dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiego

Gdynia,pomorskie

439 000 zł110 m² 4 005,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie z potencjałem w Centrum Gdyni o pow (109,60m2). Mieszkanie dwustronne w którego skład wchodzą: pokój dzienny z jadalnią o pow. (21,20m2), przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

90 000 zł37 m² 2 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w Centrum! Do własnej aranżacji! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,53 m2, położone na IV piętrze w bloku przy ulicy Armii Krajowej. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

252 854 zł54 m² 4 652,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,35m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,43m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

253 000 zł57 m² 4 402,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią pow. 57,5 m2. ul. Łomnicka/stabłowicka - Mieszkanie spełnia wymogi MDM, - cena promocyjna do końca 2016 r. - miejsce postojowe w cenie mieszkania. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł32 m² 10 093,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest niezwykle funkcjonalne i zaprojektowane tak, aby wykorzystać w całości posiadaną przestrzeń. Mieszkanie zostało świeżo wyremontowane w czerwcu 2016 r. nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł37 m² 11 376,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W naszej ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow. 36.83 m2 na pograniczu Żoliborza i Bielan, dwie minuty pieszo od stacji metra Słodowiec, 1 minuta do przystanku autobusowego,3 minuty do tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopacka

Warszawa,mazowieckie

273 000 zł37 m² 7 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wygodne,zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy na starej Pradze. 2 pokoje 18m i 6 m ,duża łazienka z kabiną prysznicową oraz ogrzewaniem podłogowym. Domofon,telefon,tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2- pokojowe, 2- poziomowe o pow. użytkowej 40 m2 (całkowita 60 m2) w Szczecinie na Pogodnie. Mieszkanie w dwu piętrowym bloku z cegły z 2002r. Bardzo ładne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł51 m² 8 105,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W naszej ofercie przestronne mieszkanie na 3 piętrze w apartamentowcu w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, ul Wynalazek 2; róg Cybernetyki. - 2 pokoje, okna wychodzące na północ, południe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Akermańska

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Ciche mieszkanie, wewnątrz osiedla, w odnowionym budynku z podjazdem dla wózków. Cztery pokoje z wygodnym rozkładem. Jeden pokój został otwarty na kuchnię i tworzy funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

801 846 zł129 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Pięciopokojowy apartament o pow. 129,33m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 36,55m2, od strony południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

279 630 zł50 m² 5 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe z osobną kuchnią (możliwy aneks i zakup w MDM) w najczęściej wybieranej inwestycji we Wrocławiu. Składa się z: *salonu 18m2 z tarasem *sypialni ok 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ivp. bloku przy ul. Głowackiego. Pokoje: ok. 16m2 (wyjście na balkon) oraz ok. 10m2. Kuchnia osobna: ok. 5m2. Łazienka z wc ok. 4m2. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł73 m² 7 655,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

- rynek pierwotny - przykładowe czteropokojowe mieszkanie w inwestycji na Mokotowie z terminem realizacji IV kw 2016. Forma własności gruntu: użytkowanie wieczyste. Teren zamknęty, na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Henryka Pobożnego

Syców,dolnośląskie

126 616 zł37 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Królewskie - Miejsca postojowe oraz garaż w budynku - Otwarta i cicha przestrzeń - Plac zabaw na terenie osiedla - Komórki lokatorskie - Dowolny podział ścianek działowych Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Lublin,lubelskie

387 025 zł87 m² 4 427,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupoziomowe 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 87,42m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Gliwice,śląskie

205 000 zł49 m² 4 175,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu domów wielorodzinnych "willa Miejska Lux" w Gliwicach. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

145 000 zł32 m² 4 566,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku z 2012 roku. Zadbana klatka schodowa, sporo miejsc parkingowych, dziedziniec z ławeczkami i zielenią - to wszystko na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

157 000 zł38 m² 4 096,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38.00m2 w kamienicy na parterze oficyny przy Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju o pow. 18,71m2 z przejściem do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

309 280 zł62 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 61,98m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,42m2, od strony południowej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

