dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł45 m² 19 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: nieruchomość mieści się w centrum historycznego i zabytkowego miasta Gdańsk, odwiedzanego przez wielu turystów każdego roku. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

149 000 zł43 m² 3 481,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w Polkowicach przy ul. Skrzetuskiego. Cicha ulica w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola. Nieruchomość do remontu - dostępna od ręki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 460 390 zł79 m² 18 485,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie - 79 m2 - ostatnie piętro - Wola 4 pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku na warszawskiej Woli. Mieszkanie zlokalizowane jest na 12 (ostatnim) piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł51 m² 6 082,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Przedstawiam Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Fordonie na zacisznym osiedlu. Teren bezpieczny i zadbany. Blok 4 piętrowy i ocieplony. Mieszkanie jest usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł88 m² 15 340,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prywatnie 4-pokojowy apartament 87,7 m2 w wysokim standardzie Mokotów, aleja Wilanowska 170 Sprzedam bezpośrednio i bez pcc nowoczesny apartament o powierzchni 87,7 m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

448 000 zł58 m² 7 750,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Nie współpracuje Z pośrednikami chyba że mają zainteresowanego klienta a prowizję płaci wyłącznie strona kupująca. Sprzedam bez prowizji bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Stary Zdrój na pierwszym piętrze, koło hotel Sudety. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Jelenia Góra,dolnośląskie

344 997 zł53 m² 6 546,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta bezpośrednia bez prowizji. W pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie z dwiema komórkami o łącznej powierzchni użytkowej 60,5 mkw położone jest na 1 piętrze w 4 piętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wawer

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł102 m² 7 404,88 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Osiedle zagórzańska- warszawa wawer Oferta bezpośrednio od dewelopera dompark Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Segmenty gotowe do wprowadzenia. W opcji dodatkowej wykańczamy także pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

659 000 zł45 m² 14 644,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w 6 piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzięciołów

Katowice,śląskie

799 000 zł76 m² 10 582,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Na sprzedaż połowa domu w Katowicach na Osiedlu Ptasim! Katowice Brynów to jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania i to właśnie tutaj mamy dla Państwa piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł50 m² 5 123,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania do remontu - wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Długosza. Na powierzchnię ok. 50 m2 składa się: 3 pokoje (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł61 m² 8 114,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 61m2 znajdujące się na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Trzebnickiej (w pobliżu ul. Św. Wincentego). Zachodnia ekspozycja okien. Mieszkanie składa się z: 1. Przedpokoju 10,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł54 m² 8 905,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Różanka/3pok /rozkład! 3 Pokojowe mieszkanie usytuowane w bloku zlokalizowane na Różańce. Dwustronne mieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe.Budynek z nowa winda na 10 pietrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł33 m² 16 737 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia! Idealna propozycja inwestycyjna tuż przy płycie Rynku, w miejscu szczególnie cenionym wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł52 m² 10 473 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 51,56m2 położone jest na 2 piętrze w kameralnym budynku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w cichej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970r. i miejscem postojowym za szlabanem. Otoczenie: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chotomowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 350,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu odpowiednie dla młodych par lub rodzin z dziećmi; przystanek tramwajowy znajduję się jedynie 300 metrów, którym bez problemu dojedziemy do Centrum. Mimo bliskości do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tatrzańska

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł19 m² 18 327,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Gdzie: warszawa - Dolny Mokotów, ul. Tatrzańska 2/4 Odpowiednie dla: singla, inwestora - do dalszego wynajmu. Zalety: typowe mieszkanie inwestycyjne. Idealnie nadaje się pod wynajem krótkoterminowy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł30 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka o wysokim standardzie na ul. Strzałowej w Toruniu o powierzchni 30m2 z dużym balkonem. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł33 m² 10 759,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Cicha kawalerka na nowym osiedlu "miasto Moje" ul. Marywilska 68. Lokal znajduje się w budynku IV-go etapu, oddanego do użytku. Zakup od osoby prywatnej, mieszkanie zostało wykupione od dewelopera. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na 1 piętrze o powierzchni użytkowej 32 m2 usytuowane w pięknej kamienicy , przy i ulicy Św Gertrudy. Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myszkowska

Warszawa,mazowieckie

524 000 zł60 m² 8 806,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wykorzystaj potencjał tej nieruchomości! Zainwestuj w dwupak mieszkań i poczuj bezpieczeństwo dla Twojego kapitału :) O mieszkaniu: - powierzchnia 59,50 m2 - rozkładowe o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

689 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja w podwrocławskich Iwinach. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kowale,pomorskie

445 000 zł51 m² 8 765,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Kowalach Okolica: odległość od Starego Miasta to tylko około 7 km. W sąsiedztwie znajduje się kompleks dwóch zbiorników retencyjnych Świętokrzyska (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narewska

Białystok,podlaskie

295 000 zł37 m² 7 908,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem położonym na II piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym na osiedlu Antoniuk, ul. Narewska. Na powierzchnię 37,3m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Jana Kasprowicza

Katowice,śląskie

239 000 zł54 m² 4 426 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem niniejszej oferty jest dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Kasprowicza w Katowicach. Możliwość przerobienia mieszkania na 3 pokojowe. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Murcki, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zamysłów

Rybnik,śląskie

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cześć! Przedstawiam Ci inwestycję, która sprosta wszystkim twoim marzeniom. Piękne mieszkanie z własnym ogródkiem w nowo wybudowanym apartamentowcu, otoczenie zieleni i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamoyskiego

Zalasewo,wielkopolskie

385 000 zł41 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Marzysz by zamieszkać w zielonej, cichej okolicy a jednocześnie móc w zaledwie kilkanaście minut znaleźć się w Poznaniu? A może chcesz dobrze ulokować zaoszczędzone środki?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

503 470 zł26 m² 19 063,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura - 0% prowizji. Ponadto brak pcc - 2%. Posiadamy mieszkania, domy w całym Trójmieście, różne metraże, ceny, lokalizacje, także zawsze znajdziemy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

642 000 zł60 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 60 m2 piętro 3/10 cena: 642 000 pln inwestycja Wysoka jakość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barbakan

Szczecin,zachodniopomorskie

540 000 zł51 m² 10 546,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 51,2 m2. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze apartamentowca zlokalizowanego przy ul. Barbakan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Lublin,lubelskie

289 000 zł44 m² 6 619,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,66 m2 położone przy ulicy Sokolej, w dzielnicy Bronowice w Lublinie. Powierzchnia oraz rozkład - na 43,66 m2 swoje miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży, ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną w sercu zielonego Żoliborza, zaledwie 2 przystanki tramwajowe od ch Arkadia i 1 km od stacji Metra Plac Wilsona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiany

Warszawa,mazowieckie

889 888 zł80 m² 11 090,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy ofertę sprzedaży ciekawego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w idealnej lokalizacji blisko stacji metro Stokłosy. Ekspektatywa spółdzielczego własnościowego prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

185 000 zł29 m² 6 337,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojow e zlokalizowane w samym sercu Świdnicy o powierzchni 29,19m2. Nieruchomość zlokalizowana na III piętrze w pięknej, zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 999 zł48 m² 6 185,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na osiedlu Bajka w Fordonie. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watykańska

Lublin,lubelskie

460 000 zł52 m² 8 932,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Lublin w dzielnicy Czuby, przy ul. Watykańskiej 6 Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

389 000 zł70 m² 5 589,08 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 69,6m2 w Białymstoku, na os. Piaski. Lokal mieści się na 8 piętrze w 11-piętrowym bloku z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

329 954 zł36 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.