dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł70 m² 6 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjne mieszkanie 70 m2, 4 -pokojowe, na 1 piętrze w budynku 12 piętrowym z 1983 r (rama H). Rozkład pomieszczeń: - salon 19 m2 z balkonem 6 m2 - kuchnia 8 m2 , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 80m2. Powierzchnia po podłodze ok. 130m2 - położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Ulica Drawska, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

358 000 zł65 m² 5 507,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk bulwar ikara / drzewieckiego / rozkład / balkon / ciche / winda Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stuchowo

Stuchowo,zachodniopomorskie

46 200 zł29 m² 1 576,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe położone w miejscowości Stuchowo, bardzo dobra lokalizacja (13 km od Pobierowa, 15 od Gryfic, 15 km od Kamienia Pomorskiego). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

272 279 zł56 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dostępne W programie MDM! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,14m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

256 581 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,31m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,04m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 6,59m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe M-3 chwałowice 1 maja 95 000 Prestige Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2, mimo niewielkiego metrażu, składa się z przedpokoju, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Argentyńska

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł74 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z 3 pokojami, do zamieszkania. Lokal znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji jak i niezbędnej infrastruktury. Jeżeli poszukujesz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

298 248 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,48m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,37m2, od strony południowo-wschodniej - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Izabelli

Warszawa,mazowieckie

423 900 zł53 m² 7 998,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia czwartego, niedużego pokoju np. na gabinet lub pokój dla dziecka) po kapitalnym remoncie z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

506 664 zł82 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kupujący płaci 0% prowizji. Prezentujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów. Mieszkanie o powierzchni 81,72 m2 składa się z trzech pokoi, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Luboń,wielkopolskie

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną przez doświadczonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

389 140 zł50 m² 7 782,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: bielany Dużo terenów zielonych w okolicy: park Chomicza, park Olszyna, fort Bema Dużo terenów rekreacyjnych W okolicy pływalnie, siłownie, boiska Dużo sklepów: m.in. Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł88 m² 8 390,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 87,6 m2 bardzo ładnie wykończone, słoneczne trzypokojowe w Wilanowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku na zamkniętym, chronionym osiedlu w bardzo bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

749 259 zł85 m² 8 772,50 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 14 piętrze dwu wieżowego 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

153 488 zł29 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 28,96m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 23,19m2, od strony zachodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

110 000 zł48 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 48 m2 położone na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z domofonem i windą w centrum Sosnowca. Mieszkanie składa się z 2 przechodnich pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł48 m² 6 321 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji. Bez podatku pcc 2% Opis mieszkania: rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

210 000 zł66 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie na szóstym piętrze w bloku mieszkalnym w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Sady. Trzy pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

628 500 zł81 m² 7 757,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja kraków - krowodrza - łobzów ok. Forty kleparz Nowa inwestycja, sprawdzonego ogólnopolskiego Dewelopera, to kameralny pięciopiętrowy budynek. O jego wyjątkowym charakterze stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

298 248 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korsaka

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe,rozkłądowe mieszkanie na ul.Korsaka.Składa się z 3 pokoi (15,11,8m2),wdnej kuchni 8 m,łazienki 2,5 m oraz balknu 3 m.Bardzo widne i słoneczne z łądnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

92 000 zł42 m² 2 190,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedaży ładne ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 8 mym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł53 m² 9 157,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie na Muranowie.Położone na 4 piętrze w budynku z lat 60-tych z windą.Mieszkanie rozkładowe,po remoncie,składa się dwóch pokoi (ok.17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

226 000 zł43 m² 5 281,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Pięciokondygnacyjny budynek zaprojektowany został z myślą o tych którzy cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, a zarazem ciszę i spokój, najwyższą jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

85 000 zł35 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z balkonem - zagórze - niski blok Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 34,40 m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na osiedlu Zagórze. Lokal położony jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

205 599 zł30 m² 6 899,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja! Zakończenie budowy: 2018 Proszę o kontakt Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

251 856 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

131 000 zł48 m² 2 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Osiedle Sikorskiego cena: 131 000 Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2, na którą składają się 2 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

205 000 zł62 m² 3 317,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 61,80 m2 położone na 4 piętrze w niskim bloku z domofonem w Dąbrowie Górniczej na Redenie na ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

167 490 zł36 m² 4 718,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowy etap osiedla Jeśli szukacie Państwo mieszkania w Gdańsku ale nie w zatłoczonym Centrum, macie potrzebę zamieszkania w cichej i zielonej dzielnicy - mamy dla Was propozycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zielona-Pogoria

Dąbrowa Górnicza,śląskie

70 999 zł37 m² 1 918,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe od zaraz! 37 mkw Atrakcyjna cena! Tylko 70 999 zł Posiadamy w ofercie przytulne mieszkanie w dzielnicy Piekło w Dąbrowie Górniczej. Świetna lokalizacja, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Chocianów,dolnośląskie

135 000 zł64 m² 2 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 64 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Odrodzenia w Chocianowie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, garderoby,kuchni, łazienki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na sprzedaż 3pok Warszawa Śródmieście. Znajduje się na 6 piętrze 9 piętrowego apartamentowca. W skład mieszkania wchodzą: - salon 22,5m2 - sypialnia I 15m2 - sypialnia II 15m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

119 000 zł49 m² 2 448,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,6 mkw usytuowane na czwartym ostatnim piętrze, zlokalizowane w Sosnowcu, dzielnica Wawel. Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 500 zł65 m² 3 930,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze w pięknie wyremontowanej kamienicy niedaleko Parku Kochanowskiego.Mieszkanie jest po remoncie. Wymienione zostały instalacje,okna ,drzwi na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

438 800 zł63 m² 6 965,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 w nowym budynku na Prądniku Czerwonym. Mieszkania składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

227 817 zł45 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,67m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,72m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

68 000 zł24 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni ok. 24m2 usytuowaną na IV piętrze w bloku z cegły w Śródmieściu. Lokal mieszkalny stanowi: pokój, kuchnia, łazienka z kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kobyłka,mazowieckie

350 000 zł84 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam do sprzedaży II poziomowe mieszkanie na kameralnym,cichym osiedlu z 2009 roku.Po podłodze o.100 m2.Kuchnia umeblowana i wyposażona.W całym mieszkaniu zamontowane rolety antywlamaniowe.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

433 489 zł50 m² 8 607,80 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 13 piętrze dwu wieżowego 17piętrowego.