dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację - - magda janik tel. Oleśnica / 3 pokoje / balkon / piwnica Polecam bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej części Oleśnicy. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł33 m² 6 977 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokojowe na parterze budynku, który zostanie oddany do użytku w czerwcu 2018. Cena sprzedaży 229 000zł. W ofercie ponadto 260 mieszkań, 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

314 392 zł60 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz ładnego, jasnego, rozkładowego mieszkania dla siebie i swojej rodziny lub chcesz zainwestować w nieruchomość na wynajem, ten lokal mieszkalny jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

144 000 zł45 m² 3 192,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie na teofilowie - ul. Traktorowa (bałuty) poprzednia cena: 149.000 zł nowa cena: 144.000 zł Zalety nieruchomości: - spokojna, zielona okolica (obok Ogród Jordanowski) - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

419 580 zł70 m² 5 994 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

401 116 zł60 m² 6 729,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nie pobieramy prowizji sprawdzamy zdolność kredytową oferujemy wykończenie mieszkania , pod klucz Oferujemy nowe gotowe do odbioru rozkładowe mieszkanie z ładnym dużym balkonem. Mieszkanie ciche ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

263 718 zł42 m² 6 279 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Łobzów

Kraków,małopolskie

801 405 zł81 m² 9 893,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji Serdecznie zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży apartamentu znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rodła

Szczecin,zachodniopomorskie

248 000 zł55 m² 4 476,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam jasne i słoneczne mieszkanie (55,40 m2) na 7 piętrze wieżowca w ścisłym Centrum Szczecina. Mieszkanie o funkcjonalnym i przyjemnym układzie, z okien piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

356 000 zł58 m² 6 137,93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / balkon / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 57,7 m kw. na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

589 443 zł97 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 96,63m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 37,58m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Łódź,łódzkie

181 500 zł57 m² 3 180,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Piękne mieszkanie, w świetnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie (pełna własność), o powierzchni 60,3 mkw., mieszczące się na 1 piętrze 6 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

252 648 zł38 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest przestronne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok 38 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia (9,86m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 typ szwedzki Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Żorach na osiedlu Sikorskiego o powierzchni 48 m2, na którą składają się 2 pokoje, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł33 m² 8 844,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Sprzedam bezpośrednio przestronną kawalerkę położoną na bliskiej Woli, w bloku 3 piętrowym bez windy, budynek -stara cegła. Na powierzchni prawie 33 m2 znajduje się ustawny pokój 16,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

188 435 zł29 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Strona Kupująca nie płaci prowizji Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Pasażu Gryfia Piastowska 5a/16 lub pod numerem telefonu Termin oddania 09/2018 Mieszkanie numer 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

284 713 zł46 m² 6 189,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : marzec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

312 000 zł46 m² 6 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego.TYLKO SPRZEDAJĄCY POKRYWA WYNAGRODZENIE AGENCJI! Piękne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i tarasem na nowym osiedlu " Wiszące Ogrody". Budynek 8-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

291 276 zł47 m² 6 197,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodkowska

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł47 m² 8 792,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne mieszkanie z widokiem na centrum Warszawy, warte uwagi dla osób ceniących wysoki standard oraz bliskości komunikacji. Jest to wykończone i gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

440 000 zł40 m² 11 044,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1906

Zespół oferuje Państwu mieszkanie , 2 pokoje o powierzchni 40 m2. Apartament po generalnym remoncie wynajmowany, umowa do końca października z możliwością przedłużenia, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

265 709 zł52 m² 5 099,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Nowoczesna Inwestycja z rynku pierwotnego! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 52,1m2 z balkonem 5,1 m2, położone na II p. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budryka

Siemianowice Śląskie,śląskie

79 000 zł30 m² 2 633 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam państwu dużą kawalerkę w Siemianowicach Śl. - michałkowicach na ul.Budryka w niskiej zabudowie na parterze. Powierzchnia 30,40m2, duża, niezależna kuchnia, duży salon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

116 000 zł45 m² 2 577,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie na ul. Łowickiej, niski blok. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, duży balkon, piwnica. Bardzo dobra lokalizacja, dużo zieleni i wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lokajskiego

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa - Ursynów o powierzchni 140 m2 położone na warszawskim Natolinie. Mieszkanie ma nietypowy, wielopoziomowy rozkład. Idealne dla rodziców chcących mieć swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łowiecka

Wrocław,dolnośląskie

205 613 zł32 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

A gdyby tak zamieszkać na Nadodrzu… modne mieszkanie w krainie kontrastów Realizacja budynku Łowiecka 21 planowana jest na połowę 2018 roku. 7-piętrowy budynek będzie mieścił 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

75 000 zł34 m² 2 205,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie typu M-2 na ulicy Zielonej w centrum Jastrzębia- zdroju. Nieruchomość składa się z salonu (przedzielonego na dwa mniejsze pokoje), kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

215 000 zł73 m² 2 957,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest środkowe, rozkładowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.: 72,70 m2. usytuowane na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym na skrzyżowaniu ulic Piotra Skargi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zofiówka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

112 000 zł46 m² 2 425,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie z balkonem typu M-3 na osiedlu Zofiówka. Nieruchomość po remoncie, nie wymaga nakładów finansowych. Wymieniono instalacje (wodno-kan., elektryczna), drzwi wewnętrzne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

98 000 zł42 m² 2 355,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie typu M-3 41.60 m2, w układzie szwedzkim, o dobrym nasłonecznieniu. Duża kuchnia z oknem, w kafelkach, z zabudową meblową i nowym piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

85 000 zł43 m² 1 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dużym balkonem typu M-3 na ulicy Kaszubskiej. Dwa nieprzejściowe pokoje, na ścianach tapety, na podłogach wykładzina pcv. Wymieniona stolarka okienna. Bardzo dogodna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na parterze na granicy Parku Szczęśliwickiego Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,80 m² parter w apartamentowcu z 1999 roku przynależny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

149 328 zł31 m² 4 793,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ofertą sprzedaży jest 1 pokojowe mieszkanie wraz z balkonem usytuowane na 1-piętrze , na Osiedlu Arkońskim. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 31,15m2 i w skład tej powierzchni wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

65 000 zł26 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie typu M-2 na ulicy Warmińskiej. W pokoju na ścianach tapety,na podłodze wykładziny. Kuchnia przeniesiona do wnęki, pozostają meble wraz ze kuchenką i piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

429 000 zł90 m² 4 745,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Obszerne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 90,40 mkw. zlokalizowane w zielonej okolicy przy ul. Bojki na Kurdwanowie Nowym. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 5/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

244 032 zł54 m² 4 535,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,8 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze bezpośrednio od Dewelopera. Ekspozycja południowo - zachodnia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

260 000 zł84 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** ***polecam na sprzedaż mieszkanie z klimatem***tel.*** Lokal zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w kamienicy blisko centrum Oławy. Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miodowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

157 000 zł70 m² 2 242,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-6 w centrum miasta, w poszukiwanym układzie pokoi 2x2. Okna pcv, duży balkon, blok 2- klatkowy. W pokojach na ścianie gładź i tapeta, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślusarczyka

Rzeszów,podkarpackie

239 800 zł44 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44 m2 położone na 3 piętrze bloku 3 piętrowego - ul. Ślusarczyka. Okolica cicha i spokojna, a przy tym bardzo dobrze.