dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł38 m² 10 394,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie ciepłe i bardzo widne - duże okna wychodzą na południowy-wschód. Okna i drzwi wymienione, na podłodze panele. Kuchnia w prześwicie, umeblowana z agd (lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Lublin,lubelskie

239 616 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa niższa cena! 4800 zł/m2! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,92m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,52, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

100 000 zł63 m² 1 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu bardzo ładne przestronne mieszkanie w bloku na parterze w najbliższej okolicy Kiszkowa. Osiedle zorganizowane - chodniki, sklepy, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł58 m² 9 828 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecamy słoneczne 2 pokojowe na bezpiecznym, przyjacielskim osiedlu Marina na Mokotowie. Wykończone nowocześnie, w wysokim standardzie. Kuchnia połączona jest z salonem (34,3m), w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł164 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż duże 164 metrowe mieszkanie czteropokojowe położone na warszawskim Mokotowie, na Sadybie. Znajduje się ono na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku z 1998 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

249 900 zł44 m² 5 679,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja tylko do końca tygodnia. Śródmieście, rozkładowe 3 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz o łącznej pow. 44 m kw., w świetnej lokalizacji w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł80 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia użytkowa 80m2, powierzchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

129 900 zł48 m² 2 706,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu szwedzkiego o powierzchni 48 m 2 (przynależy balkon i piwnica). Kuchnia z oknem w zabudowie w pełni wyposażona: lodówka, piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Lublin,lubelskie

450 000 zł99 m² 4 540,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

- ekskluzywny apartament blisko centrum lublina - - tylko teraz - tak tanio jeszcze nie było - Przedmiotem oferty jest sprzedaż luksusowego apartamentu o powierzchni 99,1 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

783 000 zł54 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, 0% prowizji Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Atuty: -prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,4m2 Sypialnia 12,4 m2, łazienka 4,8 m2, hol 3.68 m2, Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

822 000 zł80 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 na 1 piętrze w budynku 3-piętrowym z windą z 2009 roku przy ulicy Bluszczańska na Mokotowie. Lokal znajduje się na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

148 444 zł44 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jasna i słoneczna nieruchomość w stanie deweloperskim, znajdująca się na Poniatowie. Lokal składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

186 000 zł50 m² 3 727,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem, drugie piętro w czteropiętrowym ocieplonym, budynku. Mieszkanie o powierzchni 49,90 mkw, do mieszkania przynależy piwnica. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

484 000 zł58 m² 8 287,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimczaka blisko Royal Wilanów pełne wyposażenie, garaż Bardzo ładne, nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Klimczaka w pobliżu Royal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł55 m² 2 527,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2 usytuoawnie na 9 piętrze w budynku 10 pietrowym z windą przy ul.Grodzkiej na Podzamczu. Mieszkanie po remocie, widne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Starej Ochocie w bloku z cegły, wybudowanym w latach 50tych. Składa się ono z 3 pokoi, widnej kuchni oraz łazienki. Salon jest pokojem przechodnim do jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

168 000 zł64 m² 2 645,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 usytuowane na IV piętrze niskiego bloku w Jastrzębiu Zdroju przy ul.Kusocińskiego na osiedlu 6. Nieruchomość składa się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

380 000 zł63 m² 6 032 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie, świetna lokalizacja, po remoncie generalnym, do wprowadzenia się od zaraz Przedstawiam dziś Państwu bardzo ustawne trzypokojowe mieszkanie po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 900 zł55 m² 2 543,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 55m2. Mieszkanie znajduje się na 9 pietrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

197 412 zł46 m² 4 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Ty nic nie płacisz! Z kilkunastu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radzymin

Radzymin,mazowieckie

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Reymonta w Radzyminie. Lokal usytuowany na parterze, o powierzchni 55 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe ustawne, jasne mieszkanie, widna kuchnia, do mieszkania przynależy piwnica. Do wymiany drzwi wejściowe i wewnętrzne oraz dwa małe okna od strony północnej. Na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł32 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Odległość do centrum - to zaledwie 3 km, w pobliżu znajduje się metro rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m 2 zlokalizowane przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

369 424 zł58 m² 6 369,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, 0% prowizji Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Atuty: -kameralna atmosfera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małego Franka

Warszawa,mazowieckie

392 000 zł54 m² 7 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 54 m2 na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1961 roku przy ulicy Małego Franka. Stan bardzo dobry. Wymieniona elektryka oraz piony wodne. Klatka czysta, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Błoniu. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z kw o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Warszawa,mazowieckie

575 044 zł62 m² 9 213,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze II-Kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

270 000 zł76 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, przestronne, słoneczne mieszkanie z przydomowym ogródkiem , położone w cichej i zielonej części Szczawna - Zdrój. Lokal jest po remoncie i nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na czwartym, ostatnim piętrze w bloku z lat 80-tych. Pokoje samodzielne o powierzchni ok 20, 11 i 9 m2, największy z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

267 148 zł62 m² 4 308,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / nowe / balkon / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskie usytuowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

497 500 zł71 m² 7 007,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

324 596 zł43 m² 7 548,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji, bez podatku pcc! W naszej bazie znajdą państwo jeszcze inne mieszkania Z tej inwestycji! Przedstawiamy ofertę apartamentu na sprzedaż położonego w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rumuńska

Kobyłka,mazowieckie

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe w bloku 4 piętrowym. Położone na zadbanym i dobrze zarządzanym osiedlu z ogrodzonym parkingiem i placem zabaw dla dzieci. W mieszkaniu zrobiony remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

492 865 zł45 m² 10 952,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji Drodzy Państwo serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł43 m² 9 035,72 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprytnie zaplanowane 42,83 m2 na których zmieściły się trzy, całkiem ładne i wygodne pokoje. Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia. Ekspozycja na dwie strony świata. Lokalizacja, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

199 004 zł46 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł56 m² 3 565,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche M4 w odnowionym wieżowcu na Wzgórzu Wolności (graniczy ze Szwederowem). Gotowe do wprowadzenia, do własnej aranżacji! Mieszkanie o pow. 50m2 w układzie szczecińskim. 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

439 676 zł53 m² 8 295,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3- pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na ul.Chmielnej.Składa się z dwóch pokoi (ok.20m2 i 13 m2),kuchni ok.8,7m2,łazienki 4,2 m2,przedpokój ok.11 m2. Położone na parterze.