest odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

104 900 zł45 m² 2 352,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 44,6m 2 w Śródmieściu. Znajduje się na drugim piętrze kamienicy.Składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

659 000 zł98 m² 6 706,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie położone w przepięknej kamienicy , z okresu przedwojennego, o ciekawym wnętrzu , z zachowanymi najdrobniejszymi elementami wykończenia. Schody drewniane w znakomitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w pełni rozkładowe) składające się z 2 rozkładowych pokoi (9m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

139 900 zł51 m² 2 743,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Szymanowskiego w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szombierki

Bytom,śląskie

65 000 zł30 m² 2 167 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu kawalerkę na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym, ocieplonym bloku. Lokal posiada 30 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

135 000 zł35 m² 3 824,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,30m2 usytuowane w centrum Stargardu. * mieszkanie posiada dwa pokoje,oddzielną kuchnię,przedpokój oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

122 000 zł33 m² 3 696,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z pełnym wyposażeniem na Piaskowej Górze. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33m 2 na Piaskowej Górze. Znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

139 900 zł31 m² 4 512,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W super cenie i wysokiej jakości mieszkanie po generalnym remoncie, składające się z 2 niezależnych pokoi, o powierzchni 31m2, położone na wysokim parterze (3m do parapetu) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

255 598 zł55 m² 4 652,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,94m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,24m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łanowa

Poznań,wielkopolskie

269 610 zł63 m² 4 279,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana. Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w dzielnicy Wilda. Okolice ul Rolnej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Sosnowiec,śląskie

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 60 m2 położone na parterze w 10 piętrowym bloku z domofonem i windą w Sosnowcu na Sielcu na ulicy Narutowicza. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł102 m² 8 137,25 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne słoneczne 4 pokojowe mieszkanie na Bielanach z dwoma balkonami wychodzącymi na południe i zachód. Salon częściowo oddzielony od kuchni (płd), gabinet do pracy z meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaolziańska

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł82 m² 6 817,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Wygodne, rozkładowe mieszkanie w niskim budynku z cegły przy metrze w rewelacyjnej cenie poniżej 7 tys zł za 1 m2! Oferujemy do sprzedaży wygodne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł74 m² 4 697,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dobra inwestycja ze względu na budowany most południowy oraz planowane centrum handlowe w okolicy. Mieszkanie na planie prostokąta o bardzo ustawnym układzie. Wszystkie ścianki działowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku z cegły w zielonym spokojnym osiedlu Sportowym w Nowej Hucie. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł109 m² 1 376,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w ceglanej kamienicy składające się z dwóch poziomów: pierwszy poziom (61,75m2) obejmuje: przedpokój, trzy pokoje(dwa większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

201 297 zł39 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,43m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,41m2, od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu lokal mieszkalny o pow.ok.60m2 zlokalizowany w Dzielnicy Wesoła os.Stara Miłosna.Mieszkanie bezczynszowe! Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, w pełni rozkładowe mieszkanie. We Wrocławiu, na Psim Polu , przy ul. Poleskiej. Budynek z 2001 roku. Wybudowany w nowoczesnej technologii, szerokie wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

207 000 zł73 m² 2 844,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję Piękne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze III piętrowej kamienicy w Jeleniej Górze. Budynek jest adoptowany po byłej jednostce wojskowej. Grube solidne mury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

175 000 zł60 m² 2 939,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 59,54 m 2 , położone na parterze w dwukondygnacyjnej kamienicy na osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 787 000 zł172 m² 10 389,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy lokal mieszkalny, 2-poziomowy o pow. 172m2, zlokalizowany w Warszawie Dzielnicy Bemowo przy ul.Batalionów Chłopskich.Mieszkanie jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Czerwony, ulica Strzelców. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

260 000 zł53 m² 4 887,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,20m2 na VIII piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bocheńskiego

Tychy,śląskie

175 000 zł44 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż przy runku w Tychach. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

79 000 zł31 m² 2 548,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 bogoczowiec od zaraz! Mamy do zaoferowania Państwu M-2 o pow. 31m 2 w bardzo spokojnej okolicy, znajdujące się na 3 piętrze. Nieruchomość składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Luboń,wielkopolskie

295 000 zł64 m² 4 623,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone w pod Poznańskiej miejscowości Luboń przy Alejii Jana Pawła II. Rozkład pom.salon z aneksem kuchennym 24m2/ pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

510 000 zł70 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, osiedle Europejskie, ulica Lubostroń. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

488 817 zł62 m² 7 853,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 6-piętrowego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

72 000 zł26 m² 2 753,35 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładna kawalerka o powierzchni 26,15m 2 , położona na dziewiątym piętrze budynku w dzielnicy Biały Kamień. Składa się z dużej widnej kuchni, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

486 335 zł62 m² 7 852,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 6-piętrowego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

699 379 zł85 m² 8 188,49 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze dwu wieżowego 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ciekawe mieszkanie 2 pokojowe z ogrzewaniem miejskim położone na trzecim piętrze kamienicy znajdującej się na Tarninowie. Lokal o powierzchni 54 m2 jest po remoncie, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, kurdwanów, ulica Wysłouchów. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 1998 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

651 223 zł85 m² 7 621,99 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze dwu wieżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł47 m² 2 340,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w Śródmieściu. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47m 2 w Śródmieściu. Znajduje się na pierwszym piętrze kamiennicy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni.