dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

192 920 zł37 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kameralna inwestycja wielorodzinna w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Pierwszych sześciu klientów kupi mieszkania za 5200/m2 - kolejne będą sprzedawane w cenie 5600/m2. Termin realizacji maj 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okuniewska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie w Warszawie Praga Południe 2 pokoje 38 m2 Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze 5 piętrowego budynku, bez windy. W skład mieszkania wchodzą: pokój 1 Pokój 2 Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Salwator

Kraków,małopolskie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Salwatorze 2 pokoje tan dobry ogrzewanie Mpec kontakt Więcej na Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę jest Paweł Tatusiak posiadający Licencję Pośrednictwa w Obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ikara

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł96 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż apartament o powierzchni 96 m2 położony na warszawskim Mokotowie. Znajduje się on na trzecim piętrze 7 piętrowego budynku z windą z 2004r. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł69 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o powierzchni 68,81 znajduje sie na 4 pietrze w 5 piętrowym budynku z 2014 roku. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią - brak kuchni powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

192 296 zł37 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

257 400 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w dziesięciopiętrowym bloku z początku lat 70-tych. Pokoje o powierzchni ok. 16 i 9 m2, większy przejściowy. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

199 000 zł31 m² 6 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne, zadbane 1-pokojowe mieszkanie po remoncie przeprowadzonym w 2012 roku o powierzchni: 31 mkw. położone przy ul. Turniejowej na Kurdwanowie Nowym. Piętro: 0/4. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł84 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Duże, słoneczne, narożne (okna na południe i zachód), całkowicie wykończone i częściowo umeblowane mieszkanie w 4-piętrowym bloku w cichej okolicy niedaleko Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

139 000 zł43 m² 3 232,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe i zadbane mieszkanie o pow. 43m2 z balkonem w bloku na osiedlu Złote Łany. Nowoczesny układ mieszkania: salon połączony z wyposażoną kuchnią, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obroki

Katowice,śląskie

145 000 zł48 m² 3 033,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe z wnęką, usytuowane w bloku ocieplonym w nowej technologii. Ekspozycja zachodnia. Wymieniona stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Swojków

Swojków,dolnośląskie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania śliczne, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m2 na wysokim parterze kilkurodzinnego, ocieplonego bloku z 1975 roku w okolicy miejscowości Swojków, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Kleparz

Kraków,małopolskie

471 845 zł41 m² 11 508,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, 0% prowizji Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Atuty: - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

191 000 zł43 m² 4 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / nowe / balkon / piwnica / winda Polecam nowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł130 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękne, dwustronne, bardzo słoneczne mieszkanie na Starej Ochocie. Nadbudowa z roku 1992. Okna sypialni na I poziomie oraz kuchni wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w budynku wybudowanym z cegły w 1990 rok na Powiślu, dwustronne, trzypokojowe z dwoma balkonami, widną kuchnią, samodzielną łazienką i osobnym w.c. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kazimierz

Kraków,małopolskie

564 600 zł38 m² 14 857,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego. Posiadamy W ofercie inne mieszkania W tej inwestycji. Prezentujemy Państwu mieszkanie jednopokojowe w prestiżowej inwestycji w sercu Krakowskiego Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

439 000 zł60 m² 7 281,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie przy ul. Królewskiej w odnowionym bloku blisko przystanków komunikacji miejskiej Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze i składa się z dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

253 032 zł49 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

189 900 zł37 m² 5 132,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 2piętrze. Składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

94 500 zł34 m² 2 739,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest na II piętrze w niskim bloku przy ul. Anieli Urbanowicz. Kameralne sąsiedztwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

559 980 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46 m2 na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym z 1955 roku przy ulicy Hoża. Mieszkanie dwupokojowe z kuchnią i łazienką. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

248 676 zł49 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

- stan deweloperski. Inwestycja "nowe Tysiąclecie" położona jest w znakomitej lokalizacji - pomiędzy ulicą Chorzowską, a Drogową Trasą Średnicową, w przepięknej scenerii parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezproblemowy i szybki dojazd liniami autobusowymi w każdy punkt prawo i lewobrzeżnej Warszawy.Mieszkanie znajduje się w centrum komunikacyjnym Pragi Południe. Dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

336 908 zł65 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne deweloperskie mieszkania W świetnej lokalizacji kraków/ruczaj Budynek wielorodzinny charakteryzujący się nowoczesną architekturą, zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. 49 metrowy lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1955 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

393 068 zł76 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 75,59m2 na VII piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,25m2, od strony zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

219 000 zł60 m² 3 680,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w bloku 4 piętrowym o pow. 59,50m2. Mieszkanie 3 pokojowe - salon 21m2 z wyjściem na balkon z widokiem na Gdynię , na podłodze parkiet , na ścianach tapeta , sypialnia I:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

193 000 zł53 m² 3 628,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 2000r. W skład mieszkania wchodzą dwa przestronne pokoje każdy ok. 20m2, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

266 300 zł47 m² 5 665,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47 m2 z ogródkiem 33 m2. 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 266 300 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

340 000 zł75 m² 4 539,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Super oferta.SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA 2 POKOJE NA POGÓRZU. Budynek trzy piętrowy z 1991roku położony w Gdyni Pogórze w super lokalizacji w pobliżu szkoła, przdszkole, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgody

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł80 m² 4 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy z mediami miejskimi. Wrocław/ krzyki/ ok pl. Zgody. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m2 usytuowane jest na 2 piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

135 000 zł65 m² 2 081,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnego remontu lub pod inwestycje. Do sprzedanie rozkładowe mieszkanie o pow.64,87m2 na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

347 637 zł42 m² 8 249,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana jest w zacisznej i atrakcyjnej części dzielnicy, wśród kameralnej i niewysokiej zabudowy. Otaczające ją tereny zielone (jez. Balaton), bliskość rozbudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

159 500 zł35 m² 4 611,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 34,59 metra kwadratowego z przynależnym dużym balkonem typu loggia, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Bielsko-Biała,śląskie

153 000 zł54 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widokowe M4 o pow. 54 m2 na os. Beskidzkim zlokalizowane na 7 piętrze, dwustronne rozkładowe, przestronny przedpokój, bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Łazienka w pastelowych kolorach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołowa

Kraków,małopolskie

590 000 zł49 m² 11 924 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zespół Annderson prezentuje dwupokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu z recepcją, basenem i siłownią. Inwestycja złożona z 3 budynków tworzących jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

159 000 zł38 m² 4 217,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

372 000 zł38 m² 9 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuje do sprzedaży piękne mieszkanie przy ulicy Kasprowicza 100m. od stacji Metra Wawrzyszew. Bardzo dobra lokalizacja - 15 min metrem do centrum. Mieszkanie znajduje sie w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

289 000 zł53 m² 5 452,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, oddzielna łazienka i toaleta. Pokoje ok. 24; 9 i 8 m, kuchnia ok. 7 m. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, mieszkanie jest.