dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

462 947 zł23 m² 20 172 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oddanie budynku to czerwiec 2023r. Apartament z przepięknym widokiem na góry! Dostępność innych apartamentów w tym budynku w metrażu pomiędzy 22 a 40 m2. Dostępność innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł72 m² 14 305,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72 m2 w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w Warszawie, przy ul. Radziwie, w apartamentowcu Wola Tower. Zdecydowanym atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolenia

Ruda Śląska,śląskie

320 000 zł66 m² 4 848,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Witaj! Szukasz dużego, rozkładowego mieszkania w świetnej okolicy? Świetnie trafiłeś, zapraszam do opisu i kontaktu! Mieszkanie: składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł36 m² 15 068,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 na Muranowie. Podstawowe informacje: przestronne, ciche mieszkanie w świetnie skomunikowanym punkcie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

503 500 zł46 m² 11 003,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Bardzo dobrze skomunikowane Funkcjonalne mieszkanie na Partynicach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

431 600 zł53 m² 8 100,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie czteropokojowe w spokojnej okolicy - Gdańsk Południe - Atrakcyjna cena Mieszkanie o powierzchni ponad53 m2. Mieszkanie w spokojnej, południowej części Gdańska, przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifraterska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz dobrej i pewnej inwestycji na rynku nieruchomości? Musisz przeczytać tę ofertę! lokalizacja Starówka spacerem w kilka minut, blisko dużo restauracji, ogród Krasińskich i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Bierutów,dolnośląskie

125 000 zł50 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest słoneczne, południowo-północne, wysokie 3.6m Ogrzewanie piecowe. Mała łazienka z wc z małą wanną. Do pokoju i do kuchni prowadzi przedpokój. Pokoje w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

525 500 zł56 m² 9 384 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł47 m² 12 118 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje są w doskonałej lokalizacji blisko Ronda Daszyńskiego, al. Solidarności przy ul. Okopowej. Pomimo lokalizacji w pobliżu kluczowych arterii Śródmieścia mieszkanie jest ciche- okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ul. Herbu Janina w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym z placem zabaw oraz dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł37 m² 8 301 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 37,22m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wincentego Pola. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

185 000 zł48 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania na komfortowym piętrze, do własnej aranżacji! Otoczenie zieleni! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze! Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

338 000 zł64 m² 5 306 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,7m2 w Świdnicy. Składa się z: -salonu połączonego z kuchnią - 2 sypialni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

448 000 zł28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jeśli potrzebujesz dla siebie lub inwestycyjnie świeżo wykończone, komfortowe mieszkanie z balkonem na VI piętrze w inwestycji oddanej do użytkowania pod koniec 2022 roku, to oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Żary,lubuskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Proponuję Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 35 m2.Składa się z salonu ,kuchni, łazienki, garderoby. Do mieszkania przynależy komórka znajdująca się na terenie posesji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Opole,opolskie

619 000 zł66 m² 9 308,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku na kameralnym, cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

399 000 zł30 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie 30,4 m2 w lokalizacji - Krowodrza, prądnik Biały, ul. Chełmońskiego - okolice Galerii Bronowice mieszkanie I budynek - jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowy Sącz,małopolskie

259 348 zł28 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji! Nowa inwestycja na os. 29 Listopada komfortowych apartamentów w 4-kondygnacyjnym apartamentowcu z windą oferuje mieszkania o powierzchni od 28,19m2 do 59m2. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Langiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

445 000 zł47 m² 9 437,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowy I umeblowany apartament W świetnej lokalizacji! 0% prowizji od kupującego! dane techniczne: do sprzedania apartament położony na os. Langiewicza w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

513 800 zł55 m² 9 288 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary B

Legnica,dolnośląskie

470 000 zł70 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w Legnicy na os. Piekary B. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 70 mkw składa się z następujących pomieszczeń: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

450 996 zł38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania , położonego przy ul. Banacha w Krakowie. Lokalizacja: kraków/ Prądnik Biały / ul. Banacha Mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Szańcach

Wrocław,dolnośląskie

773 000 zł72 m² 10 736,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : T: wrocław, centrum u zbiegu ul. Na Szańcach z ul. Świętokrzyską, - na przeciw parku. Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł38 m² 10 649,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie , po generalnym remoncie położone na 2 piętrze W 10 piętrowym budynku Z windą! lokalizacja: wrocław > Fabryczna > Grabiszyn > ul. Spiżowa Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

687 000 zł60 m² 11 434,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

TO speak english please call: na sprzedaż apartament o powierzchni 60,08 m 2 położony na I piętrze inwestycji Ilumino przy ul. Kilińskiego 121. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie 2 - pok. o pow. 56 m2, i piętro, na Osiedlu Versal w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 25 m2, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

405 000 zł42 m² 9 668,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament na parterze z ogrodem, gdańsk Łostowice. Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości gdańsku, w województwie Pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

597 600 zł48 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wspaniałe 3 pokojowe mieszkanie przy Dolince Służewieckiej z panoramicznym widokiem na Warszawę. Komfortowe i zadbane 3- pokojowe mieszkanie z zapierającym dech w piersiach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

259 000 zł55 m² 4 709 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spore (54,67 m2) 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w podgdańskiej Wiślince w niskim, jednopiętrowym budynku. 13 km (15 min.) do Pruszcza Gd., 11 km (13 min.) do Gdańska, 2 linie autobusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Wieliczka,małopolskie

333 600 zł36 m² 9 198 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł25 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Posiadam kawalerkę 25 m2 w Warszawie przy ulicy Korkowej. Pokój kuchnia i łazienka. Mieszkanie znajduje się na 4-tym, ostatnim piętrze. Parkiet w pokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł37 m² 19 459 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na osiedlu Apartamenty Murano tuż przy metrze Dworzec Gdański! lokalizacja O idealnej lokalizacji mieszkania świadczą: metro Dworzec Gdański - 300 m Przystanki tramwajowe Muranowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

279 000 zł40 m² 6 905,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe z balkonem francuskim. 3 piętro w bloku. Legnica, tarninów. Skład: 2 Pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z loggią. Mieszkanie jest rozkładowe, do każdego pomieszczenia jest niezależne wejście z przedpokoju. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

679 000 zł60 m² 11 317 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023