dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

110 000 zł36 m² 3 042,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m2 na I pietrze na os Piastowskim I. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, ciemna kuchnia, łazienka z wc, oraz korytarz. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowa Wieś Królewska

Opole,opolskie

245 000 zł89 m² 2 748,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Pragniesz zamieszkać w miejscu wyjątkowym? Chcesz posiadać własny, przydomowy ogródek oraz garaż? Zależy Ci na wygodnym, komfortowym mieszkaniu, z dala od miasta, lecz równocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

142 000 zł55 m² 2 569,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! M-4 pawłowice! II piętro! Z dofinansowaniem MDM! P rzedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Pawłowicach o powierzchni 55,26 m2 w układzie nrd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

165 000 zł53 m² 3 113,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Chcesz, aby Twoje wnętrza wyglądały świeżo i nowocześnie? Postaw na prezentowaną nieruchomość, a przekonasz się, jak bardzo może zmienić się Twoje wymarzone M. Kamienica w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

99 000 zł36 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie -2 pokoje,widna kuchnia,balkon,przedpokój.czysta i zadbana klatka schodowa,monitoring na osiedlu,nowe okna pcv niski czynsz 278zł,coroczne zwroty za ogrzewanie ok 600-800zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

262 570 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta 0% prowizji- wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze nowego budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł46 m² 2 043,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy Uwaga! oferta zarezerwowana! 2 pokoje, 47 m2 położone na pierwszym piętrze przy ulicy kasztelańskiej na Podzamczu. Stan lokalu - ogólnie dobry, składa się z przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Staroniwa

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł75 m² 6 013,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Luksusowy dwupoziomowy apartament! Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować apartament dwupoziomowy na osiedlu Kielanówka. Zlokalizowany jest na 3 piętrze. Poziom I o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Jazem

Bolszewo,pomorskie

199 900 zł44 m² 4 527,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Okazja! oferta godna uwagi! klient Lokal mieszkalny na kameralnym osiedlu z 2014 roku znajdujący się na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumuńska

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł105 m² 3 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Oferta zarezerwowana do 31 grudnia 2016 roku! Oferta sprzedaży mieszkania położonego na parterze dwurodzinnego domu wolnostojącego. Nieruchomość znajduje się w willowej dzielnicy Szczecina - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

217 102 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 30 m2, wysokość 390 cm. Cena 217 102 zł. - 0% prowizji - nabywca nie płaci podatku pcc (2% wartości mieszkania) 1 km do Galerii Dominikańskiej i Dworca pkp. Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowocześnie wyremontowane, przestronne mieszkanie 3 pokojowe, z widną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem, o pow. 80 m2 oraz przynależną piwnicą, położone na 1p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

205 000 zł41 m² 5 059,23 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,52m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zalesie

Kraków,małopolskie

236 355 zł39 m² 6 047,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera. Przedstawiamy Państwu ofertę 53 mieszkań w nowej inwestycji firmy dom.NB zlokalizowanej przy ul. Zalesie 44. Budynek liczyć będzie 4 kondygnacje, a w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

499 999 zł71 m² 7 042,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

194 299 zł36 m² 5 397,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

170 000 zł34 m² 5 037,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,75m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Białystok,podlaskie

178 000 zł59 m² 2 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

MdM Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Wysokim Stoczku, przy ul.Rzemieślniczej. Znajduje się ono na wysokim parterze w X-cio piętrowym wieżowcu po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł57 m² 6 405,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prawie 57 metrowe mieszkanie dla rodziny ze starszymi dziećmi, budynek otoczony zielenią. Wręcz idealne dla rodziny z dziećmi, 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Gotowe do zamieszkania po niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

82 000 zł26 m² 3 117,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż kawalerka położona na parterze czteropiętrowego budynku w dzielnicy Piaskowa Góra. Blok ocieplony, pod lokalem suszarnia. Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kombatantów

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze budynku z 2002 roku. Całkowita powierzchnia mieszkania - 62 m2 (mierzona po podłodze), według księgi wieczystej 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

404 000 zł51 m² 7 890,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

- przestronne mieszkanie na 3 piętrze w apartamentowcu w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, ul Wynalazek 2; róg Cybernetyki - 2 pokoje, okna wychodzące na północ, południe; balkon/loggia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł56 m² 8 726,63 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Kabatach. Z pokoju dziennego (ok. 18 m2) wejście do dużej (ok. 12 m2), ogrzewanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wesoła

Białystok,podlaskie

125 000 zł29 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Idealne mieszkanie dla studenta W poblizu uczelni! Zapraszam do zapoznania z ofertą kawalerki zlokalizowanej na osiedlu Piaski. Mieszanie mieści się na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Pawła II

Radom,mazowieckie

93 000 zł30 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę 30 m2 , 4/4 p. Lokal po kapitalnym remoncie -stan do wprowadzenia; nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Oddzielna jasna kuchnia, balkon typu loggia, piwnica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

318 000 zł56 m² 5 678,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Uwaga! okazja! przecena tylko 1 mieszkania! największa oferta rynku pierwotnego W wielkopolsce! ponad 50 inwestycji deweloperskich W poznaniu I okolicach W jednym miejscu! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy ul. Ogrodniczej 24 (ostatnia/ Ładna/ Mogilska) Lokal o powierzchni 54 m wraz ogródkiem zimowym znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

232 000 zł47 m² 4 936,17 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sympatyczne mieszkanie w dobrym stanie. Spółdzielczo - własnościowe , czynsz około 500zł. Jasna kuchnia z meblami na wymiar-płytki, pokoje 22m-panele , 11m-wykładzina , balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

99 000 zł64 m² 1 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 63,80 m2, zlokalizowane na wysokim parterze kamienicy, w ścisłym centrum miasta Chocianowa. Lokal składa się z dwóch dużych pokoi, obszernej i widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Żory

Żory,śląskie

217 000 zł50 m² 4 317,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartamenty W centrum żor cena: 217 000 zł Komplex Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w apartamentowcu, w ścisłym centrum Żor. Mieszkania w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na ul .Broniewskiego w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wc ( która przystosowana jest dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

119 900 zł56 m² 2 152,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul. Zielona! 9 piętro - widok na panoramę miasta **oferta na wyłączność!** P rzedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m2 w Błoniu składające się z pokoju, kuchni otwartej na salon, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie zlokalizowane niemalże w samym centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 , wysoki standard, po remoncie, nowe instalacje Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, w samym centrum Osiedla Leśnego ,pełna własność z księgą wieczystą,blokiem zarządza wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

255 900 zł70 m² 3 655,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 69,9m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie w dzielnicy Północ. Jest to M-5 przerobione na M-4 .Składa się z salonu (około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

309 792 zł65 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 64,54m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,79m2, od strony południowo-zachodniej oraz północno-zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

225 548 zł45 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,20m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,30m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

244 939 zł54 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,25m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Napoleona

Kobyłka,mazowieckie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja oferuje Kobyłka ul. Napoleona 2 pokoje, osobna kuchnia do remontu Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Napoleona. Dobra lokalizacja - blisko przystanek autobusowy, sklepy. Kolejka podmiejska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Łódź,łódzkie

110 000 zł33 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

rozkładowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 33 mkw, połozone w bloku z cegły, na 2 piętrze. Lokal po częściowym remoncie: okna pcv, parkiet w przedpokoju, glazura/ terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

84 900 zł34 m² 2 462,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja M-2 W centrum ul.KATOWICKA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Kawalerka w centrum o powierzchni 34,48 m2 , usytuowana na trzecim piętrze w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Katowickiej .