365 000 zł36 m² 10 167,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż urokliwe 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza - Łobzów. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana, blisko do centrum Krakowa, do rynku 5 przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł110 m² 7 881,82 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Przestronny apartament z prywatnym tarasem i ogrodem 7 pietrze. Plan oraz opis powierzchni w galeri zdjęć, (posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł98 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Czteropokojowy apartament w Willi Solar (apartamenty Mokotów Park). Wyjątkowe osiedle z własnym jeziorkiem oraz terenem zielonym stanowiącym 70 % powierzchni osiedla. Bezpośrednia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

249 813 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,71m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczyńska

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł60 m² 6 873,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam 59, 5 metrowe mieszkanie na Zaciszu, ul. Pszcyńska 26. Bardzo dobrze usytuowane ze względu na komunikację miejską (20 min od Centrum), niedaleko skrzyżowania ul. Radzymińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lwowska

Racibórz,śląskie

46 100 zł24 m² 1 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Położenie:Mieszkanie nr 21 znajduje się na IV piętrze w VI-kondygnacyjnym bloku położonym w centrum miasta, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej i usług. Dojazd do budynku od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

224 400 zł90 m² 2 493,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Oferuję do sprzedania piękne, stylowe, przestronne mieszkanie na 2 piętrze w odrestaurowanej zabytkowej, kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni 90 m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

195 000 zł50 m² 3 861,39 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości "oferta Nieruchomości" proponuje: mieszkanie położone na popularnym osiedlu Słoneczny Stok. Znajduje się na parterze docieplonego bloku z płyty. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

136 000 zł56 m² 2 441,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe - 55.70 m 2 , po remoncie Prezentujemy Państwu mieszkanie w Jastrzębiu- Zdroju na 8 piętrze, typu M-4 NRD. Blok zlokalizowany jest w centralnym miejscu osiedla -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Warszawa,mazowieckie

242 900 zł28 m² 8 675 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funcjonalna i ustawna kawalerka w kwadracie z narożnymi drewnianymi dużymi oknami! Pokój dzienny 18,25m2 Hol z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

94 000 zł30 m² 3 186,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne i świetnie urządzone mieszkanie typu M2 o powierzchni 29,5 m2 zlokalizowane przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

103 000 zł35 m² 2 942,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 Turystyczna - 2 pokoje- cena: 103 000 zł Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego na 6 piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

184 000 zł37 m² 4 973 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Super oferta! atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe czeka na nowego wlaściciela! __ arka dom __ Biuro Nieruchomości zaprasza na prezentację atrakcyjnego mieszkania położonego na Bieńczycach. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bytów

Bytów,pomorskie

135 000 zł64 m² 2 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Witam, sprzedam - wynajmę dwa mieszkania (mieszkania wyremontowane) 63m2 - 135 000 zł 45m2 - 105 000 zł Oba mieszkania zlokalizowane w jednym domu. Atrakcyjne mieszkania blisko Bytowa. Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 500 zł48 m² 2 697,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! M-3 małopolska Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie o pow. 48m 2 usytuowane na 1 piętrze w Jastrzębiu Zdroju przy ul.Małopolskiej w niskim bloku. Lokalizacja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł86 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta bez prowizji od kupującego Eleganckie i komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85,66 m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy Alei Wilanowskiej 7a w dzielnicy Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 55 m2 w dzielnicy Mokotów przy ulicy Bartyckiej. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliże połączenia ztm, centrum Astronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

89 000 zł42 m² 2 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 ul. Śląska - jastrzębie-zdrój P rzedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2 zlokalizowanego przy ulicy Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

281 750 zł36 m² 7 914,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

243 600 zł38 m² 6 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Dwupokojowe 38,54 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera: 68 lat doświadczeń popartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

235 000 zł62 m² 3 784,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W trzenicy - 3 pokoje w ok. Inter marche - Polecamy Państwu do zakupu śliczne mieszkanie w Trzebnicy - w pobliżu Inter Marche w Trzebnicy - ok. Żołnierzy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij